Ustaların Dikkatine, Yerli Besin Seti Humik Asit dahil..

Smokycat

Müptezel
Vereceğim adreste Türk malı dörtlü bir besin seti var, ilk kez bir yerli üründe NPK oranlarının ambalajda yazıldığını görüyorum. Ustalar ürünü inceleyip mari ihtiyaçlarına yeterlidir kararı verirlerse bütçesi darlar için çok uygun bir besin setimiz olur..

mokokoo

Üye
Vereceğim adreste Türk malı dörtlü bir besin seti var, ilk kez bir yerli üründe NPK oranlarının ambalajda yazıldığını görüyorum. Ustalar ürünü inceleyip mari ihtiyaçlarına yeterlidir kararı verirlerse bütçesi darlar için çok uygun bir besin setimiz olur..

hektaş sıvı gübre olarak aratın herşey var

Smokycat

Müptezel
pardon hektaş yazmışım gübretaş
Yav üstat açtığım konuyu pek anlayamamışsın, ben besin setinden bahsediyorum, üzerinde NPK oranlarının yazmasından bahsediyorum, biz tarım ülkesiyiz haliyle yüzlerce çeşit yerli gübre var piyasada, tekrar tebaruz ettireyim, Türk malı besin seti ve ambalajlarında NPK oranları olması konumuz..

Ü

Üye silindi 23418

Guest
Hesi ile aynı fiyat Biobizz'den ucuz ama benim için önemli olan Türk malı olması, yabancı ürünlerden pahalı olsa bile ki değil ben yine yurdumun malını kullanırım eğer iş görüyorsa, ya siz!?..
hangisi kaliteliyse onu kullanırım türk malı diye sevilmeye gerek yok. türk malının kalitesine de güvenmem.

mokokoo

Üye
Bende Türk malı tercih ederim ama türk penisi diyede üstüne oturmam dostum.
Bio ve hesi denenmiş groverler in kullandığı tanıdığımiz aşina markalar.
Biobiz pack 3×250ml
Hesi pack 3×250ml +100ml
Bu marka 4×50ml
Ha belki içinde diğer yan ürünlerde vardır. Belki her sulamada 1ml versek yeterlidir. Ama onuda bilmiyoruz.
Kullanıp önerirsen daha iyi olur.
ben şuan an gübreleri kullanıyorum yarın birgün hangi zaman ne gerekiyor kendi hesabımı yaparak türk malını tercih ederim şuan yeterli bilgim yok yarın birgün yeterince tecrübem olacak yerli malı kullanmak sike oturmak demek degildir benim burada türk malını belirtmem tecribeli hangi zman ne kadar ne gerekli o bilgiye sahip olanlaraydı bunu @HHH de söylemiştim @Grauwolf yerli gübretaş firmasından oranı belirtilmiş sırf çıgara için gübre oranlamasını beklemiyorsun her halde ben kendimce elimde olanlar bitince önerdigim markadan ölçekleyip kullanacagım %80 daha ucuz bu tecrübeyi kazandıktan sonra neden kullanmayayım sen gübre seçimini sike oturmak olarak görüyorsan sana bişey diyemem yararlanmak ve tecrübeyle sabit ölçeklendirecekler için önerdim üzerine alınmana gerek yok istedigin yerde oturabilirsin

mokokoo

Üye
Yav üstat açtığım konuyu pek anlayamamışsın, ben besin setinden bahsediyorum, üzerinde NPK oranlarının yazmasından bahsediyorum, biz tarım ülkesiyiz haliyle yüzlerce çeşit yerli gübre var piyasada, tekrar tebaruz ettireyim, Türk malı besin seti ve ambalajlarında NPK oranları olması konumuz..
benim verdigim markalarında üzerinde npk oranları belirtilmiş nesini yanlış anlamışım ? merak etme okudugumu anlayabiliyorum.

mokokoo

Üye
Bro zaten işi bilenler yerli gübre kullanıyor. Litrelik olanlardan ne gerekiyorsa biliyor 10cesit gübre bulunduruyorlar. Ben bu ilandaki 4ü pack a uyuz oldum. 200ml gübreye 55tl kazık değilde ne ya. Yurt dişin gübre fabrikaları test ürünü diye bedava gönderiyor bu 50ml leri.
200ml hangi gübre 55tl ve test ürünü gönderen firma hangisi ?

mokokoo

Üye
Konu başındaki ürün
e ona yerli ama pahalı demişsin 55 tl nin neresi pahalı su fiyatına gübre ? ha benim önerdiklerime diyorsan onlarda 5 lt 20 lt neyse bu muhabbet amacını aştı ben tecrübe edinde faydalı olabilecegini düşündügüm marka ve ölçeklemeyi buraya yazarım şuan 1 yıllık an var sonra görüşürüz

Smokycat

Müptezel
200ml gübreye 55tl kazık değilde ne ya
Üstat bir daha incelersen 200 değil 400 cc olduğunu göreceksin, sanırım tarifteki 50 cc yi 1 şişe olarak anladın, yarım şişe o, yani 1 şişe 100 cc, 4 şişe 400 cc eder, fiyat da 49 TL, yani daha önce de dediğim gibi Biobizz den biraz daha ucuza gelir, Hesi ile hemen hemen aynı fiyat..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    lavrens lavrens: ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***