Turkiye ici led lamba satin almak istiyorum tavsiye lutfen

Cashh

Doktor
Op serisi ledler var siteye gir bak açıklama var zaten başka Işık bakma kafan karışır bu horticulture seracılık için üretim

Ü

Üye silindi 22341

Guest
N11 de elektrozoom adlı magazadan güvenle alısveris yapabilirsin.

Sahibinden.com da bitki yetiştirme diye arat lm301h veya lm301b çipli 240w bir quantum board al. Seracılık çipi denilince akla ilk bu çipler gelir ve en kalitelisi bu çiplerdir.
Dünyanın parası... 700den başlıyor.driver haric. Gerçek güç tüketimleri 120w ya var ya yok. Hpsnin urettigi ışık gücünün yanına yaklaşamazlar. Bilemiyorum altan.

semtten biri

Yeni üye
forum sayfasının en altında reklam var kardeş
oradanda sponsorluğu var sitenin
belki başka marka yazılırsa yönetici arkadaşlar kızar
:)
tohum için sayfanın üstüne tıklıycan
lamba için sayfanın altına
:cool:
Tohum önersek dünki muhabbet olur ışık önersek yine öyle konu silinir üyelik silinir araştır kanka araştır güzel ışıklar güzel genetikler bulursun :cool:

semtten biri

Yeni üye
Görürse görsün kanka resmi distribitör diye gazlıyorlar milleti kandırıyorlar distribitör falan değilmiş işte. İnsanları salak yerine koymanın gereği yok! Aşşağıdaki banner reklamını da kaldırsın tohumsuz reis bir zahmet.Adamlar distribitör ayağıyla milleti dolandırıyor.
Bugüne kadar zaten dolandırılıyordu kanka ince ince çok kasmıyor millet :)

s1rtlan

Kıdemli Üye
Turkiye ici led lamba satin almak istiyorum 4 bitkiye yetecek kadar 80.80.180 cadir icin
reis sarı siteye gir orda elemanlar yapıyor konuş pazarlığını yap. Sana numara versem ban yerim burda olmaz.Ama sponsporlar ne kadar iyi bilmiyorum.Almadım,Alanı da görmedim herkes sarı siteden ayarlıyor.Güvenilir kişileri bul , ne zaman göndereceklerini sor. Parayı hesabına yatır adamın.Sonra ki gün versin kargoya 600w sana yeter bitki başı en az 150w olmak zorunda çünkü. kafam rahat olsun dersende 750w yaptır fiyatta pazarlık yaptır ayarlarsın. gidip hazır alacağına böyle al daha uygun olur.

Dünyanın parası... 700den başlıyor.driver haric. Gerçek güç tüketimleri 120w ya var ya yok. Hpsnin urettigi ışık gücünün yanına yaklaşamazlar. Bilemiyorum altan.
Hangi board için konuşuyorsun? 240w bir quantum board 240w çeker. 240w bir samsung lm301b li boardın performansını almak için 500 watt hps lamba yakman lazım. Yarı yarıya elektrik tasarrufu sağlıyor. Sıcaklıktı balasttı şuydu buydu uğraşmıyorsun. Gayet güzel Altan kullan bence

Hangi board için konuşuyorsun? 240w bir quantum board 240w çeker. 240w bir samsung lm301b li boardın performansını almak için 500 watt hps lamba yakman lazım. Yarı yarıya elektrik tasarrufu sağlıyor. Sıcaklıktı balasttı şuydu buydu uğraşmıyorsun. Gayet güzel Altan kullan bence
240 wat cekmiyor. Gerçek güç tüketimi 240 degil

Kuşcu

Üye
Bavagreen aldım 480 ben gayet memnunum para sıkıntım yok diyorsan ve uğraşamam da diyorsan bak bence

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha****** ******** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** **** ***** hahahaha****** ****** ****** ********* **** hahahaha hahahaha*** ******
  • D delimet35:
    ********** hahahaha* **** ** ******* *****
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** *** **** hahahahahahahaha hahahaha* **** ** ******* *****
  • D delimet35:
    ******* ***** ******** **
  • Emmy Emmy:
    **** hahahaha
  • kkush kkush:
    ****** ***** ******** ******* *** hahahaha **** **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** ******** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    hahahaha*** *********
  • D despotdes:
    hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ******* **** ** ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** hahahaha***
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ** hahahaha* ******** *** hahahaha* **** hahahaha** ******* hahahaha** ***** ***** hahahaha
  • kkush kkush:
    *** ****** ****** *** ***** * hahahaha** *********
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush: