TOPPİNG VE EĞİTİM BİLGİSİ OLANLAR

Nicce

Üye
Arkadaşlar terasta saksıya koyacağım bitkilerimi 10 güne kadar ilk defa Topping uygulayacağım bitkilerim Photo 5. Düğümden sonra kelleyi keseceğim Sorum şu LST eğitimi vermeden de güzel verim alabilirmiyim çünkü hiç yapmadım daha önce dalları kırılır diye korkuyorum yada en hafif şekilde nasıl eğitim verebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Entrikaci

Kıdemli Üye
Eğitimin en hafifi LST dir adı üstünde LowStressTraining auto mu ve photo mu bakacaksın bilmiyorum ama iki genetik için de bu yazdığın eğitimler verilebilir tabi auto'ya toping atılması pek tavsiye edilmiyor forumda ve youtube'da lst hakkında bolca video var izler öğrenirsin evham yapma LST uygulamazsan hasat miktarında oynamalar olabilir yani LST'siz bitki 100 gr veriyorsa LST yapılan bitki 60 70 gr arası bi fark yaratır

Nicce

Üye
Eğitimin en hafifi LST dir adı üstünde LowStressTraining auto mu ve photo mu bakacaksın bilmiyorum ama iki genetik için de bu yazdığın eğitimler verilebilir tabi auto'ya toping atılması pek tavsiye edilmiyor forumda ve youtube'da lst hakkında bolca video var izler öğrenirsin evham yapma LST uygulamazsan hasat miktarında oynamalar olabilir yani LST'siz bitki 100 gr veriyorsa LST yapılan bitki 60 70 gr arası bi fark yaratır
Dostum bitkilerimin Photo olduğunu belirttim sence en önemli dikkat etmem gereken konular nelerdir ?

Entrikaci

Kıdemli Üye
Dostum bitkilerimin Photo olduğunu belirttim sence en önemli dikkat etmem gereken konular nelerdir ?
Pardon hocam görmemişim dikkat edilmesi gereken bir sürü kalem var ama outdoorda en önemli husus böceklenmedir LST için o kadar evham yapma bende dalları kırıcam diye korkuyordum da yavaş yavaş eğdigin sürece bir problem olmaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **