Tricomlar ne diyor

Uzay11

Kıdemli Üye
Selam kanka konuya bakiyorsan hoşgeldin zaman ayirip baktıgın için çok teşekkür ederim. Durum biraz fena. Napicami bilmiyorum tribe girdim. Konu ile ilgili bilgi iceriklerini aşagi ekledigim fotolardan okuyup bakabilirsin.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Merhaba kanka,pistillerin %80 kahverengi olmadıkça trikom takibi yapmana gerek bile yok,gübrelerin arasında overdrive gördüm,overi kullanmadiysan maximum üç dört sulama yapmanı öneriyorum someklerini sisirmeye yarayacaktır,sonrasında tekrar trikom takibi yaparız hasat yaklaşınca flushi keçi boynuzu pekmezi ile devam eder sonrada her şey bittiğinde iki gün karanlıkta bekletip kesersin..Hasatin bol olsun

Organik

Kıdemli Üye
Hazır değiliz kaptan kafadan 3-4haftamız var diyor dostum ve kardeşimin dediği gibi o kahverengi pistilleri görene kadar bakmanın bir alemi yok %60-80 i baktıgında sana pistillerden hazırız demeli tabikide 60x şaşmaz şuan şeffaf tondalar rakı kıvamını gördüğünde kısacası hazır olucaklar.

Uzay11

Kıdemli Üye
Merhaba kanka,pistillerin %80 kahverengi olmadıkça trikom takibi yapmana gerek bile yok,gübrelerin arasında overdrive gördüm,overi kullanmadiysan maximum üç dört sulama yapmanı öneriyorum someklerini sisirmeye yarayacaktır,sonrasında tekrar trikom takibi yaparız hasat yaklaşınca flushi keçi boynuzu pekmezi ile devam eder sonrada her şey bittiğinde iki gün karanlıkta bekletip kesersin..Hasatin bol olsun
Kanka slm degerli yorumun için çok saol over kullanmadim henuz ve blombastic de kullanmadim. Blombastic son 4 hafta diye biliyorum. Şuan 5.haftadayim cicekte sence 4 hafta sonra bloombastick başlasammi ne dersin pistillerin uzerinde kehribar %2 kadar şuan
Hazır değiliz kaptan kafadan 3-4haftamız var diyor dostum ve kardeşimin dediği gibi o kahverengi pistilleri görene kadar bakmanın bir alemi yok %60-80 i baktıgında sana pistillerden hazırız demeli tabikide 60x şaşmaz şuan şeffaf tondalar rakı kıvamını gördüğünde kısacası hazır olucaklar.
Eyvallah brom saol beklemedeyim umarım kazasiz belasiz biter bu yolculugum.

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Kanka slm degerli yorumun için çok saol over kullanmadim henuz ve blombastic de kullanmadim. Blombastic son 4 hafta diye biliyorum. Şuan 5.haftadayim cicekte sence 4 hafta sonra bloombastick başlasammi ne dersin pistillerin uzerinde kehribar %2 kadar şuan

Eyvallah brom saol beklemedeyim umarım kazasiz belasiz biter bu yolculugum.
Kankacim,bloombastik ile alakalı çok güzel şeyler okudum hatta yeni grow için bende aldım kullanicam fakat daha önce hiç kullanmadığım için seni yaniltmiyaym bu besini kullanan arkadaşlar yonlendirirse seni çok daha iyi olur fakat overi denemiş ve tecrübe etmiş olarak pistillerin yüzde onu kahverengilesmeye basladigi vakit kullanımı uygun görülür ve doğru zamanda doğru oranla ciddi anlamda güzel işler cikartabilir someklerini iyice sisirebilirsin,bitkin gayet sağlıklı yaptığın her şeyi olumlu karşılamış bu süreçten sonrasıni minimal hata yapark bile devam etsem hasati seni fazlası ile memnun edecektir..başarılar diliyorum dostum,keyifli growlar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    bandaleros bandaleros: ***** *** hahahaha hahahaha*