Vallahi Billahi Başımız Yanacak

Beyler son zamanlarda sürekli haberlerde ve çevremde grow patlama olayı duyuyorum. Öncelikle arkadaşlar herkes bunu bir altın madeni gibi görüp 20-30 ve hatta 40 kök yapıştıran bile var. Karbon filtresi yok bişeyi yok. Güm patlıyor ve bu olaylar bizler gibi kendine yetiştirip içen rahat kafada olmayı seven kankaları riske atıyor.
Ben forumun artık davetiye usulü üye alması taraftarıyım.
Bu sadece benim aklıma gelen ilk önlem. Sizlerinde bu konuda düşüncesini duymak çok iyi olur.

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Kanka kaygılarını anlıyor ve gerçekten paylaşıyorum. birkaç gündür chatte de bu konular üzerine bayağı konustuk. yalnız burada su problem ortaya cıkıyor davetiye usulü üye almak davet edenin kendini etiket etmesi oluyor ki bu da aslında başka türlü bir patlama nedeni.
acaba dıyoruz grow sıtelerınden bılgı mı alıyorlar aklına turlu turlu sey gelıyor ınsanın

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Kanka benı sponsor da dusunduruyor tamam bugun her sey ıyı guzel de bu adamlarda hem ısım lıstesı var hem adres ne bıleyım bir şeyden kıllanınca her seyden de kıllanmaya baslıyorum ınsan beynı bu komuta alısmıs.
allah sonumuzu hayır etsın kanka

Regu

Kıdemli Üye
Arkadaşlar şöyle ki yakalanmamak için sizin yapabileceğiniz şeyler vardır. Genelde yakalamayı kendiniz göze alırsınız. Mesela bu bitkiyi yetiştirdiğinizi 1 kişiye bile olsa söylerseniz eğer siz zaten yakalanma riskini göze almışsınız demektir. Veya ailenizle veya arkadaşlarınızla aynı evde yaşıyorsanız ve ona rağmen bunu yapıyorsanız yakalanmayı göze almış olursunuz. Eğer 500 lira fazla ödeyip bir karbon fan almak vs. Almak yerine bir bitki daha alırsanız, siz yakalanmayı zaten göze almışsınız demektir. Bu işi doğru koşullarda yaptığınız takdirde zaten kimse anlamaz bile ama siz içip içip dumanı camdan üflerseniz balkonda kova yaparsanız eve insanlar girer çıkarsa elbet yakalanırsınız. Akıllı adam olmakta fayda var. "İki kişinin bildiği, sır değildir" demişler. Elinizden geldiği kadar sabırlı olun hata yapmayın bunu içmek için siciliniz lekelenmesin. Forumdaki herkes diyor ki 2-4 bitkiden bişey olmaz. Arkadaşlar kendinize gelin. Kimseye derdinizi anlatamazsınız. Trikomları incelemek için aldığınız mikroskobu eroin yapmak için kullandı diye haberlere çıkarsınız. Daha önce yakalanan bir arkadaş televizyona çıktı ve birkaç tane kök yetiştiriyor bir odada. Haberin altındaki yazı ise şu: Esrar labaratuvarına baskın. Beyler bir polis abim bana gelip birgün demiştiki "ğardaşım sokaklar çok pis olmuş ğardaşım sıkank adığnda uyuşturucu var Esrar bu buna eroin sıkıp beyaz sıkank yapmışlar" dedi ve bunu son derece ciddi bir ses tonuyla söyledi ciddiyim kimseye derdinizi anlatamazsınız ona göre davranın akıllı olun

president

Müptezel
Arkadaşlar şöyle ki yakalanmamak için sizin yapabileceğiniz şeyler vardır. Genelde yakalamayı kendiniz göze alırsınız. Mesela bu bitkiyi yetiştirdiğinizi 1 kişiye bile olsa söylerseniz eğer siz zaten yakalanma riskini göze almışsınız demektir. Veya ailenizle veya arkadaşlarınızla aynı evde yaşıyorsanız ve ona rağmen bunu yapıyorsanız yakalanmayı göze almış olursunuz. Eğer 500 lira fazla ödeyip bir karbon fan almak vs. Almak yerine bir bitki daha alırsanız, siz yakalanmayı zaten göze almışsınız demektir. Bu işi doğru koşullarda yaptığınız takdirde zaten kimse anlamaz bile ama siz içip içip dumanı camdan üflerseniz balkonda kova yaparsanız eve insanlar girer çıkarsa elbet yakalanırsınız. Akıllı adam olmakta fayda var. "İki kişinin bildiği, sır değildir" demişler. Elinizden geldiği kadar sabırlı olun hata yapmayın bunu içmek için siciliniz lekelenmesin. Forumdaki herkes diyor ki 2-4 bitkiden bişey olmaz. Arkadaşlar kendinize gelin. Kimseye derdinizi anlatamazsınız. Trikomları incelemek için aldığınız mikroskobu eroin yapmak için kullandı diye haberlere çıkarsınız. Daha önce yakalanan bir arkadaş televizyona çıktı ve birkaç tane kök yetiştiriyor bir odada. Haberin altındaki yazı ise şu: Esrar labaratuvarına baskın. Beyler bir polis abim bana gelip birgün demiştiki "ğardaşım sokaklar çok pis olmuş ğardaşım sıkank adığnda uyuşturucu var Esrar bu buna eroin sıkıp beyaz sıkank yapmışlar" dedi ve bunu son derece ciddi bir ses tonuyla söyledi ciddiyim kimseye derdinizi anlatamazsınız ona göre davranın akıllı olun
Kanka iyi diyosun doğru diyorsun ben her zaman diyorum Max 2.

Davetiye işi biraz yaş öyle olursa sadece biz bize oluruz çünkü birine gel forumda takiliyorum sen de gel demek benim bitkim var demekle aynı şey yani kimse yeni üye getirmez foruma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • puslu77 puslu77:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** ******** ** ******* ******** ******** ******** hahahaha* *** * ***** ******* ********** hahahaha* ** ** ****** ** ** ***** * ******* *********
  • T Tropikal.MR:
    ******** ***** ***** hahahaha**** ********
  • T Tropikal.MR:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** ******* ***** hahahaha* hahahaha** ****** hahahaha** ****** hahahaha** ***** ********** ***** **** ****** ********* ** ******** ** ****** ********** ****** ****** * ***** **** ***
  • lavrens lavrens:
    ** ********* ***** ***** ******** ** ******* ******** ******** ******** hahahaha* *** * ***** ******* ********** hahahaha* ** ** ****** ** ** ***** * ******* *********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** hahahaha* **** ******* ***** **
    ***** ****** ***** ********* ********* *** ****** ****** ***** **
    +1
    *** ********* *** ***** ***** ******* hahahaha* **** ******* ***** **
    *** ********** ******* ***** ********* *** ***** ***** **
  • lavrens lavrens:
    *** ********* ******** ****** ***** ********* ********* *** ****** ****** ***** **
    hahahaha* ***** ** hahahaha* ********** ******* **
  • lavrens lavrens:
    ********* hahahaha *** ****** ***** ***** ******* hahahaha * ******* ******** ********** ***** *********
  • gorilladam gorilladam:
    +1
    ****** ******* ***** ******** *** ***** *** **** ** ***** hahahaha***** ***** ** *********
    +1
  • gorilladam gorilladam:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** hahahaha ******* ***** ******** *** ***** *** **** ** ***** ****
    Bandaleros Bandaleros: **