Ustalar tekrar göz atarmısınız

Crf45

Yeni üye
Tekrar merhaba ustalar çiçeklenme döneminin yaklaşık 20. Gününe geldim kabinden bazı değişiklikler yaptım tavsiyeleriniz üzerine
Bu arada çiçeklenme dönemine kadar hiç gübre kullanmamıştım hepsinin dişi olduğunu görünce gene tavsiyeleriniz üzerine sensibloom a.b , carboload , bud candy alıp geçen hafta 1L ye 1 ml ile başlayıp şimdi en son sulamaya 1L ye 2ml olarak verdim bir boş bir dolu şekilde devam ediyorum ve big bod coco da almıştım onu nezaman vermeye başlayayım

Turkish man

Doktor
Diğer gübreleri kullanmaya devam ederken yapabilirsin. Çimlendikten 40 ila 45 gün sonra ilk yarasa gübresini vermelisin daha erken olmaz. 20 veya 25 gün arayla 2. Kez verebilirsin. Biobizz kullanacağın için grow gübresini suya karıştırıp yarasa gübresini serptikden sonra growlu su ile verirsen sadece daha iyi olur

Tekrar merhaba ustalar çiçeklenme döneminin yaklaşık 20. Gününe geldim kabinden bazı değişiklikler yaptım tavsiyeleriniz üzerine
Bu arada çiçeklenme dönemine kadar hiç gübre kullanmamıştım hepsinin dişi olduğunu görünce gene tavsiyeleriniz üzerine sensibloom a.b , carboload , bud candy alıp geçen hafta 1L ye 1 ml ile başlayıp şimdi en son sulamaya 1L ye 2ml olarak verdim bir boş bir dolu şekilde devam ediyorum ve big bod coco da almıştım onu nezaman vermeye başlayayım

Dostum bence cafboland ve bud candy farklı sen bud candy al eğer Voodoo Joice piranha VS gibi bakteri kullanmıyorsan tavsiyem bud cand ve yarasa gübresini sıvı al daha etkili olur toz olan topraga karıstırman daha iyi olur suanda da onu yapamazsın çok sömek almak istiyorsan overdrive al sona dogru atılır o sende sonlara geliyorsun attıgın sey ise yarasın bari

Crf45

Yeni üye
Kankacım yardımın için teşekkür ederimfakat bu saydıklarımı zaten öncesinde almıştım malesef bilinçsizce açtıgım için iade şansımda kalmadı kısaca özetlemek gerekirse elimdekilerin hangilerini ne şekilde ve ilave ne alıp ne şekilde vermem gerektiğine dair bi program sunarsan çok sevinirim

Kankacım yardımın için teşekkür ederimfakat bu saydıklarımı zaten öncesinde almıştım malesef bilinçsizce açtıgım için iade şansımda kalmadı kısaca özetlemek gerekirse elimdekilerin hangilerini ne şekilde ve ilave ne alıp ne şekilde vermem gerektiğine dair bi program sunarsan çok sevinirim
Kanka elindeki gübreler zaten ciceklenme döneminde kullanman gereken doğru gübreler sana tavsiyem siddetle overdrive al o son 3 hafta kullanılıyor ve efsane fark ediyor big bud da dök 3 hafta boyunca digerlerini son flush atmadan 1 hafta once sine kadar kullan carboland ı her zaman atma 1 dolu Bi bos yapıyorsan bos yaptığın suya carboland koy ama onu 1 2 hafta daha kullan yeterli big bud a gelince Coco demisin toprakta o nası kullanılıyor bilmiyorum ona dikkat et ama big bud da lazım kesinlikle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** ***** *** ***** ** ********* ******* ***** ***** ******** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ********** ***** ****** *** hahahaha
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ******** ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
    O oziozi: ******** ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha...