Ustalar bu dişi ne ayak

Kamiltavan

Yeni üye
[attachment=1306]Arkadaslar bu nedir necidir hic bilmiyorum bana hediye geldi ama hazirmi corbacimi bilmiyorum. 17 temmuzda topraktan cikti boyu cok uzadi 120 cm i  gecti bundan 2 hafta once kelepceyle boynunu bukmek zorunda kaldim. 3 tohumdan 1 tane bu cikti. 2 haftalikken advanced marka  gubreleri   b-52  grow bloom big bud   over-driver gubrelerini kullandim usulune uygun uyguladim. Ferah  yerde gunde 6 saat zorlasam 7 saatti rahat bulur 3 gun onceye kadar gunesi guzel aliyordu ama suan havalar bozdu acarmi bilmiyorum ama tahminimce 10 gun daha dursa daha iyi olacak hastalik yada baska problemi yok . Kalite kontrol amacli deneme yaptim :) daha önce de yetistirdim genetik irk ve corbaci tohumuda yaptim gercekten mukemmel birsey normalde gun icinde firsatim olursa bir iki alirim ama bi kere denedim ise gidemedim suana kadar 6 sömek aldim hepsi alttan genis vaktim olmadigi surece icmiyorum boyle biseyin corbaci tohumunda cikma ihtimali varmi  suan tam hasat zamani olmadigini dusunuyorum kes derseniz daha iyi olur derseniz suan flash atacam. ,,

Saksi 20ltden fazla
Toprak bahceden aldim ama guzel gubreli toprakti yinede sertlesti suan 
Ben bunun ne oldugunu ogrenmek istiyorum sativami indicami photo mu ve neden kafasi bu kadar agir, gevsetici ve uzun sure suruyor sadece tadi aci icimi cok kotu onunda flash atmadan ictigim için sanirsam.  
   HASATINIZ BOL OLSUN YORUMLARINIZ ICIN TESEKKURLER

Ekli dosyalar

• IMG_20191006_015024-min.jpg
    IMG_20191006_015024-min.jpg
    487.7 KB · Görüntüleme: 135
  • 20191006_034143-min.jpg
    20191006_034143-min.jpg
    362.4 KB · Görüntüleme: 101
  • 20191006_034231-min.jpg
    20191006_034231-min.jpg
    310.2 KB · Görüntüleme: 59
  • 20191006_034315-min.jpg
    20191006_034315-min.jpg
    223.9 KB · Görüntüleme: 47
  • 20191006_034143-min-min.jpg
    20191006_034143-min-min.jpg
    306.2 KB · Görüntüleme: 66

hightimes1980

Yeni üye
Son 2  haftada şişdimi bu tadından yenmez eline sağlık süper görünüyo vallaha olcak olcak acele etme sakın

Kamiltavan

Yeni üye
Cvp: Ustalar bu dişi ne ayak

hightimes1980' Alıntı:
Son 2  haftada şişdimi bu tadından yenmez eline sağlık süper görünüyo vallaha olcak olcak 

Gercekten cok guzel birsey oldu hic beklemiyordum. Suan hava cok iyi gunesini aliyor. Tek bitki oldugu icin basina birsey gelmesinden korkuyorum

hightimes1980' Alıntı:
Son 2  haftada şişdimi bu tadından yenmez eline sağlık süper görünüyo vallaha olcak olcak acele etme sakın

Yok kardesim gec ekmeme ragmen gelisimi gayet normal oldu +big bud kullandim suan kristaller yogunlasmaya basladi. Tahminen hasata ne kadar var ?

hightimes1980

Yeni üye
En az 1 ayı var daha sömek üstündeki kıllar beyaz , daha onlar kahverengı olucak ıcındekı krıstaller olgunlasıcak onlarda kafa kapması ıcın etken madde yanı daha beklemelısın yoksa çöp olur, kullandıgın gubrelerı yazarmısın şu durumda ona gore tarıf cıkaralım, tohum ne olursa olsun ıllakı kafa yapar şayet kuş yemı olarak satılanlardan degılse

Kamiltavan

Yeni üye

hightimes1980' Alıntı:
En az 1 ayı var daha sömek üstündeki kıllar beyaz , daha onlar kahverengı olucak ıcındekı krıstaller olgunlasıcak onlarda kafa kapması ıcın etken madde yanı daha beklemelısın yoksa çöp olur, kullandıgın gubrelerı yazarmısın şu durumda ona gore tarıf cıkaralım, tohum ne olursa olsun ıllakı kafa yapar şayet kuş yemı olarak satılanlardan degılse
 Evet ama en fazla 15 gun daha etkili sicak kalir 10 gunu daha gozden cikarmistim. suan bile benim icin cok iyi sayilir ama ben 10 gun daha hasatin artmasini icin bekletecem.
Grow
Bloom 
Big bud 
Over driver
B-52 
17.07 de topraltan cilti.
bunlari tabloya uygun yaptim ama ben auto tohum gibi sureci takip ettim. Gelisimi buyumesi gayet normaldi

hightimes1980

Yeni üye

Kamiltavan' Alıntı:
hightimes1980' Alıntı:
 Evet ama en fazla 15 gun daha etkili sicak kalir 10 gunu daha gozden cikarmistim. suan bile benim icin cok iyi sayilir ama ben 10 gun daha hasatin artmasini icin bekletecem.
Grow
Bloom 
Big bud 
Over driver
B-52 
bunlari tabloya uygun yaptim ama ben auto tohum gibi sureci takip ettim. Gelisimi buyumesi gayet normaldi

Yani güzel insan keşke gübrelerin iyi olduğu kadar şu ışık olayınıda keşke ayarlıyabılseydın , erken hasat üzüyor yer müsaitse kendince kabin gibi birşey yapsan veya müsait oda varsa hps altına atıpda beklese ?

Kamiltavan

Yeni üye

hightimes1980' Alıntı:
Kamiltavan' Alıntı:
Grow
Bloom 
Big bud 
Over driver
B-52 

Yani güzel insan keşke gübrelerin iyi olduğu kadar şu ışık olayınıda keşke ayarlıyabılseydın , erken hasat üzüyor yer müsaitse kendince kabin gibi birşey yapsan veya müsait oda varsa hps altına atıpda beklese ?

Evet cok haklisin bende dusundum 600w lamba var basit bi sistemle 1 hafta verebilirim ama cok kararsiz kaldim ugrasmaya cok vaktimde yok. Ilerlemeyi atarim tekrar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Avare Avare:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** ******** ****** hahahaha* ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Turco: