Ustalar bakar mısınız? Zamanı geldi mi?

Kimde Bu

Müptezel
trikomları görmeden kesin konuşamayız ama gelmiş gibi duruyor
Dostum milleti neden yanlış yönlendiriyorsun bu bitki 3 5 gunde buyumuyor emek var, ve yanlış yönlendirme de bir emeğin heba olmasına sebep olabilir, birkac saat once de yardım isteyen bir arkadaşa 10 cmlik bir bitkinin fosfor ve potasyuma ihtiyacı olduğunu soyledin net olarak bilmiyorsan yanlış yönlendirmeye sebebiyet verme bence

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Akşam bir kaç numune daha aldım Bunların bile daha zamanı var ama geç kaldık ekmede güneşte gitti havalar serinledi nargile kankanın yaptığı gibi yavaş yavaş aklıma yatanları alıyorum

u.g

Üye
Dostum milleti neden yanlış yönlendiriyorsun bu bitki 3 5 gunde buyumuyor emek var, ve yanlış yönlendirme de bir emeğin heba olmasına sebep olabilir, birkac saat once de yardım isteyen bir arkadaşa 10 cmlik bir bitkinin fosfor ve potasyuma ihtiyacı olduğunu soyledin net olarak bilmiyorsan yanlış yönlendirmeye sebebiyet verme bence
kanka bu fotolara kimse kesin konuşamaz. trikom görmeliyiz dedim zaten. göremiyorsakda ben kendi tecrübeme göre keserdim açıkçası her bitki mükemmel değildir ne yazık ki

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TroubleStyla TroubleStyla: *** ***** ******* ********