White.Skunk 200w Erken hasat

Mübarek

Yeni üye
Merhabalar benim sorum şu benim sponsorlu siteden white skunk tohumları alıcam yakın zamanda tabi euro kuru artmassa :) benim uyku sorunum var ve depresiz bir insanım anksiyetem falan var falan filan ve pekde dayanacak gücüm kalmadı ben şu ana kadar geneler olarak hep torbaci cigarası içtim ama güvenemediğim için bonzai mi korkusuyla falan bu işe giriştim . dediğim gibi pek dayanacak  gücüm ve sabrım kalmadı için hemen bişiler yapıp kalitesizde olsa içmek istiyorum benim için thc seviyeleri %8 %10 larda olsa pek aladır hasatda 30-40 gram olsa benden mutlusun yok acaba çimlenme sürecini 1 ay tutsam yeterince büyür diye düşünoyrum büyümesse fazladan ışık desteği yaparım sonra sömeklenmeyide 15 gün yapsam falan thc % kaçlarda olur tadı berbat olsa hiç farket mez yani gürme tadlar olmasada olur bok gibi bişi olsun kafa yapsın beni idare eder saten torbacı cıgarasından daha ne kaddar bok gibi olabilir dimi ::) cevaplarınız bekliyorum

Justpide

Yeni üye
Autoflowering dene kanka. Hasat suren kisalir. Çok çaba sarfetmene gerek yok sadece her sey kontrolunde olsun yeterli, guzel hasat alabilir guzel kafalar yasayabilirsin. Her sey gonlunce olsun..

Mübarek

Yeni üye
Cvp: White.Skunk 200w Erken hasat

Justpide' Alıntı:
Autoflowering dene kanka. Hasat suren kisalir. Çok çaba sarfetmene gerek yok sadece her sey kontrolunde olsun yeterli, guzel hasat alabilir guzel kafalar yasayabilirsin. Her sey gonlunce olsun..

bro auto yerine photo alsam ilk 1 ay 18/6 ışık sonra 12/12 yapsam aynı auto gibi aynı işlevi görmezmi bana burda autonun + sı ne oluyor ve ayrıca ortalama autolarda % kaç thc içeriyor

Ba$kan

Yeni üye
Merhaba.çoğu insan veg donemi 6,7 hafta totarlar.ve ondan öteye 12/12 başlanir.ki eğer bitkiyi streslere sokmazsan genelikle toplam veg/flw donemle 12 ila 15 haftaya hasatini alirsin.ve benim sana bir onerim.eğer bir işi yapacaksan.kendine kalite ver ve en guzel sonuçu elde etmeye odaklan.masraf edeceksen.motlaka guzel bir sonuç ta alman gerek

Mübarek

Yeni üye

dostum benim 12 hafta beklicek pek sabrım yok bu süreyi en azından 8 haftaya indiremezmiyiz ? çok kaliteli olmasın sorun yok sadece 4 hafta filizlenme 4 hafta sömeklenme bu genetikle ve ışık ile böyle bir sürede yetiştirirsem ne kadar hastar alırım ve % kaç thc olur

mcmurphy

Yeni üye
Sanırım kimse hızlı hasat için uğraşmamıştır, herkes bol hasat için uğraşıyor, sorduğun şeyi uygulamam ama merak ettim gelecek cevaplar için takipteyim :)

Mübarek

Yeni üye

mcmurphy' Alıntı:
Sanırım kimse hızlı hasat için uğraşmamıştır, herkes bol hasat için uğraşıyor, sorduğun şeyi uygulamam ama merak ettim gelecek cevaplar için takipteyim :)

sanırım ilk deneyen ben olucam bunun ile ilgili bir konu açıcam iler ::D sonuçlar çok merak ediyorum ama asıl sorun 2 ay içinde yetiştirirsem 40 gr yada üstünde hasat alırmıyım bende thc seviyeleri %8 lere ulaşır ve artar bile belkide buda benim için gayet yeterli olur

Mübarek' Alıntı:
mcmurphy' Alıntı:

sanırım ilk deneyen ben olucam bunun ile ilgili bir konu açıcam iler ::D sonuçlar çok merak ediyorum ama asıl sorun 2 ay içinde yetiştirirsem 40 gr yada üstünde hasat alırmıyım bende thc seviyeleri %8 lere ulaşır ve artar bile belkide buda benim için gayet yeterli olur

Kanka bu işler armut piş ağzıma düş hesabı olmuyor. Herşeyin bi süresi,zamanı var. Sana tavsiyem auto ekme önce photo bi tohumla başla güzel bi genetic seçersin thc seviyesi yüksek. İstersen 4 hafta tut çimlenme esnasında ama küçük kalır fazla büyük olmaz tavsiyem çimlenmeyi 6-7 hafta tut topping ve lst eğitimi uygula araştırıp. Çiçeklenmeye soktuktan sonra ortalama hasat süre 7-10 hafta aralığında olur(Genetiğe göre değişir) Sen 4 hafta diyorsun, beklemen lazım. Thc seviyesi bitkinin nasıl yetiştiğine bağlı(Tabiki genetiğede bağlı) sen uygun koşulları sağlarsan düzgün bi eğitim verirsen seni her türlü idare edecek sigara çıkarırsın

Mübarek

Yeni üye

jackHerrer' Alıntı:
Mübarek' Alıntı:

Kanka bu işler armut piş ağzıma düş hesabı olmuyor. Herşeyin bi süresi,zamanı var. Sana tavsiyem auto ekme önce photo bi tohumla başla güzel bi genetic seçersin thc seviyesi yüksek. İstersen 4 hafta tut çimlenme esnasında ama küçük kalır fazla büyük olmaz tavsiyem çimlenmeyi 6-7 hafta tut topping ve lst eğitimi uygula araştırıp. Çiçeklenmeye soktuktan sonra ortalama hasat süre 7-10 hafta aralığında olur(Genetiğe göre değişir) Sen 4 hafta diyorsun, beklemen lazım. Thc seviyesi bitkinin nasıl yetiştiğine bağlı(Tabiki genetiğede bağlı) sen uygun koşulları sağlarsan düzgün bi eğitim verirsen seni her türlü idare edecek sigara çıkarırsın
bro saten photo yapıcaktım ::) ama hala merak ettiğim acaba 4 haftada %8 thc elde edebilirmiyim olmassa yapıcak bişim yok ama büyük ihtimalle çimlenme 4 hafta olcak ondan sonrada bakarım saten yinede teşekkürler

Mübarek' Alıntı:
jackHerrer' Alıntı:
bro saten photo yapıcaktım ::) ama hala merak ettiğim acaba 4 haftada %8 thc elde edebilirmiyim olmassa yapıcak bişim yok ama büyük ihtimalle çimlenme 4 hafta olcak ondan sonrada bakarım saten yinede teşekkürler

Kanka cigara zamanı gelmeden hasat edilmez %8 thcyi elde edersin ama bok gibi bi kafa verir sana bütün emeğin boşa gider o yuzden zamanını bekle vur makası. Al şöyle en babasından bi gen %8i bırak %15, %16'lara çıkarsın iyi bakarsan

Ü

Üye silindi 7637

Guest

Bilader habire ayni konulari acip acip duruyorsun ya yap ya hic yapma bu kadar da uzatip forumda bos konular acma

Ü

Üye silindi 2874

Guest

Mübarek' Alıntı:
jackHerrer' Alıntı:

Kesinlikle auto al derim . İş hasattan sonra kurutma aşaması . Ne kadar uzun zaman o kadar iyi . Norten light ve amnesia haze türler iyidir . Zaten auto da 3 /4 ay .. öyle 2 ay falan olmuyor aolmadan önce alırsan çöp içersin thc oluşmadığı icin cbd içersin knk yinede senin karar

player' Alıntı:
Mübarek' Alıntı:

Kesinlikle auto al derim . İş hasattan sonra kurutma aşaması . Ne kadar uzun zaman o kadar iyi . Norten light ve amnesia haze türler iyidir . Zaten auto da 3 /4 ay .. öyle 2 ay falan olmuyor aolmadan önce alırsan çöp içersin thc oluşmadığı icin cbd içersin knk yinede senin karar

Thc oluşmadan cbd nasıl oluşak **** satıyım.

Bu arada noldu bu konu alabildin mi hasat kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ******* ****** ***** ****** ****** ****** ** * **
  • A ax-b:
  • D despotdes:
    ** ***** **** ******* ****** ********* hahahaha ***** ********** ******* ******** *****
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ******** **** *** ***** **
  • kkush kkush:
    **** * ********* ****** **
  • kkush kkush:
    hahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ******** ******* **