vay delikanlı gönlüm vay :)

Bilemedim knkacım. Sen bende hiç engelli gözükmedin galiba. Buga kurban olduk. Totel 77 gayet iyi benim 2 kızım 52. Gündeler knkam. Bende senin gibi alt yapraklarda ton açıklığı yaşıyorum. Bir bitkim de biraz ilerlemisti flusladım güzel ce 7 gün felan olmus tur flus dan 3 gün sonra gübreli su da yedi. Üst yapraklarda gözlemlerimce kayboldu knka sararmıyor diğer bitkim de ise yeni basladı yarın sulamam gerekecek 1. Bitkiye gübreli sonradan sararma baslayan bitki ye ise fluss atacam hayırlısı totel 52 gün foto bırakıyorum bir masallah da senden gelsin
NH96VM.md.jpg

NH9Azo.jpg

NHfIMR.jpg

Ak48 photo knkam.
@neighborhood

Son düzenleme:
Bilemedim knkacım. Sen bende hiç engelli gözükmedin galiba. Buga kurban olduk. Totel 77 gayet iyi benim 2 kızım 52. Gündeler knkam. Bende senin gibi alt yapraklarda ton açıklığı yaşıyorum. Bir bitkim de biraz ilerlemisti flusladım güzel ce 7 gün felan olmus tur flus dan 3 gün sonra gübreli su da yedi. Üst yapraklarda gözlemlerimce kayboldu knka sararmıyor diğer bitkim de ise yeni basladı yarın sulamam gerekecek 1. Bitkiye gübreli sonradan sararma baslayan bitki ye ise fluss atacam hayırlısı totel 52 gün foto bırakıyorum bir masallah da senden gelsin
NH96VM.md.jpg

NH9Azo.jpg

NHfIMR.jpg

Ak48 photo knkam.
@neighborhood
kankacım maşallah emegıne dert gelmesın bekledıgınden guzel olsun muazzam gözukuyolar :) ben bugune kadar hiç flaşh atmadım ilk denemem dıye budama olarak alt yaprakları komple ucurdum 2 toppıng yaptım lsd beceremedım ilk başta hıc ugrasmadım tabı az onun pişmanlıgını yaşadım.

kankacım emegıne dert gelmesın bekledıgınden guzel olsun muazzam gözukuyolar :) ben bugune kadar hiç flaşh atmadım ilk denemem dıye budama olarak alt yaprakları komple ucurdum 2 toppıng yaptım lsd beceremedım ilk başta hıc ugrasmadım tabı az onun pişmanlıgını yaşadım
İnsallah knkam seninde öyle en güzel dileklerim ile.
Knka benimde ilk grow bende lst yi becere bildim topping yapmadım 1. Ağaçta 13 kelle 2. Ci ağaçta 14 kelle var lst ile. Dallarıda geçerli ama son zamanlarda sararan yapraklar biraz midemi bulandırdı 1. Fluss sonrası düzeldi 2. Yede bakalım nasıl olucak ilerleyen zamanlarda.

İnsallah knkam seninde öyle en güzel dileklerim ile.
Knka benimde ilk grow bende lst yi becere bildim topping yapmadım 1. Ağaçta 13 kelle 2. Ci ağaçta 14 kelle var lst ile. Dallarıda geçerli ama son zamanlarda sararan yapraklar biraz midemi bulandırdı 1. Fluss sonrası düzeldi 2. Yede bakalım nasıl olucak ilerleyen zamanlarda.
inşallah bekledıgın gıbı sonuçlanır kankacım ben 2. growumda lsd uygulamasını kesınlıkle yapıcam faydalarının çok oldugunu hem görsel anlamda hem de uygulaMAMA anlamında anladım dumanın bol hasatın tahmınlerınden fazla olsun güzel insan. :)

Organik

Kıdemli Üye
Masallahhh bol hasatlar simdiden guzel dostum beniiim boyle saglikli kizlar gorunce yemin ederim sevinirim ellerine emegine saglik :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
    I isoT: ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ******...