Tohumlar patlamadı

sogotti

Yeni üye
Kusura bakmayın arkadaş belki sorumun cevabı geçmiştir konularda ama bulamadım.amsterdam dan purple haze tohum almıştım normal işlemleri yaptım ama 2 gün geçmesine rağmen tohumlar patlamadı.Beklemek mi lazım biraz daha acaba

Yumrucuk

Yeni üye
Selam kanka İki üç gün suda bekletip göm, üstüne de streç çek nemi ve sıcaklığı korur, bir haftayı bulur belki 8/9 gün de olur, panik yok :)

sogotti

Yeni üye
Cvp: Tohumlar patlamadı

Yumrucuk' Alıntı:
Selam kanka İki üç gün suda bekletip göm, üstüne de streç çek nemi ve sıcaklığı korur, bir haftayı bulur belki 8/9 gün de olur, panik yok :)

Çok çok saol inan panik yaptım

egmnersn

Yeni üye
Cvp: Tohumlar patlamadı

ama Yumrucuk' Alıntı:
peki gömdükten sonra nerde duracak ışığın altına mı koyalım nereye koyalım benim ki de patladı gibi ucunda kökü çok minik dışarı çıkıyor ama tam bi çıkma yok gömsem beklesem olur mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ****** ***** ***** ********** ** ********* hahahaha ******* ****
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ***** ********** * ***** ***** **
  • W wickedstick:
    ***** ********* *** *** ***** *** ** **** ********** ***** ********* ****** ********* ********** hahahaha** ** hahahahahahahaha
  • O obeb:
    hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
  • O obeb:
  • C CHaRaMBoL:
    ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* ** ** ***** ********** * ***** ***** **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ** ** **** ******** ******** *** ****** ********* ******** ** **** hahahaha ****** ***** hahahaha ******* **** *** ****** ***** hahahahahahahahahahahahahahahaha******** ** ****** ****** ***
    +1
    ***** ******* * ****** * ******* ******** **** hahahaha**** *** hahahaha ********* hahahaha** ***** ****** hahahaha* * ****** ********** ******* **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ********** ******* ******* ********* ********* ***** ******** ******* hahahaha*** ***** ** hahahaha* *** **** ******* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* ***** *** **** ***** ********** ***** ******* * ****** * ******* ******** **** **
    **** hahahaha ***** ***** hahahaha* ***** *** **** ***** **********
    +1
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ***** ********** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** *** ***** hahahaha* ******* ***** ******* ***** ** *** *** hahahaha******* *** *** ***** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
  • W wickedstick:
    ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • C CHaRaMBoL:
    **** hahahaha** * **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ****** ******* *** ********** ***** * ** **** **** **** ********* ********* *** ****** **** *** ****** ********** ****** ********* **** **** ********** **** ** ****** ********* ***** ********** ***** ***** ******** **** ********* **** hahahaha**** ******** **** ********** ******** hahahaha ******
  • 420x 420x:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    W wickedstick: **