Ustalardan sözlük

caps4me

Yeni üye
Kankalar forumda çok yararlı bilgiler var insan içerde kayboluyor. ancak bir sözlük bulamadım tam bir konuya gömülüyorum biri cfl yöntebi diyor pat far görmüş tavşan gibi kalıyorum veya mainlining,lst bu gibi terimlerin bir sözlüğü varmısır forumda yoksada bilen biri böyle bir sözlük oluşturabilirse çok faydakı olur gibi benim gibi acemi arkadaşlara :D

nasa

Doktor
Kankalar forumda çok yararlı bilgiler var insan içerde kayboluyor. ancak bir sözlük bulamadım tam bir konuya gömülüyorum biri cfl yöntebi diyor pat far görmüş tavşan gibi kalıyorum veya mainlining,lst bu gibi terimlerin bir sözlüğü varmısır forumda yoksada bilen biri böyle bir sözlük oluşturabilirse çok faydakı olur gibi benim gibi acemi arkadaşlara :D

caps4me

Yeni üye
çok yararlı bi içerik teşekkür ederim. ancak topping main lining gibi terimlere rastlıyamadım içerde bunlar ne demek oluyo

Acil-çıkush

Yeni üye
kanka okul hayatım boyunca bukadar okumadım :D ama çözücem tüm bu terimleri yeni sekmelerle konudan konuya atlıyarak teşekkürler yanıktın için
başlarda böyle olacak dostum. yeni kabul olduk, kabul olana kadar çok fazla konuya baktım ki çoğu terimi anlamaya çalışmak zorluyor ama bi süreden sonra oturuyor yavaş yavaş. Sağ olsunlar ellerinden geldiğince açıklamaya çalışan kankalar mevcut. Öğrenmek bitmez, bakmaya devam

caps4me

Yeni üye
başlarda böyle olacak dostum. yeni kabul olduk, kabul olana kadar çok fazla konuya baktım ki çoğu terimi anlamaya çalışmak zorluyor ama bi süreden sonra oturuyor yavaş yavaş. Sağ olsunlar ellerinden geldiğince açıklamaya çalışan kankalar mevcut. Öğrenmek bitmez, bakmaya devam
sonuna kadar haklısın dostum :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...