White widow photo günlük.

Escop952

Yeni üye
Herkese merhaba arkadaşlar günlüğüme başlamak istedim hasata kadar güncel tutucam inşallah.

100.80.180 Edaplarında dolap yaptırdım
500w cop led 

220w aksiyel Fan, İş görüyor bence 
Mylar yansıtıcı film
Sinbo 5 litrelik nem makinası
Plagron light mix toprak ve perlit
Gübreler; Sensi G row ph A+B, B52, Cal-mag, Revive
Sensi B loom ph A+B, Big bud, Bud Candy, Sensizym, Bud factor x, Voodoo juice

Kabin genel görünüm; https://ibb.co/Sr5Nqj2

Escop952

Yeni üye
Hadi ya ::Derde yaşıyorsun kanka bende tanıyorsam seni bilmek tanımıyorsam tanımak isterim ::)

Ulan bi yandanda tırstım hee :DDDD

Escop952

Yeni üye
Bi yandan sevinmiştim kanka çnkü buradan bi arkadaş edinmek onla itibatta olmak durumlardan haberdar edinmek güzel olurdu

Escop952

Yeni üye
Hazır aldım kanka montajlayıp satan birini tanıyorum o yardımcı oluyor ben yapmayı düşündüm de aliexpressten gelmesi felan uğraşamazdım kanka çalışmaktan vakit kalmıyor hayatıma :(

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Kanka içeri bi  vantilatör koyman şart hava sirkülasyonu çok önemli  yoksa  olmaz  bu iş  en ucuzundan bi araç vantilatörü alabilirsin 12 v adaptör  ile çalıştırırsın  60-70 tl arası fiyatları.

Escop952

Yeni üye
kanka usb girişli 3 tane vantilatör var şarj kafasıyla çalıştırıcam ama şuan ufak diye koymadım içeri koyayım mı sence fanlar iyi çalışıyor şuan ?

Ü

Üye silindi 13123

Guest
Cvp: White widow photo günlük.

Escop952' Alıntı:
kanka usb girişli 3 tane vantilatör var şarj kafasıyla çalıştırıcam ama şuan ufak diye koymadım içeri koyayım mı sence fanlar iyi çalışıyor şuan ?

Kanka bitkiye havanın vurması şart  koy içeri  fanları bitkiye üflesin  7/24  çalışmalı  fanlar.

Escop952

Yeni üye

TheWeedFather' Alıntı:
Kardeş fotodaki sen misin? Elyın gibi çıkmışsın tövbe bismillah

Hahahahhaha

Redcliffe318' Alıntı:
Escop952' Alıntı:

Kanka bitkiye havanın vurması şart  koy içeri  fanları bitkiye üflesin  7/24  çalışmalı  fanlar.

Tamamdır kankam saol ????

edizparlar

Yeni üye
reis şu sinbo buhar makinesi var ya, onun üstteki hazneyi alttaki motora yerleştirince tık ediyor mu yoksa gayet çıkar tak dümdüz mü

Duk4

Yeni üye

Kanka cob led sipariş edicek seniz ben 15 gün önce sipariş verdim şubat sonu teslimat gözüküyordu bi baktım kapı çaldı kargonuz var diye bende diyorum bişey sipariş vermedim ki bi baktım ledler nasıl mutlu oldum :)  50w x 12 tane verdim 6 lira gümrük almışlar

Escop952

Yeni üye

edizparlar' Alıntı:
reis şu sinbo buhar makinesi var ya, onun üstteki hazneyi alttaki motora yerleştirince tık ediyor mu yoksa gayet çıkar tak dümdüz mü

Bi ses duymadım kanka su sızdırıyor felan diyorlar ama öyle bi şikayetimde yok içi doluyken sallarsan yada sallanırsa sızar. 
A101 e geldi bi ara 140 liraydı aldım hemen iş görüyor bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    hahahahahahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ****** ******* ********** *********
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ***** hahahaha*** ********** *** ********** ***** ******* hahahaha*** ******** ******* ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ** hahahaha***** *** **** ***** ********** hahahaha* ***** **
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ** ******* ****** ********** *** ***** *** hahahaha ****** ** ****** ******* hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ****** hahahaha**** ******
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** hahahaha **** *** ****** ** ** **** ****** ******* *****
  • K karleone:
    ******* ******** **** ******* ***** ***** *** ******** ********** hahahaha*** ********** **** ***** **** ******** ******** ** ********* ********** **** **** ********* ********* **** ****** ****** ****** hahahaha ********* ******** ********** ****** ****** hahahaha hahahaha**** ******** * ***** hahahaha hahahaha* ******** hahahaha*** ********** ******** *** hahahaha ********** *** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha********
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha******
  • Houp53 Houp53:
    **
  • Emmy Emmy:
    ** hahahaha*** ******
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ********* ***** hahahaha****
  • Emmy Emmy:
    ** ***** ***** ******* ** ****** ******** ****** ******* ********** ********** ******** ***** ******** *** * ***** **** ********* ***** hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • needrich10 needrich10:
    ***** **** hahahahahahahaha** *** ******* ********** ***** ***** ******* ** ****** ******** ****** ******* ********** ********** ******** ***** ******** *** * ***** ****
  • needrich10 needrich10:
    hahahahahahahahahahahaha*** ** **
  • needrich10 needrich10:
    ***** **** hahahahahahahaha****
    needrich10 needrich10: ***** **** hahahahahahahaha****