Tohum

kocakurt09

Yeni üye
Herkese selamlar
Sponsordan 5 adet tohum aldım og kush auto balkonda yapmalık içmekliğimiz çıksın yeter fazlada gözümüz yok tohumu 1 dakka boyunca kapalı plastkte salladım peşeteye koydum patlattım a101 den toprak aldım toprağa koydum ama aradan 4 gün geçti daha 1 cm bile baş kaldırmadı sebebi nedir bulunduğum yerde sıcaklık 43 derece balkon hem sabah hem akşam güneş görüyo suluyorumda sıcaklık durumuna göre dinlendirilmiş suyla ama gelişmiyo bir türlü yardımcı olack öneri verecek olan varmı

kocakurt09

Yeni üye
Tohum patladı küçük bir saksıya kıydum gelişsin diye ama 1 cm den yukarı başını kaldıramadı 4 gün oldu

kocakurt09

Yeni üye
aynen 2.5 litre şişeyi üstüne kapattım belli etti hemen kendini saksıya alayım damacana kapatacam üstüne çaresine bakıcam
alkol çok pahalı :D

Geyve5454

Müptezel
aynen 2.5 litre şişeyi üstüne kapattım belli etti hemen kendini saksıya alayım damacana kapatacam üstüne çaresine bakıcam
alkol çok pahalı :D
Bu işi alkol çok pahalı gözüyle bakarsan yapamazsın ben alkol ucuz da olsa sigarayı sevdiğim için içiyorum alkolü sevmiyorum severek büyütüyorum oda bana ona göre hasat veriyor sen bakmazsan istediği şeyleri vermezsen öyle küçük alır ne yaparsan yap aşkla yap demişler sağlıcakla kal bro bok hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S Chat bot:
  • E eagle54:
    hahahaha***** ******* ********* ********* ********
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ********* ********* ******* ********* hahahaha
    +1
  • S SafOt:
    hahahaha ********* ********* ** ***** *** ***** *** ******* *** ** ******* ****** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
  • M mlenium01:
  • 420x 420x:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    **
    marcoo marcoo: **