Yüksek Hasat Veren Genetikler

Bu tatar

Üye
Blue dream auto yetiştirdim sponsordan hasatı iyi gibiydi ama kafasını pek beğenmedim. Sponsordan tohum alıp hem hasat hem kafa olarak memnun kaldığınız genetikleri yazabilirmisiniz bu post altına bende merak ettim.

thrasher

Kıdemli Üye
kankalar son bubblegum ile 150 gr aldım harbiden adı gibi yapış yapış **** elimi sabunla yıkamama rağmen çıkmıyor yapışkanlıgı kafası da koltuga yapıştırıcak cinsten bong olarak ta alaskan thunder fuck yapıyorum kafası uzun değil ama bonggtan alınca şimşek etkisi yapıyor şuan big bud yapıyorum kullanan arkadaşlar varsa paylaşalım lütfen bu arada ışık 200 W el yapımı cob led

mandarine

Ordinaryüs
original glue (eski adıyla gorilla glue) bence şuan sponsorda bulabileceğin en yüksek hasat verecek genetik. autoda 370g alan gördüm. eğer doğru tohumu gönderirlerse iyi ama ben 7 tane aldım iki tane ektim tanırım bu sigarayı ve bunlardan biri gg değil biri gg. iki bitki farklı genetik. gorilla glue isimli yapıstırıcı markası geçen sene isim telif hakkı davasıyla gorilla glue ismini geri aldı :D isim bir gorili bile kanepeye yapıstırmaya yeter diye yorumlanıyor internette veya çok fazla yapıs yapıs bir sigara oldugu icin. fan yapraklarında bile trikom oluyor. bir de en sağlam genetiklerden. 30% nem ve 32 derece sıcaklıkta vantilatör olmadan kapalı çadırda filizlenip büyüdüler ikinci haftada gövdeler ağaç gibi. hiç nazlı bir sigara değil bir yanagını vur öbür yanagını döner :D thc oranı 22-27% arası, cbd 1% ve indica olsa da bir o kadar sativa olan fazla icirmeyen agır bir sigara.

mandarine

Ordinaryüs
growdiaries ten arat gorilla glue diye bak hasatlara. jack herer var mı bilmiyorum sponsorda şuan olması gerekiyor. o gorilla glue'dan bile daha çok hasat verir hatta amına koyar hasadın. old school bir sigara. ona da bak derim.

Shantii

Kıdemli Üye
Kanka Jack Herer kafa olarak çok sevdiğim sigara ama hasat olarak daha iyi genetikler var. Bende sana White Widow, Gorilla Glue öneririm. Hasatı çok istiyorsan indicaya yönelmeni tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
original glue (eski adıyla gorilla glue) bence şuan sponsorda bulabileceğin en yüksek hasat verecek genetik. autoda 370g alan gördüm. eğer doğru tohumu gönderirlerse iyi ama ben 7 tane aldım iki tane ektim tanırım bu sigarayı ve bunlardan biri gg değil biri gg. iki bitki farklı genetik. gorilla glue isimli yapıstırıcı markası geçen sene isim telif hakkı davasıyla gorilla glue ismini geri aldı :D isim bir gorili bile kanepeye yapıstırmaya yeter diye yorumlanıyor internette veya çok fazla yapıs yapıs bir sigara oldugu icin. fan yapraklarında bile trikom oluyor. bir de en sağlam genetiklerden. 30% nem ve 32 derece sıcaklıkta vantilatör olmadan kapalı çadırda filizlenip büyüdüler ikinci haftada gövdeler ağaç gibi. hiç nazlı bir sigara değil bir yanagını vur öbür yanagını döner :D thc oranı 22-27% arası, cbd 1% ve indica olsa da bir o kadar sativa olan fazla icirmeyen agır bir sigara.
Photosu kaç ayda hasat verir

Ü

Üye silindi 22921

Guest
growdiaries ten arat gorilla glue diye bak hasatlara. jack herer var mı bilmiyorum sponsorda şuan olması gerekiyor. o gorilla glue'dan bile daha çok hasat verir hatta amına koyar hasadın. old school bir sigara. ona da bak derim.
Photosu kaç ayda hasat alabiliri jack herrerdan

İllegal01

Yeni üye
kankalar son bubblegum ile 150 gr aldım harbiden adı gibi yapış yapış **** elimi sabunla yıkamama rağmen çıkmıyor yapışkanlıgı kafası da koltuga yapıştırıcak cinsten bong olarak ta alaskan thunder fuck yapıyorum kafası uzun değil ama bonggtan alınca şimşek etkisi yapıyor şuan big bud yapıyorum kullanan arkadaşlar varsa paylaşalım lütfen bu arada ışık 200 W el yapımı cob led
Kanka bubblegum un fotosu varsa atanilir misin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********