Vanilla kush auto mhmt1212 ilk grow

BosCo

Kıdemli Üye
bende hesi kullaniyorum. 6.6 ph olan suya tnt ekledigimde 6.2 ye dusuyor, ya bende bi hata var yada sende kanka. 8 den 6.3 e dusmesi biraz garip. Yaprak kenarlarindaki sararmalar bundan olabilirmi ?

Mhmt1212

Üye
bende hesi kullaniyorum. 6.6 ph olan suya tnt ekledigimde 6.2 ye dusuyor, ya bende bi hata var yada sende kanka. 8 den 6.3 e dusmesi biraz garip. Yaprak kenarlarindaki sararmalar bundan olabilirmi ?
sararma ondan olması imkansız gübre verdikten sonra hiç foto atmadım daha sarılıklar ya topraktan ya ph dengesizliği bence ph dengesizliği full 8ph da sulama yaptım ph kalibrasyon kiti geldi sonra ayarlıyorum artık

Mhmt1212

Üye
Kanka 450 waat cob led var ben yanına ek olarak atcam sarı ışık cfl de olur sarı tasarruflu da olur sarı torch da olur şu an 450 waat cob led 150 watt torch beyaz led var blom dönemine lazım varmı önerdiğin aldıgın kullandığın sarı ampul.
torch sarı al kanka torch daha etkili diye biliyorum beyazları bloomda da kullanabilirsin faydası olur yani

Morded

Kıdemli Üye
torch sarı al kanka torch daha etkili diye biliyorum beyazları bloomda da kullanabilirsin faydası olur yani
Kankam veg de beyaz güzel oluyor gelişim açısından Bloom da da kullanılır ama bitki sonbahar havasını tam hissetsin ışıklarım mavi agırlıklı degil de turuncu agırlıklı olsun hemde Bloom döneminde ne kadar sarı o kadar iyi o yüzden beyazları Bloom da kullanmak istemiyorum. :)

Mhmt1212

Üye
Kankam veg de beyaz güzel oluyor gelişim açısından Bloom da da kullanılır ama bitki sonbahar havasını tam hissetsin ışıklarım mavi agırlıklı degil de turuncu agırlıklı olsun hemde Bloom döneminde ne kadar sarı o kadar iyi o yüzden beyazları Bloom da kullanmak istemiyorum. :)
anladım kanka full beyaz yapanda var full sarı yapanda var karışık yapanda var veg beyaz bloom sar yapan var ben karışık yapıyorum baştan sonra sarı beyaz

Morded

Kıdemli Üye
anladım kanka full beyaz yapanda var full sarı yapanda var karışık yapanda var veg beyaz bloom sar yapan var ben karışık yapıyorum baştan sonra sarı beyaz
Kanka cob led mor zaten baştan sona gidebiliyorsun ama ben gelişim hızlandırmak için yanına veg ve Bloom da ek olarak ışık renkleriyle oynamayı uygun buluyorum. Baştan sona sarı beyaz karışık gitmen de uygun. Ama ben dekiler mor oldugu için veg de beyaz destek Bloom da sarı destek vermenin uygun olacagını düşündüm

Mhmt1212

Üye
Kanka cob led mor zaten baştan sona gidebiliyorsun ama ben gelişim hızlandırmak için yanına veg ve Bloom da ek olarak ışık renkleriyle oynamayı uygun buluyorum. Baştan sona sarı beyaz karışık gitmen de uygun. Ama ben dekiler mor oldugu için veg de beyaz destek Bloom da sarı destek vermenin uygun olacagını düşündüm
sen bilirsin kankam hayırlı growlar

kanka iyi growlar benim bitkilerim 11 inci gününde büyük olan auto lemon orta boy king kush auto küçük olanda bruce banner auto

gidişat şu an için biraz geride benim ki senin çok geride kalmış

acilen toprağını köklere zarar vermeden perlit ekleyip alttan drenaj yapman gerek ardından da mikoriza ve canayzm tercih edebilirsin hemen toplar bitkilerin

Mhmt1212

Üye

kanka iyi growlar benim bitkilerim 11 inci gününde büyük olan auto lemon orta boy king kush auto küçük olanda bruce banner auto

gidişat şu an için biraz geride benim ki senin çok geride kalmış

acilen toprağını köklere zarar vermeden perlit ekleyip alttan drenaj yapman gerek ardından da mikoriza ve canayzm tercih edebilirsin hemen toplar bitkilerin
dremaj ne demek ti

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ** ******* *** ******* hahahaha** **** **
  • A Aklida:
    **** **** ***** ** *** ***** ********** *** *** ****** ******* ******* ***** ***** ******** ******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ***** hahahaha *** ** **** ********* ***** **** hahahaha * ***** *** ** hahahaha***
  • Q Qirve:
    **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • A Aklida:
    *** ** ******* ***** **** ******* ********* ******* ****** ***** ****** ****** ******** ***** *** ******* ***** ****
    * *** ******** * ** ******* **** hahahaha***** ***** ******* hahahaha***** hahahaha* *** ***** **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • D despotdes:
    ********** ******* ********** ******** hahahaha*******
    ***** ***** ****** ********* ***** ******* hahahaha ****** ****** hahahaha**** ********
    ***** ******* **** hahahaha ****** ****
  • Q Qirve:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • A Aklida:
    *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********
    +1
  • D despotdes:
  • A Aklida:
    ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
  • A Aklida:
    ********** ****** ** hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ** *** ***** ********* ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
    ***** ********* ********* ******** ** ***** ******* ****** *** **** *** ******** *** *** **** **
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ********* ******** ** ***** ******* ****** *** **** *** ******** *** *** **** **