Torbacım paket oldu

Uzay11

Kıdemli Üye
Kankalar selam, telefon trafigimin oldugu bi torbacım 1.5 kilo tozla paket oldu şuan evde 4 saksım var bu olay bana dönermi.sonuçta arayıp alışveriş yaptık canim çok sıkkın ve kızlar bloom da 1 haftadır taş çatlasın 2 ay sürer growun bitmesi. Tripdeyim napıcam tecrübeli arkadaşlar bi yardım.

MalrukLord

Doktor
konuşma içeriğine bağlı. saksılardan bahsettiysen torbacıya gelirler. numaran telefonunda çıkarsa ifadeye gidersin.

Uzay11

Kıdemli Üye
konuşma içeriğine bağlı. saksılardan bahsettiysen torbacıya gelirler. numaran telefonunda çıkarsa ifadeye gidersin.
Yok kanka saksilarden haberi yok, bide kaldigim yer ikamet edresimden ayri bulundugum yerdeki faturalar benim ustume degil, elemanin telefonunu almamişlar tabi kayit için ihtiyaçlari yok zannediyorum. Adam 1 ay önce paket olmuş, saksilardan kurtulsammi bilemedim 2 aya grow biter zaten

szrlkrsii

Müptezel
kanka sana bi sey diyim mi, o polis seni gelip almak isterse alır böyle siparis verme onu yapma bunu yapma takmayın kendinizi boş muhabbetlere hic bi sey olmaz.

Satıcı yakalanmıs zaten, polis seni alip sana napcak **** ahwahdahd

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
kanka sana bi sey diyim mi, o polis seni gelip almak isterse alır böyle siparis verme onu yapma bunu yapma takmayın kendinizi boş muhabbetlere hic bi sey olmaz.

Satıcı yakalanmıs zaten, polis seni alip sana napcak **** ahwahdahd
az önce de başka bi başlıkta yazmıştım bu böceğe bir cevap..

çocuğum senin işin gücün yok mu sürekli sinek gibi tepemizde uçuyorsun?? adam gibi kendi yorumunu yapsana sürekli milletin yaptığı yorumlarıeleştirmek yerine..

bak sana büyük tavsiyesi seni bu kafayla fazla yaşatmazlar ha, gerçi günlük hayatta bu kadar delikanlı olduğunu sanmıyorum!!! forumda sallamak çok kolay...

her başlıkta birimizin yorumuna boş muhabbet vs aptal angut gerizekalı diye cevaplar yazıyorsun, bence sende aşağılık kompleksi var

Uzay11

Kıdemli Üye
kanka telefonun dinlemeye alınır ennnn çok, açık verecek hiçbir konuşma, grow siparişi falan verme, 1 ay olduysa max takiptesindir, ayık olursan hiçbirşey olmaz.
Kanka 15 gün önce yani bu olay kulagıma gelmeden kartla gübre aldım ama kargo yaptirmadım. Gidip kendim aldım ayrıca oturdugum ev kira ve faturalar üzerime degil birazda o rahatlatıyor beni

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka 15 gün önce yani bu olay kulagıma gelmeden kartla gübre aldım ama kargo yaptirmadım. Gidip kendim aldım ayrıca oturdugum ev kira ve faturalar üzerime degil birazda o rahatlatıyor beni
kanka adam ilk paket olduğundan bu yana 30-35 gün olmuş eve kadar geleceklerini sanmıyorum o yola başvursalar amcalar işlerini yapamazlar. ancak yine de dost tavsiyesi gidip kendin de alsan kart kullanma. kart kullandığın an kart adına fatura kesmek zorunda ve faturayı detaylı kesiyorlar. nakit çalış.

senin yerinde olsam çok tribe girmezdim. telefonda bu muhabbetlere girme yeter, gelecek olsalar adamı çözerken alırlardı zaten. ihbar olmadığı sürece yada 26 mayıstaki gibi growerları hedef almadıkları sürece eve gelme gitme mevzusu hiç duymadım

szrlkrsii

Müptezel
az önce de başka bi başlıkta yazmıştım bu böceğe bir cevap..

çocuğum senin işin gücün yok mu sürekli sinek gibi tepemizde uçuyorsun?? adam gibi kendi yorumunu yapsana sürekli milletin yaptığı yorumlarıeleştirmek yerine..

bak sana büyük tavsiyesi seni bu kafayla fazla yaşatmazlar ha, gerçi günlük hayatta bu kadar delikanlı olduğunu sanmıyorum!!! forumda sallamak çok kolay...

her başlıkta birimizin yorumuna boş muhabbet vs aptal angut gerizekalı diye cevaplar yazıyorsun, bence sende aşağılık kompleksi var
Git tüm entrylerimi oku, bu forumun kurulusundan beri buradayım sadece böyle aptal saptal baslıklara geciriyorum alinma dayi, sen girip buraya esrar ekmeyi akıl ediyon ülkenin savcısı polisi bilmiyo burayı di mi cok güvenme o vpn'e torbacıyı aldılar beni alırlar mı diye buraya baslık acıyosun komik misin nesin :D

Lucky

Müptezel
Kanka sen corbacı paket oldugunda veya alısverıste teknık takipte olsaydınız alısverıs sonrası senı alır elındekınıde alır corbacının ustune ıfade verdırırlerdı.o anda almasalarda teknık ve fızıkı takıpe takılmıs olsan ellerınde foto vıdeo yada bı kayıt olsa corbacıyla senı gene alırlardı uzerıne ıfade vermen ıcın.alındıktan sonrada corbacının ıletısımde oldugu kısılerı teknık takıpe alırlar bıde tarlacı var bu tıcrette corbacı saglam paketse ıcıcı oldugun ıcın ugrasmazlar.telefonun makınasına ıhtıyacları yokkı ınan whatsaap telegram gıbı uygulamaların gorusmelerının ıcerıgıne ulasamasalarda kım aradı kım yazdı bılıyorlar zaten buda yetıyor

Uzay11

Kıdemli Üye
Git tüm entrylerimi oku, bu forumun kurulusundan beri buradayım sadece böyle aptal saptal baslıklara geciriyorum alinma dayi, sen girip buraya esrar ekmeyi akıl ediyon ülkenin savcısı polisi bilmiyo burayı di mi cok güvenme o vpn'e torbacıyı aldılar beni alırlar mı diye buraya baslık acıyosun komik misin nesin :D
Neyin peşindesin bro kafanmı iyi sacma bulduysan yazma kafana silahmı dayadık **** growunu yap dalgana bak, boş yapma yeterki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ***** ***** ***** **** ****** **** *** ***** ******* **** *****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** ****** ******** ******* ******* * ***** ********** **** **********
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ********** ******* ******* ******** ********* hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ** ******* ******** ***** **** *** ***** ***** ** ******** ***** ******* ***** ** hahahaha* ** ****** ****** **** ******* ***** ******* ****** ***** hahahaha ********** *** ******* ******* hahahaha**
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** ****** **** ********* ***** *** ***** ** ******** ****** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** hahahaha**
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ********** ****** ******* **** ** ***** ******** ****** ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* ** **** ******* * ** ** ****** *** * ***** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ********* *** ****** ****** ****** ** hahahaha ***** hahahaha*** ***** *** ********* *** ****** ********* ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
    +1
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********* *** ******* **** ***** ********** ********* ******* ****** *** ********** ******* ******** **** hahahaha **** **** ********* hahahaha********** *** hahahaha ******** **** ********** ******* ******* *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha *** **** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha ******* ***** * ** **** ***** * * ****** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** ****** **** ****** ******** ***** *********
  • 2 2008Grower:
    ***** **** ***** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ******* ******** ****** *** hahahaha *** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** *** ***** ****** ********** **** ******** ******* ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ****** ****** ******* hahahaha***
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha*** ***** **** *
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
    +1
    2 2008Grower: hahahaha** +1