Uygun Vantilatör Önerebilecek

• Konbuyu başlatan Üye silindi 899
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 899

Guest
S.a agalar

https://www.koctas.com.tr/masaustu-vantilator-beyaz/p/2000027544

koctas ta böyle bir vantilatör var, fiyatı diğer yerlere göre uygun gibi geldi. kullanan oldu mu ? veya fiyat olarak bu fiyatlarda önerebilecek var mı ?

Güç25 Watt
Ses Seviyesi50,69 dBA
Ürün TipiMasa Üstü
RenkBeyaz
Genişlik21,5 cm
Çap23 cm
Yükseklik38 cm
Derinlik27,5 cm
Hız AyarıVar
Salınım80 Derece
Uzaktan KumandaYok
Hava Akışı13,37 m3/dak
Kablo Uzunluğu170 cm

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka ses 50 db diyor, karbonlar bile o kadar ses üretmiyor.

growkente gitme olanağın varsa onların sattığı dönerbaş çok iyi. hem ses oranı çok düşük hem kabin demirine takma aparatı var çift kademeli de hız ayarı var

Cashh

Doktor
S.a agalar

koctas ta böyle bir vantilatör var, fiyatı diğer yerlere göre uygun gibi geldi. kullanan oldu mu ? veya fiyat olarak bu fiyatlarda önerebilecek var mı ?

Güç25 Watt
Ses Seviyesi50,69 dBA
Ürün TipiMasa Üstü
RenkBeyaz
Genişlik21,5 cm
Çap23 cm
Yükseklik38 cm
Derinlik27,5 cm
Hız AyarıVar
Salınım80 Derece
Uzaktan KumandaYok
Hava Akışı13,37 m3/dak
Kablo Uzunluğu170 cm
Ses yüksek sessiz istiyorsan gecenin en sessiz anında bile duymayacağın mükemmel havalandırma vortice lineo QUİET

34Trip

Üye
S.a agalar

Güç25 Watt
Ses Seviyesi50,69 dBA
Ürün TipiMasa Üstü
RenkBeyaz
Genişlik21,5 cm
Çap23 cm
Yükseklik38 cm
Derinlik27,5 cm
Hız AyarıVar
Salınım80 Derece
Uzaktan KumandaYok
Hava Akışı13,37 m3/dak
Kablo Uzunluğu170 cm
Masaüstü 150 TL lık vantilatör mü bu Koçtaş ta ki ? O ise ben ondan aldım köşeye clipsledim dönüp duruyor ama @Abu Hay'OT kralın dediği daha mantıklı daha güzel pratik

Woppy

Ordinaryüs
Knklar ben de vant. Dan yana sıkıntılıyeım şimdi 220v 14A 12 cm fanlardan aldım köşelere monte ettim harika oldu dönmüyorlar ama olsun iş görüyor 200 TL 5 tane aldım 1 vant. Parasına cözdüm işi.

Necrogoat2

Yeni üye
Knklar ben de vant. Dan yana sıkıntılıyeım şimdi 220v 14A 12 cm fanlardan aldım köşelere monte ettim harika oldu dönmüyorlar ama olsun iş görüyor 200 TL 5 tane aldım 1 vant. Parasına cözdüm işi.
Kanka ben onları ekstradan giriş çıkış olacak şekilde kabinin soluna ve sağına yaptım 2 tane giriş 2 tane çıkış olarak ama ekstra olarak vant. Gerekiyor o yüzden koydum

Woppy

Ordinaryüs
Knk alanın ne kadar bilmiyorum ama bunlar giriş çıkış için iş görecek birsey değil en baba içerde hava sirkülasyonu saglar.

Woppy

Ordinaryüs
Valla yakında banka promosyonu yatacak yatsında bende alacam knk Dr karbondan en sesiz serisi demi bu vortice lineo QUİET

Woppy

Ordinaryüs
Knk ben de 2 tane 2 tane birleştirdim 4 tanesini tek fişe bagladım gayet iyi kablo kalınlığı 0.75 kaldırıyor.

Woppy

Ordinaryüs
Knk erkek fişe ortalama 1m uzunlukta 0.75 kablo bağladım topraksız 2li kablolar varya ondan sonra 2 tane fanı birleştirdim kablolarını zaten 2 tane kablo cıkıyor fanlardan fanların
(+ veya -) yönleri yok kablolar siyah zaten bunları da yarım metre uzunluğunda 0.75 kablo ile birleştirdikten sonra elimde iki adet 0.75 kablo olustu (toplamda 4 adet) fanlardan gelen kablolar bunlarıda 1m uzunlugundaki erkek fiş bağladığım kabloyla birleştirdim arayada bir anahtar koydum kapatıp acmak için eger anlamadıysan yaz foto atamaya calısırım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****