TR de aktarlarda satılan tohumlar hakkında..

shengzhanzhe

Yeni üye
Selam gençlik forumda yeniyim. Şu an elimde 2 adet Led grow lambası (kaç watt bilmiyorum) nem ölçer ve bio Bloom var. Tek eksiğim tohum. Yurt dışından tohum getirtmek istemiyorum eğer getirtirsem birkaç ay girmem grow işine muhtemelen. Kış gelmeden de girmek istiyorum. Deneme yanılma amaçlı olsun diye internetteki aktarlarda satılan çiğ tohumlardan alıp başlamak istiyorum (sanırım millet diyet falan yaparken yiyor bunları) Kilosu 100tlye falan geliyor. Bunlardan daha önce grow yapan oldu mu indoor da yetişiyor mu bitki ve kafası nasıl oluyor

HighMann

Müptezel
Selam gençlik forumda yeniyim. Şu an elimde 2 adet Led grow lambası (kaç watt bilmiyorum) nem ölçer ve bio Bloom var. Tek eksiğim tohum. Yurt dışından tohum getirtmek istemiyorum eğer getirtirsem birkaç ay girmem grow işine muhtemelen. Kış gelmeden de girmek istiyorum. Deneme yanılma amaçlı olsun diye internetteki aktarlarda satılan çiğ tohumlardan alıp başlamak istiyorum (sanırım millet diyet falan yaparken yiyor bunları) Kilosu 100tlye falan geliyor. Bunlardan daha önce grow yapan oldu mu indoor da yetişiyor mu bitki ve kafası nasıl oluyor
onlar kendir tohumu brom kenevir değil yabani esrar gibi bişe thc üretimi dna sına işlenerek 0 lanmış genetikler yanına yaklaşma 3-5 ay boşa kürek çekmiş olursun aklından bile geçirme boşver dışardan tohumlu sigara bulup tohumunu atsan çok çok daha mantıklı en azından çıkacak şey kafa yapar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • D doğadostu1004:
  • clackster clackster:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **********