Vakum makinası

Dostlar kızları kuruttuktan sonra vakum makinası ile çektirip içinde sıfır oksijen sıfır hava kalsa uzun zaman saklanırmı o şekilde
Neden soruyorum bu yaz kavanozun içinde az su birikmişti o yüzden sordum kızlara bişey olmadı gerçi boveda 55 vardı içinde teşekkür ederim şimdiden :)

Su birikmesinin sebebi kürlerken arada yarım saat açıp havalandırmazsan terleme yapmıştır ya da iyi kurutamamış olabilirsin dostum o bovedayı ben de almıştım ama artık kullanmıyorum nem 62 göstersede sömekleri çok nemli yapmıştı diğer kavanoza göre. İlla plastikle poşetle vakumlayacaksan kürlerken 60-65 yerine 45-50 arası kürle bence garanti olsun.

Su birikmesinin sebebi kürlerken arada yarım saat açıp havalandırmazsan terleme yapmıştır ya da iyi kurutamamış olabilirsin dostum o bovedayı ben de almıştım ama artık kullanmıyorum nem 62 göstersede sömekleri çok nemli yapmıştı diğer kavanoza göre. İlla plastikle poşetle vakumlayacaksan kürlerken 60-65 yerine 45-50 arası kürle bence garanti olsun.
Kurutmayı iyi yaptım dostum ama yeri geldi ağzını hiç açmadım ondan oldu demekki
45/50 vakum tamam dır sağol dostum

koala

tembel hayvan
Brom süpürgeyle de olur süpürgenin sopasina lastikleri iyice gerersen vakumladiktan sonra lastikleri gecirip vakumlarsin

kanka kilitli poşet al bi tane de pipet. kilitli poşeti pipet kalacak şekilde kilitle. eme eme havasını al. en son hava gelmediğinde kalan kısmı kilitle. boşver o kadar para gömme makineye havasını alıcam diye. her şey ateş bahası olmuş zaten. geçen forumda gördüm saçma domates askısı 3 tane tel çubuk iki kasnak 300 liraya satıyorlardı.

amme hizmeti olsun bakındım bu video çıktı karşıma :)

Aynen dostum olurmuş demek ki eyvallah sağol paylaşmak güzel bişey

IcBlue

Doktor
ben bütün vakumlama işlerini suyla yapıyorum. nispeten ağırlığı olan malzemelerde daha rahat oluyor, hafif malzemeler için üstten parmakla biraz sıkıştırmak gerekiyor suya daldırırken. yalnız keneviri vakumlamadan önce nemini attığı aşamaların sağlıklı geçmiş olması gerekir, yani öncesinde yine kürlemek gerekiyor. oksijene maruz kaldıkça THCde bozulmalar olur bu nedenle vakumlama, içeriğin uzun süre kaliteden harcanmadan saklanması içindir. hemen tüketilmeyecek veya fazla miktarlarda malzemelerde daha iyi iş yapan bir yöntem kısaca. videoda suyla vakumlamayı et üzerinden anlatmış eleman, işine yarayacağını düşünüyorum, bol şans.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
    Houp53 Houp53: ******* ******* hahahaha** *** ****