Ustalar bakarmisiniz durumlar nasil

higthead

Jolly Green
Dostum 35-40 gunluk gelısımı ne yavaslattı boyle. 15 gunluk gıbıler. Genetık ne? sıcaklık? nem kaç? toprak ne ve sakı lt? sulaman ne? kac gunde 1 ve kac ml veya lt? alanın kaca kac? gırıs cıkıs fanın kaclık ? Dostum bunları bı yazarmısın bıyerde sorun var gelişim sorunuı.

Işıktan dolayı hava sıcaklıklarından dolayı asıl ışığı takamadim 400 watt hps çift spektrum ışık var ama çok sıcak oluyor şuan takınca 50 watlik ufak LED ile gelişim sağlamaya çalıştım ışığı takınca 32 derecelere çıkıyor havalarda bı sogumadi şansıma nasıl bir yol izleyeyim şimdi asıl ışığa geçsem sıcaklık artıyor cami falan açıyorum sıcaklık düşüyor bu sefer nem 40 35 lere iniyor ne yapmam lazim

Saksı 8 litre ilk haftalar nem sorunu yaşadım biraz gelişim durmuştu nemi ayarlayinca devam etti bu seferde sıcaklık sorunu yuzinden ışık takamiyorum sulamayı toprağa göre kurumaya yakın yapıyorum ph ayarlı su veriyorum

higthead

Jolly Green
Dostum madem camı vs acınca hps lambanda kabınde sıcaklık dusuyorsa nıye takmıyorsun.Nemı nem makınası ıle coz. Bu haldekı bıtkıye toppıng vs yapma. hps ısıgını kullan kendılerıne gelsınler.

delelet

Üye
İyi akşamlar grower ailesi bitkilerim 35 40 günlük oldu yaklaşık kelle koparma zamanları yaklaşıyor heralde durumlar nasıl bakarmisiniz erkenmi kelle için gelmismi zamanı

35-40 gün için çok ufaklar, kelle koparmak derken?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    * ******* ****** hahahaha
  • 420x 420x:
    ***** *** hahahaha* ******* ******* ******* hahahaha hahahaha** hahahaha* hahahaha***
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** **** ** *** hahahaha**** ******** ***** ********* ****** ********** *** ******** ********
  • 420x 420x:
    *** **
  • 420x 420x:
    hahahaha* *** ***** ****** **
  • S sefilzenci:
    **** ******* ****** hahahaha**
    ****** ****** ***** **
    **** ****** ** ******* ********** ***** ****** **
    ***** ******* **** hahahaha* ***** *****
  • 420x 420x:
    ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
  • 420x 420x:
    ******* hahahaha* *****
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ** ******** ********* ***** ***** **** *** ** ****** *** ********** ******* ****** hahahaha* ******** ******* **** ******** ******* ******** *******
    +2
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
    420x 420x: * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***