Toprakta yaşıyan küçük beyaz yaratıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lowmembers

Müptezel
Isine gelmiy8rsa erkek gibi delikanli gibi ben bunu yaomak istemiyorum de. Kiz arkadasim degilsin sen benim. Ben senin seviyesiz triplerini çekemem. Bana konuyu terk et diyebilecek sifata sahip degilsin sen. Senj anlayışın ilenilgili problemin var diye. Benim kesin çözümüm hoşuna gitmedi diye bana günlerce tripli kelime yapmaya hakkın yok. Ben ne kukurt denedim ne basma bisey. Cunku ben bir jere bile boyle basit bir sorun yasamadim. Yok topraga ek. Geri al suya koy aska yere ek. Yok sjmdi çözdük amabi daha nasil yasamayacahima çözüm sun falan. Bi daha nasil yaşamazsın biliyonmu bu sorunu? Growu bırakarak. Cunku böcek biter baska seyler baslar. Sen o kendi iraden ve bilgi becerin ile yiksdigin torfa ek bakalim fidanini. Uzaktan izlicem ben sadece. Daha da gormezden gelebolirsin beni. Cunku ben oyle yapcam

Morded

Kıdemli Üye
Birader elindeki torfta olan bocegi geçip bir sonraki torfta ciksrsa nas cosecem diye sormaya basladin bu seferde. Neyse ne kardes sen bi harip jnsansin. Surekli değiştirip degistirip trip atıyorsun. Sen biseh beceremezsjn kusura bakma da. Hadi eyvallah. Bocek sorununu bitirdi de adam bi sonrakine cozum ariyormus. Her bana yazdiginda farkli bisey söylüyorsun. Bj basta soruna bak benim cevabima bak. Hide geldigimiz sonuca bak. Abuk subuk isler hareketler. Hadi kolay gelsin
Parazit gibisin aynı. Sana bu kadar çok cevap hakkı verdigim için kendime kızıyorum gerçekten.

Lowmembers

Müptezel
Parazit gibisin aynı. Sana bu kadar çok cevap hakkı verdigim için kendime kızıyorum gerçekten.
Sen bence sana bu zihniyeti verenlere kız. Insanlst görüyor diyalogumuzu. Anlayan anlayacaktir kimi ne oldugunu. Bende iste böyle cinsini cibiliyetini öğrenene dek bilgimi paylaşmaya çalışıyorum. Öğrenince kimin ne olduğunu kimseye böyle trip sansi vermiyorum. Daha bi torfu yikayip kurutmaktan yoksun birinin beni parazit olarak görmesi de cok ironik jnan ki. Neyse yZma dah lutfen benden bahsetme bildirim geliyor. Hadi iyi growlarsana

Morded

Kıdemli Üye
Isine gelmiy8rsa erkek gibi delikanli gibi ben bunu yaomak istemiyorum de. Kiz arkadasim degilsin sen benim. Ben senin seviyesiz triplerini çekemem. Bana konuyu terk et diyebilecek sifata sahip degilsin sen. Senj anlayışın ilenilgili problemin var diye. Benim kesin çözümüm hoşuna gitmedi diye bana günlerce tripli kelime yapmaya hakkın yok. Ben ne kukurt denedim ne basma bisey. Cunku ben bir jere bile boyle basit bir sorun yasamadim. Yok topraga ek. Geri al suya koy aska yere ek. Yok sjmdi çözdük amabi daha nasil yasamayacahima çözüm sun falan. Bi daha nasil yaşamazsın biliyonmu bu sorunu? Growu bırakarak. Cunku böcek biter baska seyler baslar. Sen o kendi iraden ve bilgi becerin ile yiksdigin torfa ek bakalim fidanini. Uzaktan izlicem ben sadece. Daha da gormezden gelebolirsin beni. Cunku ben oyle yapcam
Lan godoş senden mi ögrencem işi growu bırakmayı başlamayı. Sen bunca zaman nerdrydin de şimdi çıktın zart zart atıyon geçmişine baktım growa başlayalı toplasan 1 yıl olmamış gelmiş burda hava satıyorsun. Oglum anca gürlüyorsun damlan yok, boş teneke gibisin aynı sadece sesin var. 1 yılda profesör mu oldun da geldin buraya parazitlendin zibidi.

Lowmembers

Müptezel
Lan godoş senden mi ögrencem işi growu bırakmayı başlamayı. Sen bunca zaman nerdrydin de şimdi çıktın zart zart atıyon geçmişine baktım growa başlayalı toplasan 1 yıl olmamış gelmiş burda hava satıyorsun. Oglum anca gürlüyorsun damlan yok, boş teneke gibisin aynı sadece sesin var. 1 yılda profesör mu oldun da geldin buraya parazitlendin zibidi.
Git uzakta agla godos da sensin zibidi de. Beceriksiz de sensin low da. Görüyoruz kimin ne oldugunu. Hadi kardes hadi sana kolay gelsin. Sen ne bilicen benide ne zaman baslsdigimi ne olduğumu anliycan. Ben profes8r degilimama bi torfu yikayip kurutamayacak kadar da low degilim enazindan. Hafi git kendi kendjne parazitlen börtü böcekinle

Morded

Kıdemli Üye
Git uzakta agla godos da sensin zibidi de. Beceriksiz de sensin low da. Görüyoruz kimin ne oldugunu. Hadi kardes hadi sana kolay gelsin. Sen ne bilicen benide ne zaman baslsdigimi ne olduğumu anliycan. Ben profes8r degilimama bi torfu yikayip kurutamayacak kadar da low degilim enazindan. Hafi git kendi kendjne parazitlen börtü böcekinle
Oglum sen Parazit sin. Parazit dedigin bi mecraya izinsiz girip orda pislik yaratan aşşalık kalektersiz yaratıklara denir. Konu benim konum ve ben açtım vr bu konuya gelen insanlar çözüm üretip başkalarının da sıkıntısı derdi olursa cözümlere baksın ki benim sıkıntım başkasının da işine yarasın. Ama sen bunu anlayamazsın oglum idrak edemezsin. Sen çünkü parazitsin pislikten başka bi halt bilmezsin.

Lowmembers

Müptezel
Oglum sen Parazit sin. Parazit dedigin bi mecraya izinsiz girip orda pislik yaratan aşşalık kalektersiz yaratıklara denir. Konu benim konum ve ben açtım vr bu konuya gelen insanlar çözüm üretip başkalarının da sıkıntısı derdi olursa cözümlere baksın ki benim sıkıntım başkasının da işine yarasın. Ama sen bunu anlayamazsın oglum idrak edemezsin. Sen çünkü parazitsin pislikten başka bi halt bilmezsin.
Kardes kusura bakma da pislik gibi konusanda sensin parazit gibi rahatsizlik yaratan da. Sen kapasitesiz oldugun ve bin kdre söylediğim seyi idrak edemedigin icin ksri gibi aglaya aglaya bi kaldin. Tiksindim senden inanir misin. Yoksayoyorum seni bi dahada bahsetme benden. Kendi beceriskziligini bana bagirarak kapatamazsin. 2 senddir burdayim sana benzeyen bir kisiyle daha kavga ettim. Onun da asagilik kompleksi vardi. Isine gelen bilgiyi isine gelenden almaya çalışan. Bilgisizligini bencilik ve nankörlük ile kapatmaya çalışan bir zavallisin ne yazikki

Morded

Kıdemli Üye
Kardes kusura bakma da pislik gibi konusanda sensin parazit gibi rahatsizlik yaratan da. Sen kapasitesiz oldugun ve bin kdre söylediğim seyi idrak edemedigin icin ksri gibi aglaya aglaya bi kaldin. Tiksindim senden inanir misin. Yoksayoyorum seni bi dahada bahsetme benden. Kendi beceriskziligini bana bagirarak kapatamazsin. 2 senddir burdayim sana benzeyen bir kisiyle daha kavga ettim. Onun da asagilik kompleksi vardi. Isine gelen bilgiyi isine gelenden almaya çalışan. Bilgisizligini bencilik ve nankörlük ile kapatmaya çalışan bir zavallisin ne yazikki
Ya senin yüzünden tüm konuyu baştan okudum ve sana hala anlam veremedim nasıl bi cinssin. Oglum neyini anlamıyon gıt beyinli gerizekalı. Toprak çıktı 60 litre temizledim yıkadım kuruttum torfu aldım karıştırdım saksıladım yıkdım steril bi şekilde kuruttum 4 5 gün sulamada böcek çıkmaya başladı yani dedigib işi yaptım diyorum demekki bu kodugumunun böcegi bunca ugraşa ragmen gitmedi demekki havadan yada ortamda bulunan böceklerin yumurtaları. Senin dedigin şey tamamen kuruyan topraktan atabilirsin tamam da büyük bi böcek yavruladıysa topraga ve ilk sulamada bile böcek yavruları tooraktaki besinlerle veya oluşan köklerle beslendiyse yıkayıp kuruttugunun ne anlamı kaldı cahil herif. Laftan sözden anlamayan andaval. Ortamdaki böcekler her yumurta bıraktığında bitkiyi söküp topragı yıkayıp kurutup o bitkiyi de sana mı sokuyum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • K Kamacı6161:
    ***** hahahaha** ********** **** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ******* ****** ******* ***** hahahaha* ******** *** ***** ********** hahahaha***
  • I ichbinkrytpon:
    ******* *
  • I ichbinkrytpon:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
    ****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
    Night owl Night owl: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...