Ufak bi sorum var

Ufeke

Yeni üye
3 haftayı geçti ekeli sadece terasta güneş ışığında büyüttüm .Jack herer autoflower tohum.Forumda geziyorumda milletin 3 4 haftada geldiği nokta ile benim geldiğim nokta arasında uçurum fark var .Allmixx toprak kullanıyorum geçen hafta 2 sininde toprağını değiştirdim. sizce bu büyüme normalmi yoksa gecikme varmı.

2 saksı büyütüyorum ikiside farklı .Ben normalde menmundum ama forumlarda gezince sanırım benim bitkiler hiç büyümemiş :D

LvbelC5

Kıdemli Üye
3 haftayı geçti ekeli sadece terasta güneş ışığında büyüttüm .Jack herer autoflower tohum.Forumda geziyorumda milletin 3 4 haftada geldiği nokta ile benim geldiğim nokta arasında uçurum fark var .Allmixx toprak kullanıyorum geçen hafta 2 sininde toprağını değiştirdim. sizce bu büyüme normalmi yoksa gecikme varmı.

2 saksı büyütüyorum ikiside farklı .Ben normalde menmundum ama forumlarda gezince sanırım benim bitkiler hiç büyümemiş :D
Kankam senin büyüttüğün outdoor milletinki indoor indoordaki arkadaşla senin bitkin tabi aynı ölçüde büyümez senin bitki günde 7 saat güneş alıyordur kabindeki bitki 18 20 saat ışık alıyor elbetki verimi yüksek eskiden bende outdoor yapardım indoora geçtim outdoorda 2 haftada büyüyen bitkimle şuan indoora geçtim indoorda o verimi 1 haftada alıyorum yani ışık farkı var işte ama senin bitkn iyi yanı sağlıklı duruyor

OttoMan347

√SEFİR√
Sana tavsiyem bez saksıya geç bitane büyük 5litrelkk su bidonu bul kapak tarafının biraz daha altından kes küçük delikler oluştur bitkinin üstüne geçir nem yaratır aman dikkat et hava sıcaksa sakın yapma bikere öyle yapmıştım hatırlıyorum hava 35 derece bitkinin üstünde bidon ertesi akşam bi baktım bitki sıcaktan kuru naneye dönmüş dokundum yaprak tuz buz oldu
Kanka akşamdan sabaha yapışıyor pet işi gündüzleri zararlı. Güneş batinca geçirecek sabah çıkaracak.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Hala neme ihtiyaçları var mı kanka benim görüşüm Pete gerek kalmamış ama sen İyi bilirsin. Bende outdoor yapıyorum hep pet zamanı geçmiş gibi geldi bana
kanka bana sorma ya yeminle benimde bütün outdoor maceralarım ya güvercinler yüzünden yada saksı değişimleri yüzünden hüsran oldu o yüzden indoora geçtim

Ufeke

Yeni üye
3 hafta için iyi kanka idare eder. Besin ne veriyorsun?
Besin vermiyorum.Allmix toprak kullanınca 3 hafta besin verme yanar bitki dediler bende toprakları zaten değiştirdiğim için 1 hafta oldu şöyle bir hafta 10 gün daha besin vermicem. İşin kötü tarafı yarın taşınıyorum artık terasım yok odamda devam edicem odam ışık alıyor ama teras gibi değil tabi .indoor yetiştirmek için kabin led vs alıcak parada yok en az 1 ay alamam. Ne yapıcam bilmiyorum bu yüzden bitkiyi kaybetmek de istemiyorum nasıl sorunlar olur bu durumda ?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka outdoor icin gayet güzel gelismis bitkin. Kankalarin yazdigi gibi indoorla mukayese etme, outdoor da daha yavas gelisir.

OttoMan347

√SEFİR√
Besin vermiyorum.Allmix toprak kullanınca 3 hafta besin verme yanar bitki dediler bende toprakları zaten değiştirdiğim için 1 hafta oldu şöyle bir hafta 10 gün daha besin vermicem. İşin kötü tarafı yarın taşınıyorum artık terasım yok odamda devam edicem odam ışık alıyor ama teras gibi değil tabi .indoor yetiştirmek için kabin led vs alıcak parada yok en az 1 ay alamam. Ne yapıcam bilmiyorum bu yüzden bitkiyi kaybetmek de istemiyorum nasıl sorunlar olur bu durumda ?
Şöyle düşün. Nasıl ki indoor yetiştirip daha iyi hasat alınıyor. Sen şimdi iyi güneş alan yerden az güneş alan yere geçersen biraz verim düşer başka da bişey olmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ***** ******** *** ****** ****** ******** hahahaha* ***** *** ****** hahahaha hahahaha** ***** ******
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** ****** **** *** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ***** *** ****** ********** **** hahahaha **** ********* ***** **** **** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ** ******** ******** ****** ***** ***** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • L Lew4nd0w5k1: