Tohumlar

Fogboy

Yeni üye
Selam kankalar, keyfiniz güzel olsun. İspanyadan tohum için durum bu bir sıkıntı olur mu sizce ? 20220304_160357.jpg

H0P3

Üye
Ülkede kimsenin kimseden haberi yok kanka, muhtemelen olan parana oldu sadece. Ama yine de grow yapacağın meskene sipariş vermemekte fayda var. Ne olur ne olmaz.

u.g

Üye
gizli paketleme yaptırsaydın keşke. ben tohum yanında tshirt vs alıp arasına koyduruyorum paketsiz halde.

Fogboy

Yeni üye
İşe bakın kankalar Spain Shop paket geri döndü diye tekrar göndermiş :)) iptal edin dedim yola çıktı imkanız dediler. Bakalım bu kez ne olacak.
Şans dileyin lütfen

• Like
Tepkiler: u.g

Fogboy

Yeni üye
İşe bakın kankalar Spain Shop paket geri döndü diye tekrar göndermiş :)) iptal edin dedim yola çıktı imkanız dediler. Bakalım bu kez ne olacak.
Şans dileyin lütfen
Acaba bu sefer gelirse almayıp, benim haberim yok böyle birşey beklemiyordum filan desem mi

Ne dersiniz her ihtimale karşı çünkü içinden alınıp boş gönderilme ihtimali de var.

GlockGen5

Müptezel
Eğer gönderimi ultra gizli yapmadılarsa patlar bro,kargo şirketi gecikme olunca seni arar tc adres beyanı istiyor gümrük der sakin gönderdiği belgeyi imzalayıp mail atma,aynısı benim başıma geldi ama gelen giden olmadi,aklımda diye gez ikamet adresine dikkat et

Fogboy

Yeni üye
Eğer gönderimi ultra gizli yapmadılarsa patlar bro,kargo şirketi gecikme olunca seni arar tc adres beyanı istiyor gümrük der sakin gönderdiği belgeyi imzalayıp mail atma,aynısı benim başıma geldi ama gelen giden olmadi,aklımda diye gez ikamet adresine dikkat et
Geri gönderilmiş zaten bro, senin paketin başınada aynısı mı geldi

Kimde Bu

Müptezel
Ben bi yerden sipariş verdim adamlar 5 10 20 euro gibi kargo gizleme secenekleri sunmuslardi 5 olani secmistim ona ragmen akillara ziyan bir gizleme yapmislardi neredeyse tohumlarim alindi sanip atacaktim cope bankanizi iyi secin kankalar daha once soylemis bir arkadasiniz olsun

GlockGen5

Müptezel
Geçmiş olsun bro, geri gidince tekrar göndermişler. Bakalım şimdi yine aynı şeymi olacak. senin durum yeni mi oldu yoksa eski mi
Daha önce söylediğim 20 tohum aldığım bir banka 1 yıl oldu hemen hemen, gizli ve expess gönderim için 25 euro fazladan para gönderdim gümrükte bulmuşlar,geride göndermediler ne yaptılar bilmiyorum ama dikkat etmekte fayda var,ben sırf o yüzden kendi evimde yapamadım growu

Fogboy

Yeni üye
Daha önce söylediğim 20 tohum aldığım bir banka 1 yıl oldu hemen hemen, gizli ve expess gönderim için 25 euro fazladan para gönderdim gümrükte bulmuşlar,geride göndermediler ne yaptılar bilmiyorum ama dikkat etmekte fayda var,ben sırf o yüzden kendi evimde yapamadım growu
Şans faktörü de var sanırım kanka belki birkaç gün sonra gelse sıkıntısız geçecekti bilemiyoruz ki

Fogboy

Yeni üye
Ben bi yerden sipariş verdim adamlar 5 10 20 euro gibi kargo gizleme secenekleri sunmuslardi 5 olani secmistim ona ragmen akillara ziyan bir gizleme yapmislardi neredeyse tohumlarim alindi sanip atacaktim cope bankanizi iyi secin kankalar daha once soylemis bir arkadasiniz olsun
Kanka şans işi biraz, senin paket açılmışmıudı geldiğinde açmış fakat bulamamışlar öyle mi

Fogboy

Yeni üye
Senin tohumunun pesinde degil kimse.buna ayiracak zamani yok büroların.
Paketini alabilirsin sadece tshirt gelse bile tshirtini giymiş olursun. Gümrük bi daha görse bu sefer alır tshirt unu gecirir gonderir. Narkotik 5 tane tohum siparisinemi bakacak Sen bir tane icicisin belliki.
Paronoyak olmanizin sebebi saticilar. Malesef bu siteyede takilanlar var. Gecen biri yazmis 50 kökü var . Fotograflarida koymus arsız.
Bu adamlar satiyor satan yakalansın abi. Bu tipler yuzunden yasiyoruz bu zorluklari paranoyaları.
Haklısın bro

GlockGen5

Müptezel
Şans faktörü de var sanırım kanka belki birkaç gün sonra gelse sıkıntısız geçecekti bilemiyoruz ki
Bilemezsin ki tabi bende arkadaşla papaz oldum aynı bankadan aldığım önce ki alışverişim geçti sonra ki takıldı,az söyleseydim belki yine takılmazdı iş görelim dedik paramızda yalan oldu:D en iyisi sponsor :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********