ww auto ve hasat tohumu

SugarDaddy

Yeni üye
Selam arkadaşlar.2 adet bitkim var.1 tanesi normal ww auto (12.gün) diğeri (23.gün) ww auto hasatından çıkan tohumdan.Sorum şu olacak ww autodan elde ettiğim tohumdan çıkan çiçek biraz farklı diğerine göre ve bütün dallarda yaprak açmaya başladı.Gelişimide farklı.Photo olabileceği için mi böyle yoksa auto olma ihtimali var mı ? Teşekkürler.

ww auto 12.gün

https://ibb.co/erdrU9

ww hasat tohumu 23.gün

https://ibb.co/hX0Gwp

güncel öndeki 30 arkadaki 41.gün

https://ibb.co/fhrVQf

kanka dal üretmesinin foto oto olmasıyla alakası yok. ayrıca yaprak yapısı farklı ama aynı genetik sigara olabilir. farklı bi gen havuzundan gelmiş olabilir. bir çok detay var ama bana sorarsan ww auto o

SugarDaddy

Yeni üye
Cvp: ww auto ve hasat tohumu

Hunlu' Alıntı:
kanka dal üretmesinin foto oto olmasıyla alakası yok. ayrıca yaprak yapısı farklı ama aynı genetik sigara olabilir. farklı bi gen havuzundan gelmiş olabilir. bir çok detay var ama bana sorarsan ww auto o

hunlu selam moruk nasılsın ? sağolasın bilgi için :) annesi normal ww auto tipindeydi

iyidir kanka yaramaz bi durum yok valla takılıyoruz işte gördüğün gibi... 250w hid ile giriştin bu growa sanırım? hasatını aldığın cigara nasıl bahset biraz kanka :D

SugarDaddy

Yeni üye
evet 250w de yapıyorum.valla diğer sigara bitti malesef :)fena değildi kanka benzerlerini içtiğimden beklediğim gibiydi.

SugarDaddy

Yeni üye
güncel öndeki 25 arkadaki 36.gün arkadaki bitkideki sararmalar neden oluştu fikrim yok zaten tuhaf bir gelişimi var.
https://ibb.co/nNNMop

reaL

Üye
kanka sıcaktan bayılmış senin bitkiler havalandırma yapmalısın ortama nem nasıl ?

SugarDaddy

Yeni üye

reaL' Alıntı:
kanka sıcaktan bayılmış senin bitkiler havalandırma yapmalısın ortama nem nasıl ?

selam kanka nasılsın ? Sağol yorumun için.sıcaklık ışık açık olduğu zaman 27-28 sürekli temiz hava çekiyorum dışarıdan ve atıyorum,nem 40-60 arası değişiyor.

reaL

Üye
aynı devam kanka balkon growundan 300 gr hasat aldım tüttürmece sen nasılsın,ışıkta çok yakın olabilir bu belirtiler sıcaklık stresi.

SugarDaddy

Yeni üye

reaL' Alıntı:
aynı devam kanka balkon growundan 300 gr hasat aldım tüttürmece sen nasılsın,ışıkta çok yakın olabilir bu belirtiler sıcaklık stresi.

oo iyi güzel afiyet olsun.30cm den veriyorum kanka ışığı

R

Ripley'sOG

Guest
Şöyle durumu izah edeyim;

Senin bitkin büyük ihtimal (indoor) olduğu için polen gelme ihtimali sıfıra yakın olabilir ancak senin kendi etki alanında stres kaynaklı bir nevi banana sorunu baş göstermiş olabilir.Kendi kendini dölleyerek elde ettiğin tohum fifti fifti hermafrodit çıkabilir.Sans işi bekleyip görmek gerek  açıkçası bana sorarsanda ondan önce bitkinde başka sorunlar var ama öncelikle hps ışığı kapatıp normal ışık ile bir resim bu ışi daha da kolaylaştırır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ********* **** ** ***** hahahaha
  • T Tropikal.MR:
  • Ofelaket Ofelaket:
  • Dodo Dodo:
    ******** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    +1
    **** ***** **** ******* ***** ******* ******* ***** **** ******** hahahaha *** ******* ***** ****** **** **** ******* *** **** *** ***** *** ****** **** ******
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* hahahaha **** hahahaha *** ********** ****** ****** hahahaha ***** ***** *** ****** hahahaha** ***** ********* ******** ***** *** ******** ****** ******** ****** ********* ******* hahahaha** *****
    **** *** ********* ******** ***** *** **** ******** *** **** **** ****** ** *******
  • Ofelaket Ofelaket:
    ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
  • Dodo Dodo:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
    +1
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    ***** **** *** **** ******* *** **** ****** ******** ********** ****** ****** **** ********* ****** **** ****** **** ******** **** hahahaha ****
    **** ******** ***** **** *** ******* ***** *** ****** *** hahahahahahahahahahahaha* ** hahahaha ***** ********* ****** ***** ******* **** ** ***** *** ***** ***** ****** ***** hahahaha**** ***** **** ** * ** *** hahahaha *******
    +1
  • Ofelaket Ofelaket:
    +1
  • lavrens lavrens:
    ******** ******** **** hahahaha******** *******
  • lavrens lavrens:
    ******* ******* ******** ******** ******** **** ****** hahahaha********* **** ****** *** **********
    hahahaha* **** ***** **
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ***** ******* *** ***** ********* ***** **** **** ******* * *** ********** ** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******* **** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahaha* **** ***** **
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ** hahahaha ***** ******** *********
  • 420x 420x:
    ******** ***** **
    420x 420x: ******** ***** **