ULAN TORBACI 2

roadside1

Yeni üye
kankalar dalgayı bırakalı iki sene falan olmuş ben böyle bir harmanlık çekiyorum ama nasıl dedim ulan içeyim **** ne olacak zaten alkolden fln bile sağlıklı niye içmiyorumki velhasıl her zamanlar gittiğim mahalleye uğrayayım dedim baktım şoparın teki duruyo köşede yapıştım hemen var mı? dedi polis misin? dedim yok? (Hmn inandık tabi ikimizde) sonra gel benimle dedi ben de sanıyorum tezgaha götürüyor heralde mutlu mutlu yürüyorum arkasından, sonra parka oturduk bir tane dedi bekle cebinden defter kağıdı çıkarttı parktan buyuk bir trafo var ben şaşkın şaşkın izliyorum trafonun arkadasında kağıda bir şeyler koyuyor fln neyse geldi bu dedi ver x lira bende harmanım **** dalgaya bakcam Şşüş! Bakma burda fln yaptı neyse dedim parayı vereyim uzattım ibneye bu ayağa kalktı dedim yürüyoruz heralde her sey okey. Bir baktım ayakları götüne vura vura kaçıyor **** hayirdır dedim **** dalgaya baktım içi boş kağıt ulan o.c ulan **** cocu buralara kadar geldik yapılır mı bu kadar oyun o.c dedim icimden bu da böyle bir absürt anı mk hala

roadside1

Yeni üye
Cvp: ULAN TORBACI 2

Gaia_Ganja' Alıntı:
Aynı olay benim başımada geldi 4ay önce askerlikte 45günlük acemiliğimin sonunda memlekete dönerken otobüste içme hayalini kurarak geldiğim memleketime valizi bırakır bırakmaz çorbacıya koştum.aldığım paketi seve seve eve geldim  baktığımda kağıt içi kağıt yapmış zırto.her kağıt açmama aha şimdi görcem aha şimdi görcem diye diye 10kağıt açtım ve kağıttan başka bişey yoktu :-( ah çorbacılar zalım çorbacılar,neden duygularımızla oynuyorsunuz :)

Matruşka Haze olmuş hahahah :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** * *** **** ****** * ***** hahahaha* hahahaha ****** hahahaha* ********** ****** ** ***** ******* ******** * ***** ** ********** *****
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ***** ****** ** ****** ***** **** hahahaha*** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • kkush kkush:
    ** ** ** ********** **
  • Night owl Night owl:
    ******** ******** ** ** **** hahahaha ** ** ** ** ********** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ** ******** hahahaha** ****** hahahaha* ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    ***** ** **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ** **** ***** ******** ** ******* ** ******* ***** *********
  • kkush kkush:
    ******* * * ********* hahahaha**
    +1
  • E ErdemRS6:
    ******** *** ********* ***** ***** ** ** ****** ********** ********* ********
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ** hahahaha* **** ****** ** **** ***** ******** ** ******* ** ******* ***** *********
  • kkush kkush:
    ******* **** ***** hahahaha* ****** hahahaha**
    kkush kkush: ******* **** ***** hahahaha* ****** hahahaha**