Ustalarim arkadaşlarım. Bu kısa kalma sorununu sizde yaşadınız mı?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 24169
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 24169

Guest
Arkadaslar ya. Lutfen bi akil verin. Eminim herkes daha once bu sorunu yaşamıştır. Yaşamış olmali yani bence. Bu 3 bitkinin arasindan 4 er gun var. En büyüğü normal gibi ama. Diğer 2 si cok ufak kaldılar. Aksilikki biri 20. Gunde biri 18. Gunde pistil verdi çiçeğe girdi. Bu küçük bitkiler büyümeye devam edermi. Daha once bu durumu yaşamış dostlarim hasatini hayirliyormu. 3 5 gr kadarmi verdilerdi. Yoksa onudami vermedilerdi :( https://ibb.co/DVd6bNp

Parapsikolog

Yeni üye
outdoor mu? gübre nedir. Toprak nedir. Bunları ayrıntılı yazarsan tecrübeli arkadaşlan daha iyi yol göstersin. Hasata gelince rahat ol en küçük bitkinden bile 10-15gram alırsın. Toping atdın mı?

Ü

Üye silindi 24169

Guest
outdoor mu? gübre nedir. Toprak nedir. Bunları ayrıntılı yazarsan tecrübeli arkadaşlan daha iyi yol göstersin. Hasata gelince rahat ol en küçük bitkinden bile 10-15gram alırsın. Toping atdın mı?
Top atilmadi kucuklere. Genetik lemon og kushseed den. Digeri de swiss cheese. 3 bitkiden kucuk olan 2 si gekismiyor. Digeri onlardan sadece 4 gün büyük. Auto tohumlar. 18. Ve 20. Gunde pistil verdi kucuk kalanlar bide. Naocami bilemiyom. Yani bu bitki 10gr verir diyosun öylemi hocam. Işık 400w cob led

CahilKush

Doktor
Dostum bu bitkiler photo flowering mı ? Çünkü erken dikmişsin o yüzden çiçeğe geçmişlerdir 5 ten fazla verir kanka rahat ol min 10 15 alırsın bu asamadan sonra iyi bakarsan stress yaratmazsan elinde bloom gibi bie gübren var mi ?

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Dostum bu bitkiler photo flowering mı ? Çünkü erken dikmişsin o yüzden çiçeğe geçmişlerdir 5 ten fazla verir kanka rahat ol min 10 15 alırsın bu asamadan sonra iyi bakarsan stress yaratmazsan elinde bloom gibi bie gübren var mi ?
Var dostum gubrelerim. Biobizin grow bloom topmax calmag. Fakat erken dikmek derken? Bunlar auto kanka. Gun içinde güneşe çıkarttım

Parapsikolog

Yeni üye
Kendi tecrübemden yola çıkarak tahminimce işıkla çok oynamışsın. Aşağı yokarı. Yada fide iken işığı yakın vermişsin. Evet 10-15 gram ala bilirsin. Bitkiler sağlıklı gibi duruyor.

Parapsikolog

Yeni üye
Aynen doğru. Bitkiler bişeyden rahatsız olmuş ortamı sevmemiş. Güneşe kabine aldığında bile aynı konuma yerleştirmen gerekir. Bunun gibi küçük hatalardan etkilenince bodur kala biliyor. Sende iyi benim geçen 2 bitkim 10cm ken çiçeğe girdi.

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Kendi tecrübemden yola çıkarak tahminimce işıkla çok oynamışsın. Aşağı yokarı. Yada fide iken işığı yakın vermişsin. Evet 10-15 gram ala bilirsin. Bitkiler sağlıklı gibi duruyor.
Wvet hocam ışık isi cok karisti. Gusel tecrubeni bana yansittigin icn tesekkur ederim. Işık sürekli değişti. Sürekli ama. Hic sabit durmadi. Baslarda 25cm den veriyodum 200w beyaz ledi. Sonra 60 a cekyim. Onra onu kaldirdim cobu koydum 350w. Sonra ikisini bitden koydum. Sonrs beyaz bir saat yanacak 1 saat duracak ayarladim cob durekli yansrken. Falan filan derken. Sonuc bu. Şükürler olsun ki 8 ana somek dali olan bir bitkim bari var abi ya

Ü

Üye silindi 24169

Guest
Aynen doğru. Bitkiler bişeyden rahatsız olmuş ortamı sevmemiş. Güneşe kabine aldığında bile aynı konuma yerleştirmen gerekir. Bunun gibi küçük hatalardan etkilenince bodur kala biliyor. Sende iyi benim geçen 2 bitkim 10cm ken çiçeğe girdi.
10cm yoktu bunlar ciege firidginde sanirim .d hocam o halde bitkiyi sicak havada gunesin altina koyup. aksam da tekrar kabine almakta bir sorun gormuyorsun degilmi

CahilKush

Doktor
Ahahaha kanka bende denekler var ben onlari 2. Kez topoing attim bilerek 1 litre kadar bi saksıda tutuyorum hst yaptım bitkilere suan toprak zemininden yukseklikleri 10 cm ama gelişmiş sayılırlar pazartesi 12/12 ye sokacağım onları manuel olarak umarim hepsi dişi çıkar blue dream auto lar yetisene kadar onları tüttürürüm

Parapsikolog

Yeni üye
İşığı sabit tut. Oynatıcaksan bile günde 2-3cm. İlk başlarda fazla işık iyi diğil. Olsun tecrübe edindin. Sona kadar stres yaşatmazsan büyük olandan 30-40 gram bile alabilirsin. Son 5 sulamada overdrive kullan. Blom gübresinide ver. Calmağ kaç kere verdin bilmiyorum ama onuda çok vermemeye özen göster. Bide aşırı sulama stresine sokmamak için dikkatli olursan memnun kalırsın.

CahilKush

Doktor
10cm yoktu bunlar ciege firidginde sanirim .d hocam o halde bitkiyi sicak havada gunesin altina koyup. aksam da tekrar kabine almakta bir sorun gormuyorsun degilmi
Dostum ya güneş e al yada led ver güneş şuan bile tek başına led den verebileceğinden daha iyi yaşam verir bitkilerine ama bi güneş bi led bitki paso ışık stresi yaşayacak yani nasıl anlatiyim attan inip eşşeğe binecek ve sürekli yaptığın için sürekli kafası karışacak at a binen insan eşşeğe bindiğinde bu ne mk der ;D

Parapsikolog

Yeni üye
Ahahaha kanka bende denekler var ben onlari 2. Kez topoing attim bilerek 1 litre kadar bi saksıda tutuyorum hst yaptım bitkilere suan toprak zemininden yukseklikleri 10 cm ama gelişmiş sayılırlar pazartesi 12/12 ye sokacağım onları manuel olarak umarim hepsi dişi çıkar blue dream auto lar yetisene kadar onları tüttürürüm
Dumanın bol olsun. 2 haftaya belli olur cinsiyyeti

Ü

Üye silindi 24169

Guest
2 gundur 20- veriyorum. Onceden 24 saatti. Hatta bir sure 200w bryaz led ve 350w cob leddi. Suan sadece 400w cob veriyorum. 2 gundur 20 ye 4 verdim. Dimdi kabin ısısı 13 12 dereceye düşüyor diye gekrar 24 saate cevirdim az önce. Agrotime humikim de geldi. Bunu nasıl vermeliyim. Litreye 1ml yeterli olurmu normal gubrelerle karıştırıp versem?
Hayır bitkileri elleme. Kabinde kalsın. Çıkarma kabinden. Hatta rahatsız bile etme. İşık döngüsü nedir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ****** ***** hahahaha* *******
  • B blasha:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ********
  • T tarimbakani33:
  • B blasha:
    ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* hahahaha* ******** *****
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    **** **** ******* ********* hahahaha hahahaha*** *** *** *** **** ******* ******** hahahaha ******
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • marcoo marcoo:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** ***** hahahaha *** ****
  • T tarimbakani33:
  • T tarimbakani33:
    ******* ***** hahahaha*
  • K kafa48:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ******** **** ***** hahahaha** ******* *** ******* ***** **** ** ***** ******** *******
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    *** ****** *** ****** ***** ** ***** ** hahahaha* ********** **** hahahaha *** ***
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    +1
  • Z zen1n:
  • Z zen1n:
    ***** ******** ******** hahahaha
  • Z zen1n:
    ******** ******** ********* ******** ****** ******** hahahaha** ****** **** ******* ********* *********
  • Z zen1n:
    ***** ***** *** ***** **** hahahaha
  • asilreis asilreis:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • asilreis asilreis:
    asilreis asilreis: ********** ******* ****** ***** ******** *****