Tricomlar ne diyor ?

Mrcrowley

Yeni üye
Sadece pH'ı ayarlanmış su veriyorum artık. Flush'a hafta başı başlayacağım. Flush için geç mi kalınmış yoksa daha var mı ? Teşekkürler.

Mrcrowley

Yeni üye
Normal ışık döngüsünde; Su vermeye, ışık kapanmadan 10 dk önce veriyorum. 20 lt'lik 3 saksım var. Flush için; Bir saksıya toplamda 60 lt su dököceğim. 60 lt'yi 3 veya 4 güne bölerek vereceğim. Bunu yaparken suyun pH'ını ayarlayacağım tabii ki. Flush atarken, ışık döngüsü aynı şekilde devam edecek mi ? Bu döngüde gidersem eğer; son flushdan sonra ışık altında kurutuyorum ve ilk gece döngüsünde 3 gün bi odaya koyuyorum ve karanlıkta 3 gün çiçeğin ölmesini bekliyorum. Sonrasında kesiyorum ve bitkinin yapraklarını kesip ters bir şekilde karanlık bir şekilde asıyorum. kurumasını bekliyorum sonra telleme işlemini yapıyorum. Bu süreçlerin hepsini yaptığımda thc cbd'ye dönüşür mü ?

Genetik: superlemonhaze fem sativa

a-420

Müptezel
Normal ışık döngüsünde; Su vermeye, ışık kapanmadan 10 dk önce veriyorum. 20 lt'lik 3 saksım var. Flush için; Bir saksıya toplamda 60 lt su dököceğim. 60 lt'yi 3 veya 4 güne bölerek vereceğim. Bunu yaparken suyun pH'ını ayarlayacağım tabii ki. Flush atarken, ışık döngüsü aynı şekilde devam edecek mi ? Bu döngüde gidersem eğer; son flushdan sonra ışık altında kurutuyorum ve ilk gece döngüsünde 3 gün bi odaya koyuyorum ve karanlıkta 3 gün çiçeğin ölmesini bekliyorum. Sonrasında kesiyorum ve bitkinin yapraklarını kesip ters bir şekilde karanlık bir şekilde asıyorum. kurumasını bekliyorum sonra telleme işlemini yapıyorum. Bu süreçlerin hepsini yaptığımda thc cbd'ye dönüşür mü ?

slm kanka aynendegının gıbı devam yanlız hafta basında trıkomların tekrar resımlerını paylasırsan beyazın tonuna tekrar bakalım derım buyuk ıhtımal sınıntı olmucak dumanın ve hasadın bol olsun. Takip..

A

ALTINPİPO

Guest

onlarıda hesaba katıp ona göre flussa baslıcan kanka dediğimi yap sen flussa yarın basla haftaya resim at duruma göre fluss uzuyabilir temiz cigara içersin dedığın sekıl 3 gunde olmede gelısıyor kurumada dallardan çekip gelısıyor evet.

Mrcrowley

Yeni üye
onlarıda hesaba katıp ona göre flussa baslıcan kanka dediğimi yap sen flussa yarın basla haftaya resim at duruma göre fluss uzuyabilir temiz cigara içersin dedığın sekıl 3 gunde olmede gelısıyor kurumada dallardan çekip gelısıyor evet.
Dün sulama yaptım toplamda saksı başı 4.5 lt su verdim biraz sitrese sokmak için. Toprak kuruduğunda Flush'a başlarım hafta başı yani. Tricomlarıda yeniden çeker atarım. Teşekkür ettim @Altınpipo

Organik

Kıdemli Üye
Haydi bol hasatlarin olsun kankam benim tam kivamindaki bir tricom fotografinida koymayi unutma hem yeni arkadaslarida direk konudan bilgilendirmis oluruz :)

Mrcrowley

Yeni üye
3 bitkimden 1 tanesi çok uzun 1 tanesinin kafaları çok kalın bir tanesi de küçük ve cılız kaldı.

Bitkilerime buradan bakabilirsin.
https://www.tohumsuz.com/threads/hasat-zamanı-ve-flush.11637/
Konuda ki İlk resim. En önde ki en küçük olan.

Acaba 3 ünü de aynı zamanda mı flush sokmalıyım yoksa kafaları en kalın olanı ilk flush yapıp diğerini bekletsem mi ?
Bitkilerden en küçüğü bugün çekildi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    * ***** ***** ***** ******* *** ***** ****** **
  • gorilladam gorilladam:
    ** ******* ** **** ***** ********** *** **** ******* ****** ****** ****** *** ********** *** ***** ********* ***** ****** ********** ********* ***** ******** hahahaha* ** ****** *** ********** ** ** ******* **** ******* ********* **** *******
  • gorilladam gorilladam:
    ******* **** ****** ***** ********** **** ******* ** * ***** ***** ***** ******* *** ***** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ********** ********** ******* ********* ***** *** ******* ******* ********** ********** **** ******** **
    +2
  • gorilladam gorilladam:
    ***** *** ******* ******* ***** ***** ******* **** **** ****** ********* **** *******
  • Emmy Emmy:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    **** ***** *** **** ******* hahahaha* **********
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* *** **** ***** ***** *** ****** **** ********** **** ** ** ****** ** ******** ****** **
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    *** ********** **** ***** ********* ** *** ** **** **
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** ***** ****** ********** *** ******** **** ********* ******* ** ****** ***** ***** **
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********* ********* **
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* hahahaha ***** ******** ******* ******* ** *** ******** *** ****** ***** ***** ****
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ********* ****** ***** hahahaha *******
  • M mlenium01:
    ***** ****** hahahaha ****
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ****** ********* **** **** **** ******* **
  • gorilladam gorilladam:
    ** **** **** ****** ****** ****** *** ******** ******** * *
    gorilladam gorilladam: ** **** **** ****** ****** ****** *** ******** ******** * *