Vira Bismillah Siparişleri Verdik Autdoor'a Başlıyorum

staviasscan

Yeni üye
Master Kush Autoflower sponsordan siparişi verdim ilk kaliteli genetiğim arazide yetiştireceğim bitkinin fazla uzamaması, yaklaşık 70 günde hasat alsam Mayıs başında eksem temmuz ortalarında baltayı vurmayı umuyorum dayakligi, ilk kez yetiştircek olmam,uyku problemlerinin olması,paranoyaya yatkın olmamdan dolayı bu genetiği seçtim büyüme evrelerini resimleyip burada paylaşacağım

Son düzenleme:

musta

Yeni üye
Master Kush Autoflower sponsordan siparişi verdim ilk kaliteli genetiğim arazide yetiştireceğim bitkinin fazla uzamaması, yaklaşık 70 günde hasat alsam Mayıs başında eksem temmuz ortalarında baltayı vurmayı umuyorum dayakligi, ilk kez yetiştircek olmam,uyku problemlerinin olması,paranoyaya yatkın olmamdan dolayı bu genetiği seçtim büyüme evrelerini resimleyip burada payla

Ayhan

Administrator
Araziye direk lap diye tohumu ekme iç mekanda biraz gelişmesine izin ver bol nemli ortamda. Yaprakları biraz gelişsin kök sistemi gelişsin sonra dışarı al. Dışarıya alırkende alıştıra alıştıra al bitkiyi. yarım gün dışarda tut sonra eve al çorba ver sonra tekrar dışarı at alışsın dışarı şartlarına. Yapraklar biraz sertleşir zaten bi kaç defa dışarıya çıktıgı zaman, sonrasında dışarı ekebilirsin ama ektikten sonra bol bol spreyle bitkiyi suyla toprak değişimi şokuna girmeden devam etsin gelişimine

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kujo07:
    ****** ******** hahahaha** ** **** ***** hahahaha ** ******* ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • K Chat bot:
  • K Chat bot:
    **** ** ***** ******* ******* ****** ******** hahahaha** ** **** ***** hahahaha ** ******* ***
  • K kujo07:
    hahahaha
    ******* hahahaha*** ***** **** ****** ******** hahahaha** ** **** ***** hahahaha ** ******* ***
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ** ******* ****** hahahaha* ********** ***** ***** * ****** ****
  • K kujo07:
    ******** ********* ***** ***** ******** *** **** ******* hahahaha ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ****** ******* ***** hahahaha*** ********* ** hahahaha ****** ****** **** ****** **** ********* ***** ****** ***** **** ****** ********* ******* *****
    ***** ********* ***** ***** ***** * ** ****** ****** **** ***** **** ***** ******* ** ******* ****** **********
  • K kujo07:
  • K kujo07:
  • lavrens lavrens:
    *** ****** hahahaha******* hahahaha**** *** ****** hahahaha
    **** ** ** ********** ***** **** * ********* ****** ** ********** **
  • lavrens lavrens:
    ******** *** *** ***** hahahaha hahahaha
    ***** * ** **** ****** *** ******** * ** ***** ** ***** ***** *** *** ****** hahahaha******* hahahaha**** *** ****** hahahaha
    ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha** ****** ******* *********
    hahahaha ******* **** ******** ******* ********* ******* ***** ***** ********* ******* hahahaha** ****** ******* *********
  • K kujo07:
    **** hahahaha*** ***** ****** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha**** * ** **** ****** *** ******** * ** ***** ** ***** ***** ***
  • K kujo07:
    ***** **** ** **** ****** **** ******* **** hahahaha*** ***** ****** ********* **
    TabldotLife TabldotLife: ***** **** ** **** ****** **** ******* **** hahahaha*** ***** ****** ********* **