Turkiyeye tohum siparisi

Sponsordan rahatlikla alışveriş yapabilirsin. Evet dünya üzerinde bir çok tohum bankası var ama hiçbirisi Türkiye içi gönderim yapmiyor ve gümrük problemleriyle ömür torpusu olan arkadaslarim var. Bazen stok nedeniyle gecikmeler oluyor. Ama genel de 2 hafta olmadan gelir. En azından daha güvenli. Torbacilarla muhattap olmazsın en azından.
Sagolasin

Ü

Üye silindi 14517

Guest
DEGENETICA .ORG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ak420

Üye
Arkadaşlar gümrüğe takildim 500 euro boşa gitti,öncesinde sıkıntısız gelince ikinci siparişimi 300 tohum alıp bir daha kimseye eyvallah etmeme kararım bana pahalıya patladı. Lütfen gönderimi düzgün yapan site söyleyin seedstockers çok tohum alınca hem hesapliydi hemde garanti gözüyle bakıyordum lütfen acil yardım edin araştırmadigim yer kalmadı en son çare sizsiniz

blockhaze

Yeni üye
Ben 1 defa sponsordan aldım Amsenia Haze ama 2 adet zahiyat verdi boşa gitti, bir tane patlamadı diğer çok küçük bir kök verdi toprağa attım hiç çıkmadı. sonra araştırdım çok iyi bir firmanın tohumunu satan bir site buldum, iletişime geçtim adamlar türk, ödeme işlemi coin olarak kabul ediyorlar sadece, gizliliğe de çok önem veriyorlar. bana kalırsa en büyük avantajı istediğin her genetikten bir adet sipariş ediyorsun 10+1 herbiri değişik genetik aldım, fiyat olarak ta çok uygundu. yurtdışından ptt kargoyla 12 günde geldi.

Ü

Üye silindi 22466

Guest
Ben 1 defa sponsordan aldım Amsenia Haze ama 2 adet zahiyat verdi boşa gitti, bir tane patlamadı diğer çok küçük bir kök verdi toprağa attım hiç çıkmadı. sonra araştırdım çok iyi bir firmanın tohumunu satan bir site buldum, iletişime geçtim adamlar türk, ödeme işlemi coin olarak kabul ediyorlar sadece, gizliliğe de çok önem veriyorlar. bana kalırsa en büyük avantajı istediğin her genetikten bir adet sipariş ediyorsun 10+1 herbiri değişik genetik aldım, fiyat olarak ta çok uygundu. yurtdışından ptt kargoyla 12 günde geldi.
Hangi site

blockhaze

Yeni üye
Arkadaşlar söylemek isterim ama maalesef yasakmış. Çok saçma olduğunu biliyorum ama kural böyle. Geçen gün tohum firma ismini yazdım 2 gün blok yedim.))) Araştırın arkadaşlar bulabilirsiniz. Dediğim gibi ödeme coin ile oluyor.

ReLaXxX

Yeni üye
Kasmayın bence sponsorlar güvenli yap havale ni geç whatsapp a onaylat siparişini sonra da bekle gelsin şubeye gizli kargo ile

blockhaze

Yeni üye
Benim siparişlerim Ukrayna dan geldi, sipariş verirken tereddüt ettim ama olsun kafaya koydum denicem dedim. Aldım ve 2 hafta içinde ptt kargo ile geldi. Pişman olmadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kısırlıı:
    ******* ***** ******** *** *** ******** ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** *** ********
    +1
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** **********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ********* ***** ******* ********* *** ******** ***** ****** ******
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha *** ** ******* ******* ** ****** ***** ******** ******
    +1
    ****** *** ***** ********* ***** ******** **** ** ******* ** * ***** ***** ****** ********** ** ** **** ****** **
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ***** *** ******** ***** ***** ****** ****** **** *** ********** ****** ** hahahaha***
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    hahahaha * **** ***** **** ** ****** * ** ***** **** ****** *** ********* **** ******** ******* ****** *** ** ******** *** ****** ******
    ***** hahahaha*** *** *
  • kokokoco kokokoco:
  • kokokoco kokokoco:
    * ***** ***** ******** *** ****** ***** **** ***** ***** hahahaha** ********* *****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ***** hahahaha** ******* *** ** hahahaha ******** ********* ***** ******* ********
  • 2 2008Grower:
    ***** ******* ******** ********** ** ** hahahaha**** ** ***** ***** hahahaha** ***** ***** ** *
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ******* hahahaha*
    ***** *** ****** ******** ******* *** ******** ****** ******* hahahaha*
  • A angeshar:
    ***** ******* hahahaha** **** ** **** *** **** * ******* ********* **** ******* ********** *** ********* ****** ******* ****** ** ******* **** **
  • A angeshar:
    **** * ***** ***** ******* ****** **** ******* ******* *** hahahaha *******
  • A angeshar:
    *** ******* hahahaha****
    A angeshar: *** ******* hahahaha****