Tricom gördüm

Arkadaşlar kusura bakmayın bunun için mi konu açtı demeyin torbacı tohumlarda tricom pH derece hiç bakmıyorduk düz mantık gidiyordum burada öğrendim herşeyi sağolun bu arada herkese
40x mikroskop geldi
@Organik sağol her akşam bakıyorum bu akşam 2 bitkide şunu fark ettim o tepe boncuk yarısı şeffaf yarısı beyaz olmuş çok az beyaz var şeffaf çok bu şekil oluyor dimi
Hep bakıp şeffaf görünce bende sıkıntı var sandım da o yüzden danışmak istedim kusura bakmayın :)

Kuşcu

Üye
Şeffafdan sütlü hale gelir yani en yüksek kafa diyebiliriz biraz zamanla çoğunluk süt olucak sonra ambere dönücek amber dediğimiz cbd yani medikal olarak kullanılan esrar daha çok rahatlama uyku hali gibi oluyor genelde amberi görünce hasat vakti anlamı taşıyor genelimiz böyle yapıyoruzne kadar yoğun sütlü okadar iyi diyebilirim

bu evre @Kuşcu tahmini ne kadar sürüyor tek tük sütlüden çoğunluğu sütlüye dönüşü 1/2 haftayı buluyormu ben zaten her akşam kontrol edicemde aklımda bulunması için sordum

Kuşcu

Üye
Dostum uzun bir süreç genetikten genetiği ve bir sürü etken var değiştiren çiçeğe ne zaman geçti bitkin ve üstadlardan öğrendiğim pistiller %60_70 oranında kızıl olduğunda trikom takibi yapabilirsin ozaman kadar kafan rahat yani çiçeğe geçtikten sonra 7.8 haftalarda bakabilirsin fotoda paylaşmamışsın ki önce foto yükle daha iyi olur

Dostum uzun bir süreç genetikten genetiği ve bir sürü etken var değiştiren çiçeğe ne zaman geçti bitkin ve üstadlardan öğrendiğim pistiller %60_70 oranında kızıl olduğunda trikom takibi yapabilirsin ozaman kadar kafan rahat yani çiçeğe geçtikten sonra 7.8 haftalarda bakabilirsin fotoda paylaşmamışsın ki önce foto yükle daha iyi olur
eyvallah dostum fotoğraf paylaşırım sağol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Fl studio Fl studio:
    hahahaha* **** ** *** **** ****** *** *** ********* ******* ******** ******** ****** ********* ******* ******* ******
  • Fl studio Fl studio:
    *** ***** ********** ***** hahahaha**** ****** ***** ****** ********** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* hahahaha hahahaha**** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahaha** ******
  • H Heisenberg01:
    hahahaha *******
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • H Heisenberg01:
    ******* *** ****** ****** hahahaha**** ** *******
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** hahahaha*** *****
  • H Heisenberg01:
    ********** ****** **** **** hahahaha
  • H Heisenberg01:
    *** ** **** ******* **** ****** **
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
    ******** ** ****** ******** ******* ****** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ******* ******* hahahaha** *** ***** *** ******** ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ****** ********* hahahaha ****** ** ****** *** ******** *******
  • H Heisenberg01:
    ***** ****** ******* ********** *** **** ********** ***** *** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** * **** ******* *** ****** **** ****** ******** **** ******