Tohumlar taklaya geldi

Ali G Haze

Yeni üye
Merhaba kankalar.Yaklaşık 2 hafta önce sponsor siteden aldığım 3 slh auto,1 white widow auto ve 1 granddady purple auto elime geçti.Zımpara falan yapmadan metal bir kabın içine pamuk doldurdum ıslattım tohumları koyup üstünü yine pamukla kapattım.Aynı şekilde metal bir kap ile üstüne kapattım ısıyı daha iyi alsın diye tercih ettim.Dolabın içine karanlığa koydum içine de küçük bir ısıtıcı açtım.Üstünden 9 gün geçmesine rağmen tık yoktu.Son 3 gündür de çay tabağında peçetenin içine aldım.Tohumların ucu çatlamış ama uç vermemiş.Nerdeyse iki hafta oldu ben de sinirlendim başlarım tohumuna diyerek tırnağımla hafifçe kaldırdım kabuğunu biraz da kırıldı kabuğu.İçi bembeyaz duruyor olduğu gibi orası zarar görmemiş ama uç namına bir şey yok.
İşte durum bu.Sorum ise şu sizce çatlayan yerler alta gelecek şekilde toğrağa eksem toprakta kendiliğinden uçlanıp çıkmaya başlar mı?Yoksa patates mi olmuş bizim kızlar şimdiden.
Diğer sorum ise sizce bu durum için aldığım yer ile iletişime geçmeli miyim?Onları ilgilendiren bir durum var mı yoksa kara talih mi?
Tahmin edersiniz ki growa başlamanın son aşamasında bunları yaşamak,2 hafta ve 100 lira kaybetmek insana nasıl motivasyon kaybı yaşatıyor.Kızları kurtarmak için tavsiyenizi bekliyorum olmazsa diğer 2 tohumu patlayacağım diğerlerini atıp onun içinde tavsiyelerinizi bekliyorum.Dumanınız bol olsun.(not:1 slh 1 granddady tabaktakiler)

WhitWidow

Moderator
Cvp: Tohumlar taklaya geldi

greenblue53' Alıntı:
Kanka benzinlikten veya oto yedek parçacı dan saf su aliyorsun tohumları bı kaç tane kağıt havluya koyup sariyor sun saf suyu döküyor sun sonra cırt cırt lı buzdolabı poşeti ne koyup kaloriferin üzerine birakiyorsun iki gün hiç ellemiyorsun bı aciyorsun çatlamış :)

Böyle birşeyi dene bi knka takipteyim 
Corbacı tohumları kolay patlıyorda genetikler zor patlıyo dene olursa bende böyle yaparım

Yesilay34

Yeni üye
biz çocukken tabagin icine pamuk doldururduk uzerine fasulye atardik onun ustune tekrar pamuk ve sulardik bir kac gun sonra patlamis bize  gulumsuyor olurdu

emre9670

Yeni üye
kanka en basit yöntemi söylücem şimdi sana bardağın içine su koy ve onun içine at tohumlar içine su almaya başlayınca dibine çökücekler bardağın çökmğyolarsa su almıyolar demek

Ali G Haze

Yeni üye
Yorumlarınız için teşekkür ederim ama cevapları beklemeden kafam attı tohumları direkt verdim toprağa hatta birinin ucunu düzelteyim derken toprağın içinde kayboldu artık toprağın neresinde kim bilir ::) bu işe başlarken zaten her şeyi göze almış oluyoruz tohumdur patlar dedik attık pamuğa patlamadı 2 tohum feda ettik gözüyle bakıyorum benim yandığım şey ise köfteci tohumu biriktiriyordum zevkine hepsini verdiim suyu kavonazo koyup kendi hallerine patladı hepsi yaklaşık 100 tane kadar ::) elimde ki diğer genetikleri sera etkisi yöntemiyle patlatmayı düşünüyorum hatta kabukları baya kalın ufak bir zımpara da iyi olabilir eğer zımpara konusunda bilgisi olan varsa o konuda da yardım hiç fena olmaz.Gelişmeleri paylaşırım dumanınız bol olsun

Taiffa

Yeni üye
İletişime geçeceksin kardeşim aldığın yer ile başka tohum gönderecekler bu iş bu kadar basit. Ben Ukrayna üzeri bir siteden tohum aldım adamlar gizli paket gönderdiler 9 günde elime ulaştı 13 gün sonra mesaj attılar tohumlar ile ilgili sıkıntı yaşadınız mı diye düşün ki sponsor kankalar elin gavuru yapıyorsa bizim kankalar da yapsın bu aralar hep tohumda sıkıntı muhabbetler döndü

Ü

Üye silindi 2874

Guest
taifa link verebilrmsn nerdn aldın tohumları

WhitWidow

Moderator

Taiffa' Alıntı:
Link yasak kardeşim u. K. R. Y. N. A dan  aldım Rus sitesi kanka

Taiffa knka aldığın tohumlarda sıkıntı varmı peki şu anda birde fiyatları nasil türk parasıyla tohum tanesi ne kadar

MedikalEsrarci

Yeni üye
Bu kadar komplike bir iş değil, peçeteyi içme suyuyla ıslat tohumları koy peçeteler sürekli ıslak/nemli arası kalsın en geç 1 haftaya hepsi filizlenir.

CoolWeed

Yeni üye

Kanka ben degenetica dan sipariş ettim 2 tohumu attım pamuğun arasına koydum peteğin üzerine 4-5 güne patlamışlardı, sorun zımpara yapmanda olabilir bazen şu zımpara olayı tohumları öldürebiliyor.

Hsyn84

Yeni üye

UMedikalEsrarci' Alıntı:
Bu kadar komplike bir iş değil, peçeteyi içme suyuyla ıslat tohumları koy peçeteler sürekli ıslak/nemli arası kalsın en geç 1 haftaya hepsi filizlenir.

Aynen öyle çok uğraşıyorlar tohum heba oluyor o kadar basit bişey aslında. Direk toprağa bile gömsen çıkıyor

Ali G Haze

Yeni üye
Zımpara  yapmadım(bi dahakine yapmayı düşünüyorum)fazladan hiçbir şey yapmadım,pamuk ıslatıp içine koydum tohum çatladı ama uç vermedi yani sizin tavsiye ettiğiniz gibi hiç dallandırıp budaklandırmadan tohumdur patlar diye koydum olmadı o yüzden bu konu açıldı arkadaşlar diğer genetikleri de aynı şekilde yapıp şansa patlamasını beklemek yerine daha garanti yöntemler deneyeceğim jiffy tabletler de mantıklı geliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******