Topping den sonra Fimming ?

blockhaze

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar, genetik Auto Zkittles, mikro grow olarak başladım şimdi balkona aldım. 14. Günde topping yaptım 18.günde LST yaptım şimdi de 20. Gün fimming yapmak istiyorum. Baştaki 2 kolaya yapsam olur mu? Yada alttaki dallara ? Ne önerirsiniz.

Eğer bitki autoysa üzülerek söylerim ki o tesisten çok verim bekleme auto bitkiye sadece eğitim (LST) uygulanır.

Brother

Doktor
Merhaba arkadaşlar, genetik Auto Zkittles, mikro grow olarak başladım şimdi balkona aldım. 14. Günde topping yaptım 18.günde LST yaptım şimdi de 20. Gün fimming yapmak istiyorum. Baştaki 2 kolaya yapsam olur mu? Yada alttaki dallara ? Ne önerirsiniz.

Kanka eğitimleri üst üste yapmak bitkiye aşırı stress yaşatır bu da sana zarar olarak döner arkadaşın da dediği gibi LST ile devam et yoksa hasatı bi üçlü olarak alırsın :)

blockhaze

Yeni üye
Eyvallah kankalar ozaman sadece topping den sonra LST ile devam ediyorum, araştırmalarımda growcular 3 eğitim ile harika sonuçlar aldığını gördüm. Bende deneyeyim dedim nekadar hasat alacağımın önemi yok tecrübe herşeyin üstündedir ))) doğa ana bizi aç bırakmaz ))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ** *** ** hahahaha* **
  • H Holland*:
    ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ********** **** ********* ******** ******

• D despotdes:
  • D despotdes:
    ******* * ****** hahahaha ***** ********** ***
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** ** **** *** **** * ******* ****** ***** ** ******** ** ********** *** ***** hahahaha* ** ******* *****
  • H Holland*:
  • D despotdes:
    hahahaha ******* ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******** **** *** ** ***** ***** hahahaha********** ******* ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
  • ghostt7 ghostt7:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ** hahahaha ***** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ***** ***** ******* ******** **
  • ghostt7 ghostt7:
    ghostt7 ghostt7: ******* ** **** ***** ** *** *** ** **** ******** ** **** ***