Ucuz yollu sistem kurmak istiyorum

arkadaşlar zaten hali hazırda bir adet setim var 150x150x200 kabin 1000 watt led fln setim var ama ben şunu yapmak istiyorum ucuz yollu bez dolap gibi meteryallerden basit çaplı amatör bir set daha kurmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum sizce ucuz yolu neler almalıyım ve ne kadar kaliteli olur

W

watch?v=Byzdipokckk

Guest
valla bana kalırsa blackout kumaş işe yap bez dolabı ışık geçirmeyen

kana ben senin gibi yaptım ucuz yolla kurdum evde bez dolap vardı içine bi 100w cob led yaptım kendim buhar makinesi faln falan aldım pc fanı karbon filtreyi de pc fanından kendim yaptım ama işe yaramıyor deneme bence tek bitki koydum şuan gayet iyi durumda ama sen yaparsan min tek bitkiye 150 ışık koy yetmiyor çükü

kana ben senin gibi yaptım ucuz yolla kurdum evde bez dolap vardı içine bi 100w cob led yaptım kendim buhar makinesi faln falan aldım pc fanı karbon filtreyi de pc fanından kendim yaptım ama işe yaramıyor deneme bence tek bitki koydum şuan gayet iyi durumda ama sen yaparsan min tek bitkiye 150 ışık koy yetmiyor çükü
evet doğru ışık konusuna biraz özen göstermek gerekiyor haklısın o konuda bende biraz yabancı kaynaklardan baktım araştırdım yabancılar herşeyi kendileri yapıyor inanamadım adam ufacık kovanın içerisinde 50 gr lik hasat alıyor kovada yapıyor growu kabin olarak kova kullanmış şaşırdım yani adam diyorki 50 dolara kurdum bu kabini fiyatları aldıgı şeyleri gösteriyor ben boşuna 4 k para yatırmışım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • dyco dyco:
  • O oRange777:
    **** ******** ******** ***** *** ***** ***** *** ***** ********* ***** ********** ***** ** ***** ** ** ******* ** ***** ***** ****** ******* ** ** ******** ****** **
  • O oRange777:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ** hahahaha ****** ***** ******** **** ****** **** ***** ** ***** ****** *****
    +1
  • O oRange777:
  • dyco dyco:
    ** ***** ***** **** ****** ******** **** **** *** ******** ****** *** ******* ****** *** ********* ******* ******* **** ******
  • dyco dyco:
    ********* ** hahahaha ****** ***** ******** **** ****** **** ***** ** ***** ****** *****
  • dyco dyco:
    ******** hahahaha* **** ******
    ** ***** ***** **** ****** ******** **** **** *** ******** ****** *** ******* ****** *** ********* ******* ******* **** ****** hahahaha* **** **** ******* ******** hahahaha ****** *****
  • O oRange777:
    ******** ******** ***** *** ***** ***** *** ***** ********* ***** ********** ***** ** ***** ** ** ******* ** ***** ***** ****** ******* ** ** ******** ****** ** ****** ****
  • dyco dyco:

hahahaha* **** **** ******* ******** hahahaha ****** *****
  • O oRange777:
    ***** ***** ********** ********* ***** hahahaha ***** ******
  • dyco dyco:
    **** ****** *** ****** hahahaha
    +1
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    ***** * * ***** ***** * **** ****** ***** ******* ***** ********* ***** ****** ****** ********* *** * *** ******* ***** ******
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    *** ***** *** ********** ***** ****** ******* ** **** ***** ** ********** ********** *** ***
    ***** * * ***** ***** * **** ****** ***** ******* ***** ********* ***** ****** ****** ********* *** * *** ******* ***** ****** ******* **
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    ***** hahahaha***** ******* ******* ** ********* ** ******** **** *******
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
  • dyco dyco:
    hahahahahahahaha
    dyco dyco: hahahahahahahaha