Ustalardan yardım bekliyorum konu hakkında

Mavmek

Yeni üye
Arkadaşlar bitkim de böyle keseler var erkek püskül belirtisi yok ama bu durum beni gerçekten şüpheye düşürdü bir kaç gündür bitki yapış yapış olmaya başladı bu keselerin olması normal birşey mi ?

Mavmek

Yeni üye

Kanka evde ekili başka bitkim var yani ikiside ayrı yerlerde durum genetik mi yoksa tohumlar mi sikintli

esrarii

Müptezel
kanka bu mari değil. saf sativa ise , bunların sömek modeli böyle olabiliyor , bir pırtık test etsende , yerli saf sativa mı , köfteci marisimi

Mavmek

Yeni üye
Püskül neden yapmadı diğer bitkiler püskül yapmisti erkek olduklarını belli etmişlerdi üç bitkim var biri üç metre neredeyse her dalı dolu ama bu şekilde keseler var

esrarii

Müptezel
kanka @BerWeed in dediği ihtimal de yüksek , bitki güneş stresinden , herma ya dönmüşte gibi. Bu böyle giderse tohumları ayıklayıp tohum kapaklarını içeceksin , güzel kafa yapar tricom la yapış yapış olursa en güzel yeri , tohumlu sigara diye geçebilsek ne iyi , herma işine ben girmem

BerWeed

Üye
kanka @BerWeed in dediği ihtimal de yüksek , bitki güneş stresinden , herma ya dönmüşte gibi. Bu böyle giderse tohumları ayıklayıp tohum kapaklarını içeceksin , güzel kafa yapar tricom la yapış yapış olursa en güzel yeri , tohumlu sigara diye geçebilsek ne iyi , herma işine ben girmem
cano yaprakların çok ince olması extra dikkatimi çekti o yüzden dedim sıcaklık stresi yüzünden herma olmuş olabilir diye

esrarii

Müptezel
yapraklarının inceliği genetikse yerli türk sativasına benziyor , bu genetikler tohumsuz üretilemiyor olabilir / hani forum adı tohumsuz ya , o mari / bu tohumlu bir yerli genetik türü olabilir , eğer bu tohum yerli ise dışardan doğru büyür , eğer bu tohum mari ise içerden doğru atarak gelir , sömekler dışardan geliyo olabilir , burda herma ile karışabilirde , sativa nın sömeği , indika sömeği gibi net olmayabilir , saçma sapan dağılabiliyo belkide sömekler , bilemiyom

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • P Piranaa:
  • asilreis asilreis:
  • D demirod:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ***** ****** **
  • gorilladam gorilladam:
    *** ***** **** ****** ******* **
  • gorilladam gorilladam:
    *** *** ***** ********** ***** **** ** ********* ***** ******** **** *********
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ** ****** **** **** ******* **** ******* * hahahaha* ** **** * ******
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • P Piranaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • P Piranaa:
  • P Piranaa:
    *** ******* ** hahahaha
  • P Piranaa:
    ****** ****** ****** **** **** ******* **** ******* * hahahaha* ** **** * ******
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ****** ****** ****** **** **** ******* **** ******* * hahahaha* ** **** * ******