WHİTE WİDOW AUTO 31.GÜN

kalemli olan regular tohumdu ve haliyle photo gibi davrandım ona acımasızca ama bi baktım 30. günde çiçeğe girdi yani tohum auto regular,widow autolarda ise en ufak olan bitkiyi 10.gününde eşeleyip tekrar diktim fazla strese soktum onu bodur kaldı lst tellerini çıkarttım iki üç budama yaptım her birine kelleleri kapatan, sulamayı iki gün önce ışıklar kapandıktan sonra kanka auto çizelgesine uygun ama yarım litre yerine 250 ml suladım, bugün boş sulama yapıcam 300er ml calmag takviyeli , revive ilede yağmur yağdırdım 1 litreye 1ml koydum, bitkilerde beni tedirgin eden sorunlar var gibi geliyor,gözlerinize ihityacım var kankalar ve özellikle @Bigbut @Canna @Abu Hay'OT @higthead @progrower:)

Son düzenleme:

mr.peops

Üye
kabin başında sigarasızda olmaz yav :D birde ağızda sigara ile kabin işlerini yapmak muhteşem uyumdur :) iyi growlar cano :)

benim 1 şey gözüme çarptı

1.bitkilerde azot fazlalığı

ama bitkiler fırtına öncesi sessizliğe çekilmiş 20 güne göz tatmin etmeye başlar.
(nem ölçer toprak üstünde kullanmak pek sağlıklı değil yeni sulama felan yapınca nemi ve dereceyi verimli göstermez)

iyi growlar breminko bol hasatın olsun

C

Canna

Guest
Bütün bitkilerine flush at bekle toprak kurusun sonra gübreli devam, bitkilerinde azot fazllaligi var, azot fazllaigi besin kitlenmesi yapar, sen versende bitkin alamaz.

mr.peops

Üye
kanka ayrıca o vantilatörden bendede var ama kullanamıyorum hem fazla ses çıkarıyor hemde aşırı titreşimli çalışıyor sabitlediğim yeri bile titretiyor sendekide öyle mi

Bütün bitkilerine flush at bekle toprak kurusun sonra gübreli devam, bitkilerinde azot fazllaligi var, azot fazllaigi besin kitlenmesi yapar, sen versende bitkin alamaz.
cannam suyu saksı çarpı üç kadar atmak zorunda mıyım, ve ph ölçer, up down yok hamidiye ph 7.0 su kullanıyorum an serisi, gübrelerim micro grow bloom calmag revive b52 overdrive bigbud takvim kanka auto çizelgesi , sulama yapmadım sizden haber beklediğim için, flushı atıyorum yorumundan sonra bekliyorum cannam, gözlerinden öpüyorum sağ ol abim

Son düzenleme:
kanka ayrıca o vantilatörden bendede var ama kullanamıyorum hem fazla ses çıkarıyor hemde aşırı titreşimli çalışıyor sabitlediğim yeri bile titretiyor sendekide öyle mi
kanka bende sorun yok ama titrememesi için bezi katla 4e5e sıkıştır kafesle klipsin arasına belki sabit tutar bilemedim, seste bende sorun yok

kabin başında sigarasızda olmaz yav :D birde ağızda sigara ile kabin işlerini yapmak muhteşem uyumdur :) iyi growlar cano :)

benim 1 şey gözüme çarptı

1.bitkilerde azot fazlalığı

ama bitkiler fırtına öncesi sessizliğe çekilmiş 20 güne göz tatmin etmeye başlar.
(nem ölçer toprak üstünde kullanmak pek sağlıklı değil yeni sulama felan yapınca nemi ve dereceyi verimli göstermez)

iyi growlar breminko bol hasatın olsun
canii sağ olasın

C

Canna

Guest
cannam suyu saksı çarpı üç kadar atmak zorunda mıyım, ve ph ölçer, up down yok hamidiye ph 7.0 su kullanıyorum an serisi, gübrelerim micro grow bloom calmag revive b52 overdrive bigbud takvim kanka auto çizelgesi , sulama yapmadım sizden haber beklediğim için, flushı atıyorum yorumundan sonra bekliyorum cannam, gözlerinden öpüyorum sağ ol abim
Hayir 3 kati atmana gerek yok dostum, amac azotu azaltmak, tam temizleme, azotu. alttan 5-6 bardak kadar su cikana kadar su ver yeter, sana bir PH ölcer almani tavsiye ederim, elma sirkesi ilede PH düser, sürekli hamidiye suyu cok pahali olur.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Hayir 3 kati atmana gerek yok dostum, amac azotu azaltmak, tam temizleme, azotu. alttan 5-6 bardak kadar su cikana kadar su ver yeter, sana bir PH ölcer almani tavsiye ederim, elma sirkesi ilede PH düser, sürekli hamidiye suyu cok pahali olur.
ustam 7 ph su adva gübrelemeden sonra 6-6,5 seviyeye iniyor down gerek yok. ancak ph ölçümü şart. nereye kadar hamidiye :)

kanka azot fazlalığı dışında ben de bir sorun görmedim. ama fazlaya kaçarsa hem toprağı kitler hem ppm arttıkça besin yanması başlar

ustam 7 ph su adva gübrelemeden sonra 6-6,5 seviyeye iniyor down gerek yok. ancak ph ölçümü şart. nereye kadar hamidiye :)

kanka azot fazlalığı dışında ben de bir sorun görmedim. ama fazlaya kaçarsa hem toprağı kitler hem ppm arttıkça besin yanması başlar
sağ ol baba ,saygılar @Canna dayımın dediği gibi flushladım bugün öğlen, yarın tekrar 3er litre kadar su boşaltıcam iki gün sonra tekrar devam gübreye,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****