tohumdan dişi erkek ayırma konusu

higthead

Jolly Green
Bro cum bu şekilde anlıyamazssınnnn. Ekersin veg dönemini yaparsın ışığı 12-12 ye aldığın zaman çiçeklenmeye girince anlarsın ve elemeni yaparsın.

nasa

Doktor
Selam arkadaslar,

elimde resimlerde göreceğiniz kadar köfte tohum mevcut. ihtimali azaltmak adına bunların erkek dişi olabilme ihtimallerini nasıl anlıyoruz bilenler yorum yapabilirlermi?
torbacından bu kadar tohum çıkıyorsa onu döv kanka bu nedir ya kaç tane tohum var burda Bqpw2UDCUAA_El_.jpg

Havze

Üye
knkalar köftecilerden ortalama bi bakımla ortalama kaç gram çıkar sizce. genetiklerden çok mu farklı oluyor verimi

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Selam arkadaslar,

elimde resimlerde göreceğiniz kadar köfte tohum mevcut. ihtimali azaltmak adına bunların erkek dişi olabilme ihtimallerini nasıl anlıyoruz bilenler yorum yapabilirlermi?
Sevgili dostum bundan 2 yıl önce bir yerde okumuştum elinde muhakkak büyütecin vardır 20 x işini görür yada 10 bile olur tohumların poposundan bahsediyorum erkek tohumların kıçı çok düzgün olmazmış ama dişi tohumun kıç tarafı pırıl pırıl ve pürüzsüz olurmuş erkek ve dişi arasındaki farkı o zaman görürsün ben 10 ektim 7 tanesi dişi çıktı aslında bu kesin dişi dediklerimin hepsi dişi çıktı ama ya çıkmazsa diye ektim yoksa 7 saksı istemiyordum ama ya büyüteçle baktığımdan yada şans bir dene yoksa bugüne kadar bana mı kaldı herkes biliyor olurdu ama makaleyi bulursam sana atarım...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    F Firstgrow0: **