Topping ve gübre hakkında yarı

Arkadaşlar merhaba, 2 sorum olacak:

1) Forumlarda auto bitkilerde topping yap diyen de var yapma diyen de. Sizce yapılmalı mı?

2) An marka gübre kullanıyorum. Tablosunda baştan sona kadar grow verilebilir gibi görünüyor ama forumlarda çiçeklenme döneminde verilmemesi gerekir diyenler var. Çiçeklenmeye girince growu kesmeli miyim?

Bigbut

Müptezel
Auto bıtkının yasam dongusu cok kısa. Ektıgım Bublebgum kush 17. Gununde cıcege gırdı. Yanı anlayacağın bu kadar kısa omru olan bıtkıye topıng yapmak pek akıl ısı degıl.

Ben de advanced Nutrients kullanıyorum basından sonuna kadar verıyorum.
Cıceklenmenın İlk 3 haftası bıtkı buyumeye genıslemeye devam edıyor en azından bu surecte verilmesi gerektıgıne ınanıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******