Ustalarım İlk Growum Desteklerinizi bekliyorumAltı günlük pink kush uzun dönem

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka yanlış hatirlamiyorsam sanada ben mi tavsiye etmiştim ?
Kanka senin yorumlardan yola çıktım ben. Başkasına önerileri gördüm dikkatimi çekmişti.ledleri kendim toplayacaktım hem zamanım olmadı hemde vakit kaybetmek istemedim. Sipariş ettim geldiler. Umarım seneyi çıkartır bana cob ledler

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Arkadaşlar bu kızımız daha 2 haftalık ama görünüşü gözüme küçük geliyor bugün grow baŞlıycaz sizce gelişimi zayıfmı başlamalımıyım grow gübresine bu arada ( Autoflower)

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Selam arkadaşlar bu kızımız 2 haftalık ve bugün grow gübresine başlıcaz ama gözüme ufak görünüyor zarar vermekten korkuyorum sizce başlamalımıyım ( Autoflower)
IMG-20210214-WA0000.jpgIMG-20210214-WA0000.jpg

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Selam arkadaşlar bu kızımız 2 haftalık ve bugün grow gübresine başlıcaz ama gözüme ufak görünüyor zarar vermekten korkuyorum sizce başlamalımıyım ( Autoflower)
Ekli dosyayı görüntüle 6336Ekli dosyayı görüntüle 6336
Kanka gübreye 15.günde başlayın diyorlar ama toprağının ne olduğuda önemli tabi. Ben küçük saksılara dikip ordan all mixe geçeceğim. Senin toprağın ne? All mixe dikmemek için 5 kgluk torf aldım ben toprak torf karışım. Ona dikip 10-15 cm olduğunda duruma göre all mix toprağa aktaracağım aksilik olmazsa

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Kanka gübreye 15.günde başlayın diyorlar ama toprağının ne olduğuda önemli tabi. Ben küçük saksılara dikip ordan all mixe geçeceğim. Senin toprağın ne? All mixe dikmemek için 5 kgluk torf aldım ben toprak torf karışım. Ona dikip 10-15 cm olduğunda duruma göre all mix toprağa aktaracağım aksilik olmazsa
Tap mix toprak doatum allmix beklemem gerekiyordu vaktim yoktu tap mix aldım

Aynen kanka ama ışıklarlada bitmiyor haberin olsun iyice araştır kas arkadaşın wp yi atayim istersen hemen görüş ki yarin kargonu yapsın
kankacim kabinim bu şekilde folyoyla kapladım her taraftan hava alıyor zaten dijital termometre var gübreler hazır zaten 2. Haftadan sonra birde ufak vantilatör alirim veg dönemini tamamlarım çiçeklenmeye girince dısari koyarım diye düşündüm ama bitki büyümüyor knk fan yaprakları 90 derece aşsagi dogru bakıyor şuan korkarım bu gidişle kaybedicem onları

CahilKush

Doktor
sen dedinya ışıklada iş bitmiyor diye o yüzden eksiklerimi bilim yani
Kankam şuan görebildiğim kadarıyla herşeyin var gibi bu aşamalarda nem'ini 70 den aşağı düşürme sıcaklıkta 24 min 28 maks 26 derecesi güzel bu kızlar için kabine hava girişi ve çıkışı sağlaman'da ışık kadar hatta ışıktan daha önemli bitkilerin sürekli C2o ya ihtiyacı vardır icerde bi fanı bitkileri çok sarmicak şekilde uygulamanda fayda var nemi ve C2o yu iyi dağıtmak acısından ve gerisi dogru sulama doğru gübreleme bitkilere gübre verirken verilen oranların yarısı kadar uygulamanı her üstad tavsiye eder çünkü firmalar satış için maks değerleri verir ve sulamani her zaman 1 gübreli 1 gübresiz şeklinde yap ve bol bol forum'da oku konuları ve bitkilerini gereksiz streslerden uzak tut.

Kankam şuan görebildiğim kadarıyla herşeyin var gibi bu aşamalarda nem'ini 70 den aşağı düşürme sıcaklıkta 24 min 28 maks 26 derecesi güzel bu kızlar için kabine hava girişi ve çıkışı sağlaman'da ışık kadar hatta ışıktan daha önemli bitkilerin sürekli C2o ya ihtiyacı vardır icerde bi fanı bitkileri çok sarmicak şekilde uygulamanda fayda var nemi ve C2o yu iyi dağıtmak acısından ve gerisi dogru sulama doğru gübreleme bitkilere gübre verirken verilen oranların yarısı kadar uygulamanı her üstad tavsiye eder çünkü firmalar satış için maks değerleri verir ve sulamani her zaman 1 gübreli 1 gübresiz şeklinde yap ve bol bol forum'da oku konuları ve bitkilerini gereksiz streslerden uzak tut.
elimden geldiğince hepsini yapicam knk şimdi bu kabine en acilinden ışık ve küçük bi vantilatör lazım bunlar için yardımcı olurmusun brocan??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********