VPN Programlari ( IP Gizleme + Proxy ) ve Bedava VPN

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
VPNVirtual Private Network (Sanal Özel Ağ) teriminin kısaltılmış halidir ve en temel anlamıyla internete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. VPN, bağlantınızı güvenli hale getirir ve herhangi bir ağa bağlanırken sizin bağlantınızı şifreler ve kimliğinizin bulunamamasını sağlar. Aynı zamada ülkenizdeki yasaklı sitelere, kısıtlanmış sitelere veya IP’lere yine VPN sayesinde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.
Kullanim Amaclari
Kısıtlı ve Yasaklı Sitelere Giriş
[size=medium]Bildiğiniz üzere geçmiş zamanlarda Youtube, Twitter gibi yüksek trafiğe sahip legal sitelerin bile yasaklandığını gördük.Benim kanalimda 10bin aboneden sonra TR ye kapanmisti. Özellikle bu durumlarda insanlar VPN programlarını, hizmetlerine büyük ölçüde ihtiyaç duyuyor. VPN sizin adresinizi başka bir ülkede gibi göstererek ve verileri şifreleyerek gönderdiğinden herhangi bir yasaklama veya kısıtlamaya uğramadan bağlanmanızı sağlıyor.[/size]
[size=medium]Dosya Indırmek (Torrent)[/size]
[size=medium][size=medium]Bildiğiniz gibi ülkemizde çoğu Torrent sitesi yasaklanıyor.Sadece bizde değil genelde heryerde bu böyle çünkü kimse korsana destek çıkmaz.Bu tarz siteler bir bakıma korsan olarak size istediginiz herşeyi sağlıyan sitelerdir. O Dosya indirirken her ne kadar hızınızı yavaşlatsa da VPN kullanmanız güvenliğiniz açısından daha sağlıklı olacaktır.[/size][/size]
[size=medium][size=medium]Her Türlü Gizlilik Ve Güvence[/size][/size]
[size=medium][size=medium][size=medium]İnternet kullanımınızda güvenlik önemli bir unsurdur. Özellikle banka bilgileriniz gibi önemli bilgilerinizin 3. şahısların eline geçmemesi için VPN programlarını tercih edebilirsiniz. Bu programlar sayesinde verileriniz şifreleneceğinden kötü niyetli kişiler bilgilerinize kolayca erişemeyecektir.[/size][/size][/size]
[size=medium][size=medium][size=medium]NERDEN ÇÖZERİK?[/size][/size][/size]
[size=medium][size=medium][size=medium]Uzun zamandır Avira Phantom u kullanıyordum Bedava cünkü sistemlerinde bir tür hata vardı.Bedava verdikleri sürüm önce 500mb kullanım kapasitesiyle geliyordu.Bitince programın altı kısmında bi 500mb daha kazan kayıt olarak derdi ve kaydoldugun zaman 1gb verirdi. Bu halen böyle ama sorunu ortadan kaldırdılar. Toplamda 2gb a kadar bedava alabiliyorsun oda forum vs tarzı yerlerde baya uzun gidiyor.[/size][/size][/size]

[size=medium][size=medium][size=medium]https://www.avira.com/en/avira-phantom-vpn[/size][/size][/size]

[size=medium][size=medium][size=medium]Su an NORD VPN i kullanıyorum. Bedava değil ne yazıkki ama 5 bilgisayara bağlanabiliyor ve oldukça ucuz size verilen hizmetin kalitesini ele alırsak. İstediğin ülkede gösterebiliyorsun kendini. Avira gibi Bedava bircok VPN programı var ve Google da FREE VPN PROGRAMS adı altında veya Bedava VPN Programları adı altında aratırsanız karsınıza birçok Proxy VPN programı çıkacaktır. [/size][/size][/size]

[size=medium][size=medium][size=medium]İster parayla alın ister sürekli bedava sürümlerle uğraşın ama ne yapıp edip bu programları kullanma alışkanlığını kapın.[/size][/size][/size]

[size=medium][size=medium][size=medium]Esrarınız Bol Olsun[/size][/size][/size]

daddy

Yeni üye
Türkiye gibi bir yerde DNMlerde dolaşırken tails kullanın VPN dır tordur bunlar tek başına yeterli değil.
Stay safe.

H.E.T.

Yeni üye
Cvp: VPN Programlari ( IP Gizleme + Proxy ) ve Bedava VPN

Psiphon kullanıyorun başarılı tavsiye derim kanka

uflenti

Moderator
Siz vpn para mı veriyorsunuz, veya sınırsız kullanamıyormusun? 
ios sistemli bi aletin varsa Jealbreak li ise bide, tadından geçilmez.
Varsa jealbreak, cydia stordan locallappstore tweak ini indir, daha sonra ayarlardan aktif et. Vpn sunucularının applarını indir uygulama içi satın alın lı olanlar, sonra uygulamada tweak aktif ikien satın sla tıkla, appstore gşrişi gelince cancel yap. Eğer satın aldınız derse tmm kanka! Bedava premium heh...!

Sexen

Yeni üye
Bilgisayar ve akıllı cihazlar için : Aloha Web Browser. üzerinde ücretsiz+sınırsız+tek tıklama ile girilebilen vpn programı bulunuyor.

b1tcoin

Yeni üye

pc için windscribe vpn aylık 10gb veriyor mobilde opera vpn programını ücretsiz kullanabilirsiniz

King

Kıdemli Üye
Mobil ve bilgisayar için Opera tarayıcısını kullanıyorum. Tarayıcının sunmuş olduğu ücretsiz Vpn seçeneği gayet sorunsuz,tavsiye ederim.

Berk

Yeni üye

King' Alıntı:
Mobil ve bilgisayar için Opera tarayıcısını kullanıyorum. Tarayıcının sunmuş olduğu ücretsiz Vpn seçeneği gayet sorunsuz,tavsiye ederim.

Mobilde nasıl kullanıyorsunuz onu çözmedim ben

Jindeaii

Yeni üye

Berk' Alıntı:
King' Alıntı:

Yine operanın mobil chrome gibi browseri markette var kanka. tam emin değilim ama birden fazla sürümü var bu uygulamanin(lite vsvs.) ama mobilde daha adam gibi garanti sadece tarayıcıda falan kalmasın diyorsan markette opera vpn denilen viking kaskina benzer bir program var. uzun süredir kullanıyorum ve ücretsiz

Berk

Yeni üye

Jindeaii' Alıntı:
Berk' Alıntı:

Yine operanın mobil chrome gibi browseri markette var kanka. tam emin değilim ama birden fazla sürümü var bu uygulamanin(lite vsvs.) ama mobilde daha adam gibi garanti sadece tarayıcıda falan kalmasın diyorsan markette opera vpn denilen viking kaskina benzer bir program var. uzun süredir kullanıyorum ve ücretsiz

Eyvallah kanka teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********