Uygun Fiyatlı Çıkış ve Giriş Fanı Hakkında

sarandal

Üye
Kankalar çıkış fanı olarak 190m3 bunu sipariş verdim. 18W
Giriş olarak da 107m3 bunu. Fiyatları çok uygundu. 14W

Kabinim 100x100x180
Işık da 400 Cob LED

Hava kanalı eklemem gerekecek mi bunları çadıra direkt monte edebilir miyim ?
Şu Kabin

Woppy

Ordinaryüs
Knk havalandırma iyi ama tahliye ettiğin havayı odaya verme sakın dışarıya atmalısın yoksa nem sorunu olusuyor ve oda acayip nem oluyor ben odaya verıyorum yarın gidip aspratör borusu feln alıp dısarı atıcam yoksa kabindeki nem 70 in altına düşmüyor ne kadar havalandırma olursa olsun.

sarandal

Üye
Bunları elektrikçiye mi bağlatayım peki kanka kendim halledebilir miyim 220vlık kabloya bağlayacağım sanırım

sarandal

Üye
Kanka koku sıkıntısı yaşamam diye umuyorum. Apartmanda yaşamıyorum. İki auto bakıcam inş.
Resimde yok ama normalde üç tane çentikli demir çubuk var askı için otuz kiloya kadar çekeceğini iddia ediyor üretici firma. İleride ihtiyacım olursa bu fana karbon filtre ekleyemez miyim bir şekilde? Olmadı mecbur çıkış fanını değiştireceğim.

sarandal

Üye
Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim elimde dimmer vardı yine aynı firmanın 220v prizli. Kablosu biraz kalındı sanırım ama bıçakla biraz törpüleme yaparak tam yerine oturdu. Şu an gayet güzel çalışıyor beklediğimden çok daha performanslı ve aylık tüketimi inanılmaz ucuz. Çıkış 10tl yakıyor giriş fanı 7 tl aylık. Ses benim için çok problem değil kanka benim pc daha sesli çalışıyor :) Destekleriniz için çok sağ olun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** **** ******* ******* *** **** ** *** **
  • A ax-b:
    **
  • TabldotLife TabldotLife:
  • D Dangerpurple:
    ******* hahahaha* *** ***** *********
  • D Dangerpurple:
    hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* ********** ******
    D Dangerpurple: hahahaha *** ******** * * ********** * ***** ****** ****** * ** ******** ********* **********...