videolu son durum ve gidişat

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka bitkin gayet sağlıklı, daha zamanı 2 3 hafta kadar var , gübre olarak ne kullanıyordun ? Someklerin henuz dolmamış ama tam zamanı bundan sonra siserler.onun harici bir sıkıntı yok böyle devam et

stringer

Üye
gübre olarak biobizz biobloom biogrow top max kullanıyorum kanka. bi de arada yarasa gübresi veriyorum. 2-3 haftaysa iyiymiş ben daha uzun sürer diye bekliyordum.

Weedseed93

Kıdemli Üye
gübre olarak biobizz biobloom biogrow top max kullanıyorum kanka. bi de arada yarasa gübresi veriyorum. 2-3 haftaysa iyiymiş ben daha uzun sürer diye bekliyordum.
10 gune tekrar bakalım, someklerin dolmamış ve foxtail gibi ama muhtemelen türünden kaynaklıdır. Daha uzun da sürebilir kısa da , takibinde ol surekli

C

Canna

Guest
Dostum eline saglik, Allah nazardan saklasin. Yalniz seker yapraklarinda belkide cekimden dolayidir, trikom görmedim. Yazdiklari gibi ustalarin isi sansa birakma . Önce seker yapraklarindaki trikomlari görünce calyxlari takibe al. Dumanin bol olsun. :)

stringer

Üye
Dostum eline saglik, Allah nazardan saklasin. Yalniz seker yapraklarinda belkide cekimden dolayidir, trikom görmedim. Yazdiklari gibi ustalarin isi sansa birakma . Önce seker yapraklarindaki trikomlari görünce calyxlari takibe al. Dumanin bol olsun. :)
eyvallah abi teşekkür ederim :) tricom var ama öyle çok belli etcek kadar değil. daha yakından takip şart :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • O obeb:
    ******* *** **** ******* hahahaha*** hahahaha* ***** **** ****** *****
    ** ****** ******** **** ****** hahahaha* hahahaha*** ***** ******** ********** ******
  • New Rookie New Rookie:
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ** ********** ****** ****** hahahaha***
  • O obeb:
  • kkush kkush:
    **** ** ****** hahahaha*********
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha* ***** ********
  • kkush kkush:
    ****** *** **** ***** *** ** ***** ********* ** hahahaha *** ******* ***** hahahahahahahaha***
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie: