Toprak Seçimi

AnilHigh

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. 
Saksılı sistemde sıvı gübreleme kullanmak için en uygun toprak karışım oranları nedir?
Coco tek başına kullanılabilir mi?
Maksimum verim için sizin önerileriniz nedir?

C

Cannabistürkiye

Guest
Piyasadaki light mix toprakları kullanabilirsin veya yapı marketlerden ithal torf alıp %20 perlit %20 coco ekleyip kullanabilirsin,ilk growunsa tek başına coco kullanmanı tavsiye etmem.

AnilHigh

Yeni üye
Cvp: Toprak Seçimi

azewave' Alıntı:
monkey soil light mix pro kullanabilirsin içinde coco, torf, perlit ve bataklık yosunu turbası var karışım olarak güzel duruyor denemedim ama ilk fırsatta deneyeceğim

Çok saol dostum mükemmel görünüyor. Sanırım bunda karar kılacağım.

monkey soil i denedin mi ben de aldım önümüzdeki haftalarda başlayacağım kullanmaya.
senin yorumun nedir toprak ile ilgili gübreleri vermeye ne zaman başladın ?

R

Ripley'sOG

Guest
monkey soil i denedin mi ben de aldım önümüzdeki haftalarda başlayacağım kullanmaya.
senin yorumun nedir toprak ile ilgili gübreleri vermeye ne zaman başladın ?
Deneme fırsatım oldu ama outdoor için terasta denemiştim coco olmasına karşın yinede stoklara girince deyeyim dedim bez saksı+monkey soil mix ile sıfır böcek sorunu yaşamıştım kuruma düzeyi max 1.5 gün gerçekten kalite ve içerik olarakta farkı anlayabılırsın topragın pamuktan farkı yok tek sıkıntı outdoor denemeyın ben merakımdan denemıstım ama ındoor ıcınde efsane bır urun toprak demeye bin sahit gerek hiçbir sekıldede callmag eksılıgıde belırtmedı coco var diye callmag sorunu yasamadım bılerekte vermedım bır sure

Deneme fırsatım oldu ama outdoor için terasta denemiştim coco olmasına karşın yinede stoklara girince deyeyim dedim bez saksı+monkey soil mix ile sıfır böcek sorunu yaşamıştım kuruma düzeyi max 1.5 gün gerçekten kalite ve içerik olarakta farkı anlayabılırsın topragın pamuktan farkı yok tek sıkıntı outdoor denemeyın ben merakımdan denemıstım ama ındoor ıcınde efsane bır urun toprak demeye bin sahit gerek hiçbir sekıldede callmag eksılıgıde belırtmedı coco var diye callmag sorunu yasamadım bılerekte vermedım bır sure
biobizz grow bloom topmax gübrelerim var çizelgelerine göre kullanayım mı ? toprağın açıklamasında ilk dört hafta için gübre barındırıyor yazıyordu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    lavrens lavrens: ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***