Vazgeçtim kalan malzemeleri ne yapmalıyım

Rhymestein

Yeni üye
arkadaşlar forumdaki tedbir içerikli bir çok konuyu geç okudum ve verdiğim siparişlerde isim soy isim adres bilgilerim kart bilgilerim vs. gibi bilgileri kendi adıma yaptım bu yanlıştı fakat sonradan öğrendim bunu alışveriş yaptığımız kahpe sitelerin işimizi vermesinden korkuyorum şimdi bulunduğum adreste bu işe kalkışmayacağım tohumlari evden uzaklaştırdım fakat aldığım malzemeleri(kabin temiz ve kirli hava çıkış fanları filtre vantilatör toprak sıvı organik gübreler Led ışık file tel vs.) ne yapmalıyım evde kalmasında bir sakınca var mi bunlar her hangi bir baskında benim aleyhime kullanılabilir mi

arkadaşlar forumdaki tedbir içerikli bir çok konuyu geç okudum ve verdiğim siparişlerde isim soy isim adres bilgilerim kart bilgilerim vs. gibi bilgileri kendi adıma yaptım bu yanlıştı fakat sonradan öğrendim bunu alışveriş yaptığımız kahpe sitelerin işimizi vermesinden korkuyorum şimdi bulunduğum adreste bu işe kalkışmayacağım tohumlari evden uzaklaştırdım fakat aldığım malzemeleri(kabin temiz ve kirli hava çıkış fanları filtre vantilatör toprak sıvı organik gübreler Led ışık file tel vs.) ne yapmalıyım evde kalmasında bir sakınca var mi bunlar her hangi bir baskında benim aleyhime kullanılabilir mi
Evde kalmasında bir sakınca olmaz dostum zira bunları sadece bu dalgayı üretmek için almıyoruz kaldı ki öyle olsaydı bu aldığımız şeyleri almak legal olmazdı. Dursun evde sakinleşsin ortalık başlarsın :)

nasa

Doktor
yetiştiricilik yapmayacaksan sat eline sıcak para geçer hazır yaz üstü onunlada gider güzel bi tatil yaparsın

LvbelC5

Kıdemli Üye
valla kanka forumdan alakası olmayan bir platformdan ışığını veya çadırını satın alabilirim hem öle yapınca forumun kurallarınıda ihlal etmemiş olurum

Saf yeşil

Yeni üye
yetiştiricilik yapmayacaksan sat eline sıcak para geçer hazır yaz üstü onunlada gider güzel bi tatil yaparsın
valla kanka forumdan alakası olmayan bir platformdan ışığını veya çadırını satın alabilirim hem öle yapınca forumun kurallarınıda ihlal etmemiş olurum
babacan formda sene 2020 yılında başımdan geçen bir olayı paylaştım.
Çok orp çocuğu var saymak İLE bitmez.
Dedim sistem alayım ucuz paraya beni çarptılar 3 bin kadar.
Sonra vaz geçtim.
En güzeli başkaları sana getirmesi sen sadece içici olduğun İçin dert yapmıyorsun.
Ben,şimdi gide olayına sardım.
Dünyanın en acı biberi fidesi yapacağım.
Yada yapmaya çalışacağım.
Biraz para biriktirip çadır sistemi alacağım.
Benim maksadım hobi
Gelsin memur beyler acı biberlerin tadına baksın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***