Ulan torbacı

Holione

Yeni üye
Sa kankalar o kadar saçma bir anı ki bu paylaşmak istedim. Cuma aksamı isten çıktım bi çözme operasyonu yapayım dedim atm nin yanında durdum 100 tl çektim. Atm öyle bi para verdiki sanırsın fırından yeni çıkmış kıpkıcır para neyse mahlleye geçtim. Ateş yakmışlar arabayı uzaga çektim 100 150 metre ateşe doğru yüryorum neyse kaçlık var dedim 50 lik var abi tohumsuz hatay cıgarası filan diyo tamam dedim 2 tane ver parayı verdim parayı uzattım  ne [font=.SF UI Text][font=.SFUIText]Aldı dedi bu para sahte diye parayı yırttı ateşe attı. Vay amq paranın gittiğine mi yanayım harman kaldık ona mı yanayım mal gibi kaldım nasıl zoruma gitti anlatamam. Kankanızın basından geçen bi anı krallar.[/font][/font]

King

Kıdemli Üye
kanka sana dost tavsiyesi, bundan sonra köfteyi görmeden parayı asla verme. baktın dalga az veya değişik değiştirmesini yada fazla vermesini söyle ondan sonra parayı ver. birdaha da o lavuğa gitme. beynim yandı gittikten sonra polisi arayıp ihbar etseydin piçleri.

Grower_Grils

Yeni üye
Cvp: Ulan torbacı

Geçmiş olsun dostum 10 numara tokatlanmışsın. Muhtemelen el çabukluğu marifet parayı değiştirip attılar sende yedin olay bu. Tipin biraz düzgünse böle yerlere girme yanına tipi kayık birilerini al öle gir yok allah korusun bu gün paran gitmiş yarın canına zarar gelmesin.

prof33

Yeni üye
Cvp: Ulan torbacı

Grower_Grils' Alıntı:
Geçmiş olsun dostum 10 numara tokatlanmışsın. Muhtemelen el çabukluğu marifet parayı değiştirip attılar sende yedin olay bu. Tipin biraz düzgünse böle yerlere girme yanına tipi kayık birilerini al öle gir yok allah korusun bu gün paran gitmiş yarın canına zarar gelmesin.

++ klasik bi tokat operasyonu yapmışlar dostum sana

archolet

Yeni üye
kanka bilememişin arkanı dönüp gidecektin uzaklaşınca arıyacaktın memurları parayı yırtmak neymiş görecekti. torbacılara ölüm!!! :)

mcanb

Yeni üye
tehdit etseydin kanka . Ateş benim elimde değil kardeşim senin elinde falan deseydin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****