UZUN Dönem Blue DREAM GÜNCEL 5 MAYIS

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Total 130 gün çiçeğin 20. Günü

5 MAYIS GÜNCEL

Kankalar selamın aleyküm dumanınız bol olsun

Herkese Kazasız Belasız Mutlu Hasatlar

Bugün Çiçeklenmenin 30. Günü Dışarda Çekemedim Foto Dallar Taşımıyor Esneyüp Zarar Görmesin Diye Yarın İp Alıp File Dokumayı Düşünüyorum

Kahrol Düşman Al Sana Bombeee

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kankalar yorumlar için teşekkür ederim

Başıma geleni anlatıyım siz anlayın çabamı :)

Sponsor 6 tohumu kısa yerine uzun yolladı 3 tanede önceki hasat tan kalan tohumla verdim toprağa

Uzun dönem olduklarını anlayana kadar iş işden geçti mecbur 18/6 autoları hasat edene kadar bunlarıda gelişimde tuttum

Autoların altına sandalye koyup ışık mesafesini hallettim

Toprakdan 1 karışdan sonrası full sömek dalıydı altları verimsiz olmasın diye traşladım

HASAT alalı 25 gün filan oldu bunlarıda 20 gün önce ÇİÇEĞE soktum şimdi mecbur bu orantısızlıkla ne çıkarsa bahtına dedim ama görünüş güzel karşılığını veriyor şuan baya şişti sömekler + thc oranı yüksek yapraklar tch den görünmüyor

Işık mesafesi sorunum yok şuan yaprak sararmasıyla tek derdim var sağlık durumları güzel

Olaylar böyle bakalım ne olacak güncel tutucam

Kankalar yorumlar için teşekkür ederim

Başıma geleni anlatıyım siz anlayın çabamı :)

Sponsor 6 tohumu kısa yerine uzun yolladı 3 tanede önceki hasat tan kalan tohumla verdim toprağa

Uzun dönem olduklarını anlayana kadar iş işden geçti mecbur 18/6 autoları hasat edene kadar bunlarıda gelişimde tuttum

Autoların altına sandalye koyup ışık mesafesini hallettim

Toprakdan 1 karışdan sonrası full sömek dalıydı altları verimsiz olmasın diye traşladım

HASAT alalı 25 gün filan oldu bunlarıda 20 gün önce ÇİÇEĞE soktum şimdi mecbur bu orantısızlıkla ne çıkarsa bahtına dedim ama görünüş güzel karşılığını veriyor şuan baya şişti sömekler + thc oranı yüksek yapraklar tch den görünmüyor

Işık mesafesi sorunum yok şuan yaprak sararmasıyla tek derdim var sağlık durumları güzel

Olaylar böyle bakalım ne olacak güncel tutucam
Eğer yaprak sararması genellikle üstlerde oluyorsa bu ışık stresinin belirtisidir aklında bulunsun dostum

Ü

Üye silindi 16048

Guest
Yanlarında durunca benden uzunlar Kanka saksıdan en uca 2mt boyları

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • funny1joint funny1joint:
    hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ****** *** ** ******** ******* ****** ***** ***** hahahaha* ****** ***** ********* *****
    +1
  • G Groww:
    ** * *** * *** ******* ****** *** ***** ****** ******** *** ***** *** *********
    ** * *** * *** ******* ****** *** ***** ****** ******** *** ***** *** ********* **** *** ******* hahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • G Groww:
    ***** hahahaha* ****** ***** ********* ****** ******** ******* ***** ******* * *****
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ********* ******** * ***** ***** ********* ****** ****** **** hahahaha **** *******
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** hahahaha*** ******** * ***** ***** ********* ****** ****** **** hahahaha **** *******
    +1
  • G Groww:
    *** * ** *** ** ****** *** ****** ****** ***** *** ****** ***** ******* hahahaha ********* hahahaha***** ***** ** ********* ********* hahahaha**** ***** *******
    ****** ***** ********* ******* ***** ***** ****** ***** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
  • G Groww:
    ***** ****** ******* ******** ******* *** *** ********* ***** **** **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** ******* *** **** **** ********** ******** ***** hahahaha ***** ********* ******* ***** ***** ****** ***** ******** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
    * *** ****** ****** ***** *** ****** ***** ******* hahahaha ********* hahahaha***** ***** ** ********* ********* hahahaha**** ***** ******* ***** ******* *** *** *** ********* ******* ** ***** ****** ** *** ***** **** **** ** *** ******** ****** *** ****** **** ********* **********
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** *** **** hahahaha**
  • İstanbul İstanbul:
  • D despotdes:
    ***** ***** ********* hahahaha* *** * ****** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * *** ****** ****** ***** *** ****** ***** ******* hahahaha ********* hahahaha***** ***** ** ********* ********* hahahaha**** ***** *******
  • T Tropikal.MR:
    ********* **** hahahaha*** ******* * ** ****** ***** ***** ********* * ********* ******** ********* *********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • T Tropikal.MR:
    ******** ******* ****** hahahaha** *** ******* hahahaha*** hahahaha**
    T Tropikal.MR: ******** ******* ****** hahahaha** *** ******* hahahaha*** hahahaha**