Tohumsuz Esrar'a

• Konbuyu başlatan Ripley'sOG
  • Başlangıç tarihi
R

Ripley'sOG

Guest
Dayı özledim seni vallahi ama kirginim biraz neden  konu ve yorumlar silinmiş bir el at sana zahmet.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Knka bn sadece bos konulari silmeye calisiyorum. Zaten konulari komple silme yetkisi sadece bende var. Ayda bir bakabiliyorum onlarada bazen hic bakamiyorum bile hangi konu tamamen silinsin diye vs onada su an inan hic zamanim yok. Ama zamanim oldugu bi ara silinen onemli konulari geri getirip boslari silicem. Sen nabican olm konuyu komutana selam vermeyi felan ogren sn mk

yarrock

Yeni üye
Cvp: Tohumsuz Esrar'a

Bu kadar kafa dinlediğin yetmez mi reis? dön gel yeni yılda bomba gibi sohbet videolarını özledik

Coban

Üye
Olum bitmedi mi senin askerlik ağustostan beri emret komutanım  :D İstanbul'a ne zaman dönüyosun forum hasret kaldı

R

Ripley'sOG

Guest
Coban' Alıntı:
Olum bitmedi mi senin askerlik ağustostan beri emret komutanım  :D İstanbul'a ne zaman dönüyosun forum hasret kaldı

Askerlik düşerse nisanda oralardayım sorma bende sizi özledim :)))

Tohumsuz Kanka

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Benim bir konu vardı alo:420 hattı diye

Selama koyim sana bisey olmasın vaytçaklıtmokkam benim sosyal tesis buralar foça us deveboynu da bilirsin sen.ne kamuflaj ne bot birim yerine göre elbise akşama kadar blowjob+sakso  sezon kapalı yatis şuan sadece bölük askeri birim yerine git yemekte kamaraya  gel ye git camus gibi oldum mk ha bu arada ızmirde iyiymis ama bir istanbul etmez fakat tepecik gibi bir mahalle görmedim ben ortaköy nedir mk onun yaninda konak karşıyaka felan iyide bizim oralar tirt foça menemen felan arada belki sinemaya yakın diye pandoraya gideriz ama cigarasi da iş yapmaz kendi devrelerim bana sen eroin iciyorsun diyorlar lavuklarin aklını aldım oyle oldularki taburda dikkat yerine kendilerini rapor ediyorlar mk kendimi resepsiyona attirdim ne mıntıka ne is zaten nobet yok güvenlik taburu tutuyor keleş yani askerlik harbiden.

Kanka bende marmaris aksaz dayım cankurtaran branşım paso yatis şuan  sezon açılınca karı kız kesicez albayların ? inşallah askerlik düşer ****

biglebowski

Yeni üye
Ripley'sOG@ Dostum senin şu soru  - cevap hattı değerli bilgiler içeriyordu.O yazdığın sayfalarca yorumları okumuştum.Faydasını da gördüm.Umarım bir şekilde siteye tekrar eklenir.Emeğe saygı...

Maruk

Yeni üye
Guzeldi alo 420 oguz keske silmeseydin kanka 
Ripley şimdiden hayirli teskereler

tohumsuz biraderim, yine üstüne yürüyorlar herhalde "hz kerem" diye bir yutup kanalında senin hakkında atıp tutuyorlar moruk.

edit: biz bu anneleri hostesler yüzünden senin videolarını ne kadar daha izleyemeyeceğiz biraderim?

Kralkatil

Yeni üye

Hunlu' Alıntı:
tohumsuz biraderim, yine üstüne yürüyorlar herhalde "hz kerem" diye bir yutup kanalında senin hakkında atıp tutuyorlar moruk.

edit: biz bu anneleri hostesler yüzünden senin videolarını ne kadar daha izleyemeyeceğiz biraderim?

Ole diyosun kardesim bende izledim sabah o videoyu 1 haftadir emre gondermiyo tohumlarimi msj atiyorum cvpta vermiyo okuyo ama cvp vermiyo tohumsuzada yaziyorum oda cvp verniyo dolabdirildigimi hissettim bende

Hakan-Batur

Yeni üye

Tohumsuz bence de artık video çekmenin zamanı geldi. Ekşi sözlükte Uludağ sözlükte seninle ilgili entryler var git oku kanka. Herkes seni soruyor. Tabi bazı onun bunun çocukları bu fırsattan yani yokluğundan istifade ardından atıp tutuyor. Biri ekşide forum kullanıcı datalarını havaalanında polise verip yürüdü yazmış. Zaten YouTube’dakileri söylememe gerek yok görmüşsündür. De gntc ile ilgili bir şeyler diyorlar şimdi de. Bu iddialara bol like’lı yorumlu bir videoyla cevap verilebilir. Hem de bu fırsatta yeğenimizi görürüz :)) .

Kralkatil' Alıntı:
Hunlu' Alıntı:

Ole diyosun kardesim bende izledim sabah o videoyu 1 haftadir emre gondermiyo tohumlarimi msj atiyorum cvpta vermiyo okuyo ama cvp vermiyo tohumsuzada yaziyorum oda cvp verniyo dolabdirildigimi hissettim bende

Kaç lira verdin de seni dolandıracaklar kanka. 30 bin euro’luk sipariş vermedin ya. En baba 30 eurodur siparişin ? ayrıca dolandırsa okumaz basar engeli. Bir kaç gün daha bekle hiç beklemediğin anda gelecek.

Kralkatil

Yeni üye

Hakan-Batur' Alıntı:
Tohumsuz bence de artık video çekmenin zamanı geldi. Ekşi sözlükte Uludağ sözlükte seninle ilgili entryler var git oku kanka. Herkes seni soruyor. Tabi bazı onun bunun çocukları bu fırsattan yani yokluğundan istifade ardından atıp tutuyor. Biri ekşide forum kullanıcı datalarını havaalanında polise verip yürüdü yazmış. Zaten YouTube’dakileri söylememe gerek yok görmüşsündür. De gntc ile ilgili bir şeyler diyorlar şimdi de. Bu iddialara bol like’lı yorumlu bir videoyla cevap verilebilir. Hem de bu fırsatta yeğenimizi görürüz :)) .

Kralkatil' Alıntı:

Kaç lira verdin de seni dolandıracaklar kanka. 30 bin euro’luk sipariş vermedin ya. En baba 30 eurodur siparişin ? ayrıca dolandırsa okumaz basar engeli. Bir kaç gün daha bekle hiç beklemediğin anda gelecek.

500 tl para gonderdim bilader 10 tl gondersem ne olur 500 tl gondersem ne olur burda terslemenin anlami yok bende gecen sene alisveris yaptim gokhani tanimasam dolandirildim dicem bi hafta olmus sen beni yerine koy adam msjlarida okusun cvpta vermesin ustune bugun cikan videoyu sehret sen ne dusunurdun?

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Olm adamlar mesgul bana bile en kisa 1 haftada donus yapiyorlar. Herkese yardimci oluyorlar biraz sabirli olmani tavsiye ederim. Sitede 2 tane numara var 1 isi yazmiyorsa digerine yaz bu kadar basit.

Kralkatil

Yeni üye

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Olm adamlar mesgul bana bile en kisa 1 haftada donus yapiyorlar. Herkese yardimci oluyorlar biraz sabirli olmani tavsiye ederim. Sitede 2 tane numara var 1 isi yazmiyorsa digerine yaz bu kadar basit.

Tamam knka sen yazdiysan eywalllah sikinti yok o zaman yok onceden yaziyodu simdi yazmadi okuyup ddm buda mert yavsagi gibimi cikti sikinti yok reis sen bole diyosan eywallah

Madam80

Yeni üye
kanka tamam kızıyorsun anladık ama yaptığım yorumları siliyorsun epostalara cevap vermiuorsun. hakkında çıkanları yalanla birşey yap ****. tripteyiz **** ya. anlasana

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Olm hep ayni konu hakkinda konusuonuz ondan siliyorum forumu duzenli tutmak icin. Olm bn 8 senedir esrar buyutme uzerine vidyolar cekiyorum yetisebildigim kadar herkese yetismeye calisiyorum. Herkes nerde yasadigimi bilir, yuzumu bilir, buraya gelenleri evime davet edip mangal yapmisligim var hicbisekilde kendini sakliyan bir adam degilim.Canlilarimda insanlarla gozluk bile takmadan muhabbet ederdim cunku bir ipnelik pesinde degilim.Bu forumu 2016da actik ve 2017 nin sonunda ben buraya Degenetica nin reklamini koydum ve bircok insan sitenin benim oldugunu dusundu. Niye olm ben salakmiyim 2012 dede bana tohum soran tonlarca insan vardi bu vidyolari yaparken o zamanda kurabilirdim niye 5 sene bekliym. Sirketi Amsterdamda tanidik bir grup arkadas baslatmislardi bende sonradan dahil oldum. Bunu 5 sene boyunca hergun ayni soruyu alan birisi olarak yaptim. Simdi birkac onun bunun cocugu Youtube kanali kendi tohum sitelerini kurup insanlari oraya yonlendiriyor diye herkes ayni olucak diye birsey yok.Site benim olsa su an vidyolari kaldirmak yerine tam tersi daha fazla vidyo yapar siteye daha cok musteri cekerdim ama cocugumla ilgileniyorum ve ayni zamanda hali satip gecimimi  saliyorum. Otculhatun ve Saglamkafa kahpeleri gibi daha youtube vidyosu yapmaya 3 ay kala insanlara 3 ay once kurulmus bir siteyi insanlara alin burdan alisveris yapin diye insanlari keriz yerine koymadik.Onlar gibide asla kendimizi ve yasadigimiz yeri saklamadik. Cunku tekrar soyluyorum bir ipnelik pesinde degiliz. Bizi bilen bilir.

Bu anlattigim iki insan benim butun aileme yazilar yazip yeni dogmus cocuguma kadar tehdit edebilicek alcaklikta insanlar. Allah kimseyi onlarin seviyesine dusurmesin.

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Olm hep ayni konu hakkinda konusuonuz ondan siliyorum forumu duzenli tutmak icin. Olm bn 8 senedir esrar buyutme uzerine vidyolar cekiyorum yetisebildigim kadar herkese yetismeye calisiyorum. Herkes nerde yasadigimi bilir, yuzumu bilir, buraya gelenleri evime davet edip mangal yapmisligim var hicbisekilde kendini sakliyan bir adam degilim.Canlilarimda insanlarla gozluk bile takmadan muhabbet ederdim cunku bir ipnelik pesinde degilim.Bu forumu 2016da actik ve 2017 nin sonunda ben buraya Degenetica nin reklamini koydum ve bircok insan sitenin benim oldugunu dusundu. Niye olm ben salakmiyim 2012 dede bana tohum soran tonlarca insan vardi bu vidyolari yaparken o zamanda kurabilirdim niye 5 sene bekliym. Sirketi Amsterdamda tanidik bir grup arkadas baslatmislardi bende sonradan dahil oldum. Bunu 5 sene boyunca hergun ayni soruyu alan birisi olarak yaptim. Simdi birkac onun bunun cocugu Youtube kanali kendi tohum sitelerini kurup insanlari oraya yonlendiriyor diye herkes ayni olucak diye birsey yok.Site benim olsa su an vidyolari kaldirmak yerine tam tersi daha fazla vidyo yapar siteye daha cok musteri cekerdim ama cocugumla ilgileniyorum ve ayni zamanda hali satip gecimimi  saliyorum. Otculhatun ve Saglamkafa kahpeleri gibi daha youtube vidyosu yapmaya 3 ay kala insanlara 3 ay once kurulmus bir siteyi insanlara alin burdan alisveris yapin diye insanlari keriz yerine koymadik.Onlar gibide asla kendimizi ve yasadigimiz yeri saklamadik. Cunku tekrar soyluyorum bir ipnelik pesinde degiliz. Bizi bilen bilir.

Bu anlattigim iki insan benim butun aileme yazilar yazip yeni dogmus cocuguma kadar tehdit edebilicek alcaklikta insanlar. Allah kimseyi onlarin seviyesine dusurmesin.
Ooo reiss junyir tohumsuz yetisiyo hee allah anali babali buyutsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** ****** ******** ****** **** ** ******** ****** ****** ********* *** ****** * ** ******* ***** *** *** ***** ******** ** ***** *******
  • kkush kkush:
    *** ******** **** *** ****** ** *** hahahaha **** **** ******* ****** ********* ******** ******** ******** ***** ******* hahahaha**** ****** ****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ******** hahahaha ******* hahahaha* ** ** ***** hahahaha ********* ****** ** **** *** ***** hahahaha ***** ****** hahahaha*
  • A ax-b:
    *** ******* ***** ***** ********* **** ******* hahahaha* *****
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ******* ***** hahahaha ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • G ganjasevdalısı:
    ******** **** hahahaha *********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** **** ******* **** ** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ** *** **** *** hahahaha* hahahaha ******** * ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ********* *** **** **** ******* ** **** hahahaha* * **** ***** ********** ****** ******* ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* ******* ***** ******** ******* hahahaha* ******* *****
  • G ganjasevdalısı:
    **** ********* **** ****** ******** ***** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha*** *** ** ** ********* *** ** ****** ** hahahaha* **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ***** hahahaha* ******* ****** ** ****** hahahaha*** *** ** ** ********* *** ** ****** ** hahahaha* **
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: *** *** ****** ******** ********