x4 ÇorbaHaze / Main Lining / Bloom / 11.hafta /

Prof Haze

Yeni üye
Bro bunu bambu çubuk ve 2,5’luk antigron kablo ile çok rahat yapabilirsin.. bambu çubuk yerine uygun ağaç sapıda kullanabilirsin..

Çok doğru demişsin kanka, daha kullanışlı olur hatta ölçüleri kendin ayarlayacağın için. Main lining uygulamayı düşünen herkese aşırı tavsiye ederim lst yapmayı çok kolaylaştırıyor.

Prof Haze

Yeni üye
05.12.2022

Çorbacı tohumu cinsiyetleri belli değil süpriz olacak. Bir tanesi pistil atmaya başladı şimdiden. Güncel fotoları aşağıda.

Toprak kurumak üzere ya bu akşam ya yarın 26lt bez saksıya geçiş yapacağım.

Yarasa gübresi kullanmıştım önceki transplantte yine toprağa karıştırmayı düşünüyorum.

50lt plagran promix
20lt perlit
Toz yarasa gübresi

Prof Haze

Yeni üye
05.12.2022
Çorbacı tohumu cinsiyetleri belli değil süpriz olacak. Bir tanesi pistil atmaya başladı şimdiden. Güncel fotoları aşağıda.
Toprak kurumak üzere ya bu akşam ya yarın 26lt bez saksıya geçiş yapacağım.
Yarasa gübresi kullanmıştım önceki transplantte yine toprağa karıştırmayı düşünüyorum.
50lt plagran promix
20lt perlit
Toz yarasa gübresi

Prof Haze

Yeni üye
06.12.2022

Tepe sürgünler hariç dalların arada kalan tüm yerleri aldım ufak ufak yeni dal yapacak sürgünleri kopardım. Güç en üste gitsin istiyorum bir tık ağır budama oldu makası elime alınca bırakamıyorum :)

Prof Haze

Yeni üye
06.12.2022

Tepe sürgünler hariç dalların arada kalan tüm yerleri aldım ufak ufak yeni dal yapacak sürgünleri kopardım. Güç en üste gitsin istiyorum bir tık ağır budama oldu makası elime alınca bırakamıyorum :)

07.11.2022

26lt son saksılarına aldım, hemen sulama yapamadım 1 gün sonra saksı başı 5lt sulama yaptım 1.5 grow 2 Fulvic 2 terpinator 0.15 aptus

Bugün file çekeceğim toprak kurumaya yakın 12/12 dönerim. Diğer sulama boş yapar bir sonraki sulama flush atıp çiçek besinlerine başlamayı düşünüyorum.

Prof Haze

Yeni üye
12/12 tarihinde 12/12 geçtik. Toprak kurumsal üzere artık Bloom gübrelerine başlıyorum. Arada flush yada boş sulama yapmayacağım, yavrular tepki verene kadar zorlayacağım aksi bir durumda flawless finish ile flush atıp devam edeceğim.

Prof Haze

Yeni üye
eline sağlık dostum. bol hasatlar olsun.
Sağol kanka daha güzelleri senin olsun.

20.12.2022

20lt saksılar biraz daha geç kurudu bugün sulama yapmayı düşünüyorum. Boş sulama yapmayacağım extra calmag ekleyeceğim.

Erken çiçeğe giren kıza big bud başlayacağım.

Bir hafta oldu hafiften pistil atıyor kızlar. Kabin içindekilerin tamamı dişi fire vermedik.

Prof Haze

Yeni üye
22.12.2022

Hiç boş sulama yapmadım şimdiye kadar kızlardan memnundum ama çiçeğe geçişte biraz yavaş kaldılar 10 gündür 12/12 deyiz 3 tane yavru ufak ufak pistil atıyor ama gelişimi yavaşladı gibi hissettim.

Ph 6-6.5 ayarlı

2m/lt calmag saksı başı 4-5lt ağır ağır yedire yedire suladım.

Toz yarasa gübresi karıştırdım her transplantte onlarda iyice çözünsün diye boş geçtim bu hafta diğer gübrelerimi. Gelişimi takip edeceğim umarım hızlandırır bu sulama çiçeklenmeye girmeyi.

Dimmer %100 mesafe üst dallara 50 scrog hizasına 60 cm

Prof Haze

Yeni üye
Calmag güzel geldi kızlara, birazcıkda boya gitmeye başladılar mesafe alan belli ışığı çok yavaş yavaş çekeceğim yukarı. İstediğim şekile geldiler max 10cm daha uzamasına izin vereceğim.

Prof Haze

Yeni üye
02.12.2022

Toprak kurumak üzere bugün yarın sulama yaparım.

Tohumlarım patlamadığı için genetiği i bilmediğim biriktirdiğim çorbacı tohumlarını attım. 12/12 geçene kadar sol öndeki çok iyi gidiyordu ışık süresi azalınca gelişimi durdu. Mikroskop ile baktım baya rakı doldurmuş. Yeni yıla onunla girdik. 3 kız büyüyene kadar beni idare edecek.

Prof Haze

Yeni üye
05.01.2023

Sulama yaptım ''yarak'' adını verdiğim bitki auto çıktı sanırım 12/12 aldığımdan beri gelişimi durdu tricom takibi yapıp tırtıkladım 15-20 gündür içiyordum kesip alan açmaya karar verdim çadırda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****
    S SuperKafa: hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****