Tuzak mı ?

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Sa beyler. Amcaoğlundan aldığım sarılmış bir sigaranın içinde beyaz kağıt parçası gördüm ve biraz uyuz oldum. kendisine bir sigara yapmasını söyledim. gidip aldım. yolda yaka yaka gelirim dedim ama beyaz kağıt parçasını görünce araba sürdüğüm için cesaret edemedim. sigaradan aşırı bir şekilde esrar kokusu geliyor sorun yok ama yine de uyuz oldum. kimyasal anksiyetemi aşırı bozuyor. bir zamanlarda aşırı bi kimyasal bağımlısı olarak sizce ateşleyim mi ?

knk bazen bende cigaranın içine tütün kırarken sigara kağıdını düşürüyorum, zaten yanıyo diye ellemiyorum :D Öyle bişey gibi gözüktü bana
knk bazen bende cigaranın içine tütün kırarken sigara kağıdını düşürüyorum, zaten yanıyo diye ellemiyorum :D Öyle bişey gibi gözüktü bana
Aynen katılıyorum kankama ☺️denk geldi vala ☺️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
    TabldotLife TabldotLife: ********* ********* ********* ***** ****** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****