Torf toprak hakkında

Selam ustadlar.
Torf toprak all mix midir yoksa Light mix midir? Ona göre gübre vericem bilgilendirirseniz sevinirim

Selam ustadlar.
Torf toprak all mix midir yoksa Light mix midir? Ona göre gübre vericem bilgilendirirseniz sevinirim
Selamlar kanka ben hiç torf kullanmadım her zaman light mix kullanıyorum sanada bunu tavsiye ederim çünkü torfun içinde hiç bişey yok ne perlit ne gübre torf toprağa perlit falan eklemen lazım yoksa bitkin ölebilir gübrede bulunmaz içinde benim bildiğim kadarıyla kolay gelsin bol hasatlar...

Selamlar kanka ben hiç torf kullanmadım her zaman light mix kullanıyorum sanada bunu tavsiye ederim çünkü torfun içinde hiç bişey yok ne perlit ne gübre torf toprağa perlit falan eklemen lazım yoksa bitkin ölebilir gübrede bulunmaz içinde benim bildiğim kadarıyla kolay gelsin bol hasatlar...
Sagolasin kardeşim perliti ekledim şuan toprak ve çiçekler gayet iyi durumda 5. Haftadaym. Ama iyi hasat için gubrenin oranı takılıyor kafama. All mixe göre verdim bugüne kadar

All mixe göre mi verdin çizelgeden bakıp yani all mix gübreli topraktır senin light mix çizelgesini takip etmeni öneririm az gelir all mix çizelgedeki gübre

Evet all mixe göre verdim ustam. Öyleyse çizelgedeki Light mixe göre mi vereyim
Bence light mixe göre ver çünkü all mix toprak çok daha gübreli olduğundan all mix çizelgedeki gübre miktarı daha azdır senin toprağın gübresiz olduğu için lighte göre verirsin, hasatın bol olsun kanka..

C

Cibril

Guest
Normal gübrelemeye başlayabilirsin dostum allmix dediğin toprak zaten ilk 5-6 haftalık gübresi var sonra zaten azar azar başlanması önerilir o yüzden başlayabilirsin..,

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...